Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

black_angel23

Zrzucam zbędne kg!! Od dziś walcze sama se sobą, czy ktoś się przyłączy??

Polecane posty

Gość NA DIECIE..
shedeadwolf - dokładnie jest tak jak piszesz, że jak jestem w domu to więcej jem. a tak do pracy mam tyle ile sobie wezmę staram się nie za dużo i to musi mi wystarczyć z żołądkiem trochę lepiej, ale ciągle nie czuję się dobrze .. do tego zęby mnie bolą ehh, mam póki co tylko gumki założone i czuję ucisk a co będzie jak mi aparaty założą... buzią nie ruszą :/ jedyny plus, że na początku ciężko z jedzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedeadwolf
no plus jest z tym jedzeniem ;p ja jak sobie robilam kolczyk w jezyku to przez kilka dni tez nie moglam jesc tylko jogurty hehe i schudlam z 3 kg chyba ;p ale potem wszystko wrocilo jak sie dopadlam do jedzenia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedeadwolf
no ja juz po kolacji ;D salatka owowcowa ;D z kiwi i mandarynek ;p rada : nie laczyc ich razem bo wychodzi gorzkie ;/ a wam jak minal dzien? nikogo nie maaa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panno Anno to jak tylko wrócisz to i do nas wracaj :), bedziemy na pewno tęsknić. Do mnie jest blisko z Warszawy więc zapraszam :):):). Myslę,że powinnyśmy troszkę modyfikować naszą tabeleczkę żeby było od razu widać efekty żeby była waga początkowa i waga aktualna co wy na to??? Dziewczyny ja przed 19 wróciłam do domu z siłowni i zjadłam zupkę i małe satino, nie udało mi się przed 18 wrócić no bo musiałam się naćwiczyć. Jestem dziś troszkę zmęczona po pracy.... odpoczywam :)). Weekend mam wolny i powiem wam, ze bardzo się cieszę!! Jutro się zważę i myślę że tak wiele nie będzie ale waga pewnie jak w ubiegłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shedeadwolf kochana ja jestem :)). Podczytywałam was jak byłam w pracy, ale nie wiem czy powinnam bo jeszcze mnie podejrzy ktoś i dopiero będzie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedeadwolf
no i bardzo dobrze ;D wreszcie ktos cos napisal ;D ja jestem w trakcie cwiczen ;D i martwie sie o mojego psiaka bo wlasnie zaczal rodzic ;D a ja glupia pozwolilam jej dzisiaj biec za mna ;/ ale co mialam zrobic skoro pobiegla za mna a nie zostala w domu ;/ no coz przynajmniej bedzie miala to za soba ;D wlasnie urodzila pierwszego ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
hej ja tak szybciutko... później poczytam Ja dziś cały dzień czułam się źle na żołądku, musiało mi coś wczoraj zaszkodzić. Na szczęście już jest lepiej wzięłam w pracy no-spę forte, dziś miałam prawie głodówkę zjadłam tylko 8 sucharków, ale bałam się, że znów będzie mi nie dobrze. dziś nie ćwiczyłam - nie dałam rady. Jutro do pracy na prawie cały dzień idę. pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to będą małe pieski, uwielbiam je :)). Ja leże na kanapie i oglądam TV, juz dziś się naćwiczyłam. dOBRZE IDZIE BO NAWET NIE JESTEM GŁODNA :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedeadwolf
a ja wam powiem dziewczyny ze tak sobie patrzylam na siebie przed lustrem i jest jakas poprawa ;D boczki mi troche znikneely ;D brzuch zmalal ale nie dostatecznie ;/ mam nadzieje ze sie to zmieni przez najblizsze tygodnie ;D black angel 3mam kciuki za jutrzejsze wazenie ! oby skoczyla w dol ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedeadwolf
no ja tez juz koniec cwiczen tylko jeszcze ostatnie powtorzenie ;D maly jest slodki czarno bialy w plamki jak mala krowka hehe ;D chyba idzie drugie bo sunia jest niespokojna ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpiszcie swoje wagi początkowe! To do naszej większej mobilizacji!! ......Nick.........Wiek...Waga 1.black_angel23.....23...85kg/81kg /175cm.............79kg.....75kg 2. czesiowski.........23..........69kg/166cm...............65kg .....60kg 3.shedeadwolf........21..........76,9/175cm.............. 70kg......65kg 4.chwaścik............22..........68,8/175cm............ ..65kg.....63kg 5. Berta31............31............65/166 cm................60............. 6. Panna Annnna.....21............62/168 cm................55............. 7. Sara Miranda......26............63/168 cm................60......58.... 8._Klarka_............25............59/165 cm.....................55........ Wpisałam swoją wagę startową, dziewczynki jak będziecie chciały to wpiszcie też swoje. Bierze mnie jakieś dołek, ale wiem, ze muszę się trzymać twardo. Wiecie co jest najgorsze chyba to, ze ja tak bardzo lubię jeść!!! No poprostu uwielbiam jeść i jeść ciągle bym coś jadła dobrego :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Nie mogłam tu wcześnie dzisiaj zajrzeć bo w pracy lekki zapieprz a potem gości miałam. Na szczęście nic nie musiałam gotować bo przywieźli ze sobą chińszczyznę. Trochę zjadłam, to był jakiś ryż z warzywami ale takie trochę bez smaku, te warzywa to smakowały jak te "grillowane" w restauracjach czyli pół surowe, pół miękkie, w ogóle mdłe jak nie wiem. No a na śniadanie zjadłam 4 wasy z twarożkiem i szczypiorkiem. W międzyczasie wypiłam sok ze świeżo wyciśniętej pomarańczy i duuużo wody. shedeadwolf - łał, fajne takie małe pieski, szkoda że potem rosną bo mogłyby takie zostać, słodziutkie:) Jak urodzą się wszystkie to może wrzucisz fotkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedeadwolf
......Nick.........Wiek...Waga 1.black_angel23.....23...85kg/81kg /175cm.............79kg.....75kg 2. czesiowski.........23..........69kg/166cm...............65kg .....60kg 3.shedeadwolf........21...82,5kg/76,9/175cm..............70kg......65kg 4.chwaścik............22..........68,8/175cm............ ..65kg.....63kg 5. Berta31............31............65/166 cm................60............. 6. Panna Annnna.....21............62/168 cm................55............. 7. Sara Miranda......26............63/168 cm................60......58.... 8._Klarka_............25............59/165 cm.....................55........ black angel ja tez tak mam! ale mowie sobie ze po diecie bd mogla to jesc ale w malych ilosciach ;D zawsze cos ;p przeciez cale zycie na diecie nie bd jechala;p mi sie coraz gorzej prowadzi ta diete ;/ czuje ze wgl nie chudne i nie mam juz takiej werwy jak wczesniej;/ ciekawa jestem ile mi waga pokaze we wtorek;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......Nick.............Wiek....Waga 1.black_angel23.....23........85kg/81kg /175cm.........79kg.....75kg 2. czesiowski.........23.......73kg/69kg/166cm..........65kg .....60kg 3.shedeadwolf........21..........76,9/175cm.............. 70kg......65kg 4.chwaścik............22..........68,8/175cm............ ..65kg.....63kg 5. Berta31............31............65/166 cm................60............. 6. Panna Annnna.....21............62/168 cm................55............. 7. Sara Miranda......26............63/168 cm................60......58.... 8._Klarka_............25............59/165 cm.....................55........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......Nick.............Wiek....Waga 1.black_angel23.....23........85kg/81kg /175cm.........79kg.....75kg 2. czesiowski.........23.......73kg/69kg/166cm..........65kg .....60kg 3.shedeadwolf........21.......82,5kg/76,9/175cm....... 70kg......65kg 4.chwaścik............22..........68,8/175cm............ ..65kg.....63kg 5. Berta31............31............65/166 cm................60............. 6. Panna Annnna.....21............62/168 cm................55............. 7. Sara Miranda......26............63/168 cm................60......58.... 8._Klarka_............25............59/165 cm.....................55........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedeadwolf
wrzuce oczywiscie ale to za pare dni badz tygodni jak bd juz wieksze bo teraz takie male glizdy ;p przed chwila 2 sie urodzilo czarne jak smola hehe ;p i co ja z nimi zrobie? nie chce ktoras z was? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedeadwolf
mieszanka wybuchowa ;p border collie i jamnik ;p jeden ma krzywy ogon jak mama i jakos mu noga dziwnie sie wykrecila.. mam nadzieje ze dojdzie do siebie po paru dniach ;D kurcze glodna jestem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedeadwolf
nic ide spac bo zaraz cos zjem ;p dobranoc dziewczyny ;D black angel pochwal sie jutro wynikami ;D ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, to jestem ciekawa jak będą wyglądać:) Mi na szczęście przeszło po tej chińszczyźnie, mimo że zjadłam kilka "widelców". No ale zazwyczaj jak coś jest mało smaczne to zabieramy się za to z niechęcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
......Nick.............Wiek....Waga 1.black_angel23.....23........85kg/81kg /175cm.........79kg.....75kg 2. czesiowski.........23.......73kg/69kg/166cm..........65kg .....60kg 3.shedeadwolf........21..........76,9/175cm.............. 70kg......65kg 4.chwaścik............22..........68,8/175cm............ ..65kg.....63kg 5. Berta31............31............65/166 cm................60............. 6. Panna Annnna.....21............62/168 cm................55............. 7. Sara Miranda......26............63/168 cm................60......58.... 8._Klarka_............25............59/165 cm.....................55........ 9. na diecie.........27..........68 kg/60 kg/169 cm..........57 kg hej Mam nadzieję, że tabelka wyjdzie. Ja się zbieram do pracy. Dziś już się lepiej czuję, ale tak jak myślałam dostałam okres. Ale waga w dół rano pokazała 60 kg :-) Dziś do wieczora jestem poza domem, zjadłam serek bakuś z płatkami i próbowałam ugryźć kawałek chleba pelnoziarnistego niestety zakończyło się to bólem zębów. Do pracy biorę jogurt naturalny z bakomy odkryłam fajne 175 g 0% tłuszczu i nie całe 100 kcl i płatki, mam tez w razie czego gorący kubek. Ja widzę, po ciuchach że schudłam kilka osób mi to powiedziało.. ale też problem bo nie mam póki co nadmiaru gotówki na zakupy ciuchowe :/ a spodnie mi z tyłka lecą :/ miłej soboty , ja uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :D dziś waga pokazała mi 65,3 więc w końcu jakiś niewielki postęp. A jak cieszy :D Zobaczymy czy się utrzyma. Wczoraj zjadłam naleśnika z serem, ajć, ale tylko jednego :) Kocham szczeniaczki, też szukam jakiegoś, ale musi być bezsierściowy niestety, bo mój luby ma alergię. Czyli albo brzydkie szitsu albo nie wiem co... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na diecie - zazdroszczę Ci tego aparatu :) też planuję założyc, tylko nie wiem czy za stara nie jestem :) mam 26 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......Nick.............Wiek....Waga 1.black_angel23.....23........85kg/81kg /175cm.........79kg.....75kg 2. czesiowski.........23.......73kg/69kg/166cm..........65kg .....60kg 3.shedeadwolf........21..........76,9/175cm.............. 70kg......65kg 4.chwaścik............22..........68,8/175cm............ ..65kg.....63kg 5. Berta31............31............65/166 cm................60............. 6. Panna Annnna.....21............62/168 cm................55............. 7. Sara Miranda......26............63/168 cm................60......58.... 8._Klarka_............25............60kg/58.4kg/165 cm...55........ 9. na diecie.........27..........68 kg/60 kg/169 cm..........57 kg Ale Wy dziewczyny rano wstajecie:) Ja wczoraj zrobiłam zaplanowane ciastko - miałam mieć gości, ale okazało się że wpadną kiedyś indziej, na szczęście zrobiłam mniejszą blaszkę i na szczęście siostra mi pomoże je zjeść:) Waga troszkę spadła o ,6 kg - zawsze to coś, tylko teraz trzeba to utrzymać, żeby za nic w świecie nie skoczyło w górę, dlatego zastanawiam się co dietetycznego zrobić na obiad, nie tylko dla mnie, ale dla całej rodziny. Wczoraj byłam u lekarza na badaniach i trochę skłamałam z wagą, powiedziałam 58 kg, ale jak się okazało po zważeniu to nie tak bardzo. Co do piesków to takie małe są słodkie, później troszkę mniej bo są duuże, dlatego mam kota, który już więcej nie urośnie, a tak przy okazji to mój kot chyba je więcej ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedeadwolf
hejka ;D no to ladnie dziewczyny wam idzie ;D jade dzisiaj do miasta zobaczyc czy jest cos ciekawego aczkolwiek chyba teraz nie bd nic kupowac bo chcialabym jeszcze cos zrzucic przez te 2 tyg ;p a moze cos kupie bratanicy ;D black angel nie spij tyle ;p pochwal sie lepiej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :). MOja waga nie jest łaskawa, niestety, 82 kg!! Nie nie wkurzyłam sie!! Zajebiscie się wnerwiłam, no ten tydzień to naprawdę ładnie dietkowałam, 3 razy byłam na siłowni i co i wzrost co to ma być?? Ale dobrze skro ta moja waga tak sie ze mną bawi to ja jeszcze bardziej się zawezme i nie dam sie i już!!! Dziś na śniadanko mała miseczka płatków z 3 łyżkami jogo naturliś :) Właśnie piję kawkę z mleczkiem :). Dziewczyny gratuluję wam spadków wagi jestem z was dumna i oczywiście zazdroszczę tego, ze moja waga mnie tak nie lubi jak wasza lubi was :)). Poprawiam tabelkę :). ......Nick.............Wiek....Waga 1.black_angel23.....23........85kg/82kg /175cm.........79kg.....75kg 2. czesiowski.........23.......73kg/69kg/166cm..........65kg .....60kg 3.shedeadwolf........21.......82,5kg/76,9/175cm....... 70kg......65kg 4.chwaścik............22..........68,8/175cm............ ..65kg.....63kg 5. Berta31............31............65/166 cm................60............. 6. Panna Annnna.....21............62/168 cm................55............. 7. Sara Miranda......26............63/168 cm................60......58.... 8._Klarka_............25......60kg/59/165 cm.....................55........ 9. na diecie...........27......68kg/60kg/169 cm.................57 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
ja już się uwinęłam z jedną robotą, za chwilę biorę się za drugą póki co mała przerwa na herbatę czerwoną i chyba będe musia wziąć coś przeciwbólowego bo mnie trochę głowa pobolewa.. ale to chyba na zmiany pogodowe, bo pogoda się popsuła deszcze leje i ogólnie jest brzydko Sara Miranda -- ja mam 27 lat w zasadzie to już 28 :D , w dzisiejszych czasach nie jest za późno na aparat, ważne, żeby tylko było dobrze założone i odpowiednio do wady no nic zbieram się za pracę, a gdzie tam 16.00 do 16.00 muszę siedzieć :/ pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shedeadwolf no juz napisałam, ze nie było sie dziś czym chwalić ale co tam. Powiem jeszcze że wczoraj po siłowni przebrałam sie w rajstopki kozaczki i tunikę i stałam sobie czekajac na siostrę, wychodzimy a tam takie małolaty idę i się oglądają, siostra powiedziała mi, ze się oglądali za mna hahaha no myślałam, ze pęknę. Ale powiem wam, ze ogólnie i tak się czują lepiej, lepiej wyglądam, tak też jest dobrze, w końcu od 13 listopada te 3 kg uciekły, ja wymagam tylko 4 kg na miesiąc :). Ja zaraz sie pakuję i jadę do siostry na wieś :). Wracam wieczorakiem na siłownię i będę sie znowu pakować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×