Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

black_angel23

Zrzucam zbędne kg!! Od dziś walcze sama se sobą, czy ktoś się przyłączy??

Polecane posty

Gość shedeadwolf
ja juz tez po kolacji i tez zupka ;D cwiczenia juz zrobilam a jutro chyba na rower pojde ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak kiepska ta reklama alveo. Trzeba być naiwna żeby w coś takiego uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że niewiele osób dałoby się na to nabrać. To samo jest z tymi suplementami diety gdzie większość z nich to tylko witaminy a nie jakieś "obniżające łaknienie" specyfiki. Jedynym takim realnym "pomagaczem" jest alli ale jest strasznie drogi, jak kogoś stać to ok. Poza tym nie jest super bezpieczny i nie powinien być sprzedawany bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
poćwiczyłam na steperze 25 min dziś tylko i 140 kcl, zjadłam zupę jarzynową na obiado kolacje i czuję, że to będzie moje główne jedzenie przez 3- 4 miesiące. Nigdy za zupami nie przepadałam, a dziś jadłam aż mi się uszy trzasły..tak mi smakowała :) byłam dziś znów u ortodonty i w piątek tez jadę, ma mi dać jakiś kluczyk do aparatu i muszę jechać z kimś, bo ktoś musi mi na tym podniebieniu codziennie przykręcać :/ a podobno sama nie dam rady sandra - a Ty jak się czujesz? dałaś radę w pracy? ja mam urlop i dopiero w poniedziałek mam iść... muszę do tego czasu nauczyć się mówić :/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta. ;( Dawno mnie u was nie było . Aż nie jestem w stanie nadrobić zaległości . JA NIESTETY SIĘ WYŁAMAŁAM I TO DOSZCZĘTNIE . PORZUCIŁAM DIETĘ I WSZELKIE POSTANOWIENIA .. A tak się paskudnie czuję z tym, znowu to cholerne uczucie wiecznie pełnego brzucha. Wydęty bęben cały dzień i uczucie ciężkości . Eh.. pomocy . Nie wiem czy dam rade wrócić do postanowień i ... WYTRZYMAĆ .!! ;( C.H.O.L.E.R.A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko, wracamy i nie obijamy się. Zawziąć się i nie dać za wygraną. Masz nasze wsparcie:) Oglądacie Top Model? Jestem ciekawa, która wygra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądaam Top Model - JA CHCĘ MICHALINĘ ! Nie lubię Ani Bałon i tej Olgi . NIE WIEM CZY MI SIĘ UDA WRÓCIĆ.. W DOMU WSZYSCY MNIE STRESUJĄ I MARUDZĄ ŻE NIE POTRZEBUJĘ DIETY..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha.. bo jak już wspomniałam , nie bardzo mi się chce czytać te całe mnóstwo waszych postów bo i tak się pogubiłam, ale NIE MOGĘ SIĘ OPĘDZIĆ OD MYŚLI JAK TAM IDZIE TOBIE Sara Miranda ! Jak to cudowne HULA ? Daje coś?? ćwiczysz nadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agg99
mozna sie przylaczyc? ;> mam do zgubienia 11kg a 8 jeszcze w tym miesiacu ! pomocy! jakies wskazowki ?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja tam nie chcę nikogo obrażać ale ta Ania ma urodę jak z okładek krzyżówek. Taką trochę pospolitą i sztuczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedeadwolf
temat top model wlasnie mialam tez napisac ;p olga wyglada masakrycznie ;/ powiem wam ze ladniejsza byla z tymi pyzami na buzi a teraz jak smierc;/ olga moze wygrac bo najladniejsza ;D falko wez sie w garsc i do roboty !! mi mama tez ostatnio mowila ze mam sie nie odchudzac wiecej bo bd wygladac jak kosciotrup tzn na buzi bo mam tendencje do tego ze najpierw chudne na twarzy a potem reszta;/ ale i tak jej nie slucham bo chce wkoncu zalozyc fajna sukienke obcisla a nie wciaz te worki co mam w szafie. wiec zawez sie i nie daj sie!!! jaka wgl diete mialas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedeadwolf
no wgl nieladna krzywe zeby i gada jak 5latka pfeee agg ja bede obstawac przy swoim i polecam diete zelazna!! schudlam na niej 9 kg w 2 tyg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agg99
ja w wakacje z tydzien schudlam 3kg w nastpeny 5kg ale teraz 4 wrocilo ;( mam 175 cm wzrostu i waze 75kg marze o 63 odchudzam się od wczoraj narazie zlecialo 1.5kg ale to pewnie sama woda ;( a jakie są twoje parametry, ze tak to ujmę ?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam żadnej konkretnej diety . Bo nie wierzę w diety CUD. Poprostu na ten mój króciutki okres odchudzania jeśli w ogóle można to tak nazwać nie jadłam słodyczy, fas foodów, smażonego jedzenia. Piłam mnóstwo zielonej herbaty, jadłam gotowaną pierś , mnóstwoooooooo warzyw, poprostu ogrom. Obowiązkowo śniadania i też dość zdrowo się starałam je przygotowywać. No i jadłam nie dużo . Fajnie się czułam bo mój wiecznie wybity bebech był ładnie płaski.. tzn. bardziej płaski niż był. Robiłam też brzuszki... ale tego nie zaliczam bo z tym było słabo. A TERAZ ZNOWU TE WIELKIE FĄŁDY I WZDĘTY BRZUCH ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedeadwolf
"meczylas wszystkich" dobrze powiedziane hahaha i ten jej glupi usmieszek jak kamera ja pokazuje bozeeeee. ale jedno jej musze przyznac ze ma sile w sobie zeby tyle schudnac.. aczkolwiek za chuda jak dla mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedeadwolf
agg tez mam 175cm i mialam 82,5 kg 2 tygodnie temu... tez chcialabym miec kolo 65 kg ... jezdzialam rowerem codziennie i w ost tyg zaczelam a6w. troche samozapracia i dojdziesz do celu ;D no i raczej to woda.. tylko nie waz sie codziennie bo w paranoje popadniesz ;p falko no to moze lepiej jakas dietke sprobowac a potem jesc normalnie tylko wlasnie z ograniczeniami i bez tych wszystkich kalorycznych rzeczy.. fast food to masakra ... kiedys codziennie chodzilam na frytki hamburgery itp to moja waga skoczyla ze hohoho..ale juz dosc ! najwyzej 1 na miesiac cos sobie takiego zjem . i mam nadzieje ze po 2 miesiacach bd mogla tu napisac ze nadal utrzymuje wage bo wiem jak jest z jojo;/ ale skoro juz tyle osiagnelam to nie chce tego zepsuc;/ boze ta ania mnie wku*wia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Kiepsko się czuję! Katar mam straszny, jak mam katar to zaczyna boleć mnie głowa... kaszel i ogólne osłabienie robią swoje. Najgorsze jest to, że jak nie wyzdrowieję do soboty to nie zobaczę się z moim T i chyba się zapłaczę no. Byłam wczoraj na badaniach lekarskich w pracy i musze sobie zrobić jeszcze dodatkowe badania bo mogę mieć nadczynność tarczycy. Bardzo bym nei chciała ale nigdy nie wiadomo jak to jest. Ta ciągła nadwaga, miesiączkowanie obfite i dość długie... oj dziewczynki powiem wam,ze chodzi mi to teraz bardzo po głowie. Też oglądam Top MOdel. Michalnia juz odpadła, jeśli mam wybierać między Anią a Olgą to wolę Anie bo Olga jest zarozumiała wedle mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeeee MICHALINKA ! ;( Głupiii są że ją wywalili . A co do diety - ja nie chce diet jakiś konkretnych . To nic nie daje. Chudnie isę na chwile . Grunt to zmiana nawyków... tylko trzeba do tego dojść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agg99
własnie mam wagę w pokoju i ważę się codziennie, to silniejsze ode mnie ;D czasami sie zalamuje a czasami skacze z radości ;p shedeadwolf a co ty jesz tak na codzien ? mam problem w sobote mam urodzinki i bede pila alkohol wiecie moze czy bardzo to zaszkodzi diecie? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wolę, żeby Olga wygrała bo wedle mnie to właśnie Ania jest taka zarozumiała, co chwilę gada jakie to niesamowite, że jest taka super, że tak daleko zaszła, że to tylko dzięki swojej pracy itp. Olga nie stawia się tak na piedestale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedeadwolf
tez mam wage w pokoju ale wole sie nie stresowac codziennie ze mam o pol kilo wiecej czy mniej ;p na tamtej diecie np dzien 1: śniadanie: herbata lub czarna kawa obiad: 2 jajka na twardo, 2-3 liscie salaty lub maly pomidor kolacja: duzy kawal chudego mięsa /gotowanego lub pieczonego bez tluszczu/, zielona salata z cytryna herbate i tak slodzilam 1 lyzeczka i troszke soli do jajka ;D http://diety.pozmu.net/diety-ekspresowe/diety-z-intka5-dieta-zelazna.html tu jest caly jadlospis ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedeadwolf
black angel naprawde jakis wirus chyba bo moj sie tez meczy z kaszlem gardlem i katarem.. sszkoda mi go .. kupilam mu syrop i tabsy i mam nadzieje ze przejdzie mu ;D i obym sama sie nie zarazila ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agg99
dzieki ;) jak ja schudlam w 2 tyg 8 kg to jadlam raz dziennie tylko obiad ale za to to co chcialam czasami na sniadanie cos malutkiego teraz muszę jeść częsciej bo mam duzo nauki i nie daje rady na jednym posilku dziennie jestem strasznie glodna ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedeadwolf
no i tak mialo byc ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agg99
damy radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już lepsza Olga niż ta Ania. "eee, to bardzo fajne eee dojść tak daleko eee pierwsze i drugie miejsce eee to moje marzenie eee"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×