Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

black_angel23

Zrzucam zbędne kg!! Od dziś walcze sama se sobą, czy ktoś się przyłączy??

Polecane posty

Gość shedeadwolf
no ja kiedys tez tylko 1 dziennie jadlam ale to bylo niezdrowe.. lepiej kilka ale malych ;D naprawde polecam bo sama nie wierzylam ze mozna tyle schudnac a jednak ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedeadwolf
hahaha czesiowski ona sie wyslowic nie moze ;p do szkolyyy;p i agg damy damy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agg99
też już lecę spać, dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
cześć :) ja już po śniadaniu: - ryż na mleku jabłkowy - garść płatków - 1 brzoskwinia w zalewie jadę zaraz do apteki po jakąś maść na otarcia bo policzków nie czuje na wadze 58,3 kg miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!! Ja dziś siedzę w pracy i myslę jak tu sciągnąć nowych klientów!! Hasło na dziś !! Sprzedawac !! Sprzedawać!! Sprzedawać!! Śniadania dziś nie jadłam bo boli mnie wszystko! Za to na obiad ugotowałam sobie krem z brokół :) zaprawiłam jogurtem naturalnym, mam nadzieję, ze będzie mi smakować :). Dzis nie idę na siłownie bo nie mam siły. W piątek jak będę się dobrze czuć to na pewno pójdę bo w weekend nie będę mogła bo pewnie pojadę do T. ZIMA ZASKOCZYŁA KIEROWCÓW ;):). Nie mam zimowych opon jeszcze, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!! Ja dziś siedzę w pracy i myslę jak tu sciągnąć nowych klientów!! Hasło na dziś !! Sprzedawac !! Sprzedawać!! Sprzedawać!! Śniadania dziś nie jadłam bo boli mnie wszystko! Za to na obiad ugotowałam sobie krem z brokół :) zaprawiłam jogurtem naturalnym, mam nadzieję, ze będzie mi smakować :). Dzis nie idę na siłownie bo nie mam siły. W piątek jak będę się dobrze czuć to na pewno pójdę bo w weekend nie będę mogła bo pewnie pojadę do T. ZIMA ZASKOCZYŁA KIEROWCÓW ;):). Nie mam zimowych opon jeszcze, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakk
mućka34 ja też tak myślałam dopuki sama nie przekonałam się .teraz wiem że jest inaczej.Ja nie jestem od przekonywania,wyrażam swoją opinię z własnych doświdczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakk
czesiowski-czy korzystasz z alli/napisz coś z własnego doświadczenia-nie ze słyszenia.Ja korzystam z ALVEOwraz z 9cio-osobową rodziną,w wieku od 4lat do 76lat,od kilku miesięcy ale nie po to aby się odchudzić.To się dzieje przy okazji --oczyszczając się tracimy to co u nas zbędne.DOPROWADZAMY organizm do równowagi.Grubasy chudną,a za szczupli zaokrąglają się.Koszt dziennej dawki-to około 5zł-czy to dużo.Wiem że nie.Mając na uwadze to że jesteśmy szczęśliwi-bo zdrowi.Od tych kilku miesięcy nie odwiedzamy lekarzy i aptek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brat korzystał z alli ale on miał poważną otyłość, oczywiście po konsultacji z lekarzem. Jeżeli chodzi o to całe Alveo to ja w takie cuda nie wierzę, nie zażywam tego i też nie odwiedzam lekarzy i aptek, ostatni raz chora byłam 13 lat temu. Ale jestem zajebista, oszczędziłam 5 zł dziennie, wyobrażasz sobie ile to kasy przez 13 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa też jestem nawet mając nadwagę. Odchudzam się po to żeby mniej wydawać na ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedeadwolf
a ja wlasnie bylam na zakupach ;p zaopatrzylam sie na caly tydzien w owoce i warzywa ;D a teraz czas na zupee ;/ juz mi zbrzydla ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja silna wola miała dzisiaj prawdziwy test :) przeżyła horror istny :). od samego rana nic nie jadłam, gdyż nie zdążyłam i wybrałam się po zakupy , i jakoś taki wilczy głód mnie w sklepie na padł, już widziałam siebie jak jem jakieś smakołyki i wcale nie były dietetyczne :) i idę do półki po coś dobrego i wracam, idę i wracam :) w końcu wzięłam się w garść i nie skusiłam się:) taka mała rzecz a jak cieszy :D hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedeadwolf
no super panno anno ;D tak trzymac ;D nie poddawac sie ;D ja sie zajadam tylko marchewkami dzisiaj bo owocow nie moge ;p wieczorem ziemniaczki na masle ;D mmmm ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
a ja za godzinkę znów zupę zjem tak samo jak wczoraj :) poćwiczyłam na steperze tylko 26 min - 141 kcl, ale dobre i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak skoro tak wierzysz w te cudowne ziółka to tylko życzyć Ci żeby Cię było stac na nie przez resztę życia. A jeśli chodzi o Alli to uważaj bo ja jedząc niskotłuszczowy nabiał miałam plamienie olejem masakra.Wywaliłam to do śmieci nie chciałam nikogo narażać no cos takiego.Wyrzuciłam 120zł nie wiem ile teraz to kosztuje Ja mam załamkę w dietowaniu nawet nie chce pisać o tym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedeadwolf
mucka co za zalamka? nie ma tak! co sie stalo ? wsparcie na ciebie czeka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agg99
hej laski ;) jak tam minął kolejny dzień odchudzania ? ;> ja boję się, że w koncu nie wytrzymam i zjem wszytsko, co się da ;| ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Zaczęłam jeść pieczywo żeby koniecznie sprawdzić jak to ze mną jest, czy to tylko mi się tak wydaje że przez ten chleb tyje. Codziennie w pracy jem jedną bułkę pełnoziarnistą, myślę, że to akurat. Dziś jestem wykończona, pakowania a pakowania, nie wiem skąd ja mam tyle tych wszystkich rzeczy naprawdę, żeby się przeprowadzić to chyba będę musiała poświęcić na to kilkanaście dni. Nie przeszło mi jeszcze przeziębienie więc zasmarkana taka chodzę że ojej, mówię wam no. Mam nadzieję że mi przejdzie chociaż nie wiem bo dziś głos traciłam... Co z tą dietą to sama nie wiem, niby dużo nie jem Dziś śniadanie bułka z serkiem topionym i pomidorem obiad krem z brokuł podwieczorek kasza z pulpecikami takimi dietetycznymmi co kiedyś robiłam kolacja kaszka truskawkowa z biedronki tak jakoś dużo dziś nie jadłam, mam nadzieję ze waga coś zleci chociaż nie wiem czy w ten weekend bo akurat zbliża mi się okres i już czuję że pęcznieję. Dziewczyny ja kiedyś brałam meridie przez 2 miesiące i wtedy schudłam chyba 17 kg, ale nic prawie nie jadłam, później jak zaczęłam jeść w 3 miesiące przytyłam 25 kg. Nikomu nie polecam żadnych takich tabletek. Coś strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas spać :) kolejny dzień niskokalorycznego jedzenia udany :) całkowicie inaczej się odchudza tak razem :) jakoś raźniej i łatwiej :) oby tak dalej :) jutro wyjeżdżam Do Warszawy więc niestety nie bedę udzielać sie na naszym forum :( chyba że znajdę czas ale z tym ciężko a to praca a to mój ukochany :) pewnie dopiero w poniedziałek się do Was odezwę więc życzę Każdej z Was udanego Weekendu :) Don't give up Girls :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też brałam merdidę i zeliksę przez 2 mce, schudłam ok 13 kg. To było jesienią 2009, a do dnia dzisiejszego wróciły mi 4kg. Tylko, ze ja poza samymi tabletkami dużo ćwiczyłam na siłowni aerobów, wiec nawet jak zaczęłam jeść to mi nie wróciło takie jojo. Wiadomo, miesnie też spalają. Teraz mam dietę mż, ograniczam kalorie do max 1200 i ćwiczę na stepperze i chodzę na długie psacery i już zaczyna być mnie mniej. Ważne jest też picie, dużo zielonej herbaty, tylko dobrej z herbaciarni a nie takiej z marketu.. Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agg99
Dzień dobry ;) 3 dni minely a wraz z nimi 2.5kg mam nadzieję, że pójdzie tak dalej ;) dziewczęta nie poddajemy się! damy radę! nawet nie wiecie ile mi to forum daje ;) Panno Anno życzę udanego weekendu z ukochanym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedeadwolf
dziendobry ;D agg mi to forum tak samo duzo dalo bo pewnie po 3 dniu powiedzialabym sobie a dobra co sie bd odchudzac jestem jaka jestem ... ale nie! jednak jak z kim sie dzielimy postepami i czasem zalami to jest lepiej ;D i jaka diete wkoncu masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agg99
wow efekty są znaczące ;o masz 1/3 brzuszka węższe biodra i duzo mniejsza pupę gratulacje! widzę, że masz taka samą figurę jak ja ;p ja nie mam konkretnej diety tylko taka swoją ;p byłam kiedys na dunkanie przez pierwsze 1.5 tyg schudlam 4 kg później waga sie zatrzymała, ale czulam sie okropnie- krecilo mi sie w glowie raz prawie zemdlalam nie moglam bo 4 dniach juz patrzec na to białko mdliło mnie i caly czas spalam :( teraz wystrzegam się pieczywa przede wsyztskim bialego, ziemniakow i makarnow rowniez sie staram nie spozywac ;) ponadto, nie jem slodyczy(ogólnie cukru), zoltego sera, majonezu, masla itp staram sie jesc tylko chude miesko i to gotowane ;) na sniadanie jem jeden chelebek wasa lub mala kromke chelba ciemnego pelnoziarnistego do tego serek wiejski lub twarozek ze szczypiorkiem albo jajecznice albo chude parowki drobiowe zalezy na co mam ochote sniadanie musi byc syte a wszytskie kalorie ze sniadania i tak sie spali przez caly dzien;) na obiad jadlam przez dwa dni zupe jarzynową a wczoraj kawalek rybki pol ziemniaczka i duzo surowki z marchwi i jablka ;) na koalcje jakis serek albo zmiksowane 2jakbka 1 banan i 2 kiwi i wychodzi pyszczny zdrowy i sycacy koktajl polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agg99
poza tym na dunkanie efekt jojo byl natychmiastowy ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupapomidorowammmm
mmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedeadwolf
agg dzieki ;D skoro mowisz ze taki dobry ten koktajl to jutro sobie zrobie bo dzis mam zakaz bananow ;p wlasnie robie obiad mojemu;/ kurcze mielone kotlety sos pieczarkowy i ogoreczki mojej mamy ... eh napewno smaczne... a ja musze ta okropna zupe wcianac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agg99
to usmaż sobie pierś z kurczaka ;) pokrój na ma,lutkie kawalki posyp jaka sprzyprawa i odrobinka oliwy a reszta wody i tez bedzie dobre ;) wrzuc tego kurczaka do salatki zlozonek z warzyw ugotowanych na parze lub o salatki z salaty pomidora ogorkow papryki i kukurydzy pyszne malokaloryczne i mozna podzielic na dwie porcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×