Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 201222

Salla weselna 100 osob, obecnych 60.

Polecane posty

Gość 201222

znalazlam w internecie sale taka do 100 osob. Ale nie wiem ile bedzie gosci, zapraszam 80, a ile przyjdzie nie wiem mysle, ze najmniej 60. Ale czy w takiej sali zgodza sie by gosci bylo tylko powiedzmy 60? ta sala i tak jest mala, bo wszedzie widze, ze maja na 200-300, a nawet 500 osob sale. Jedna z mniejszych w moim miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ziółko.
zadzwoń i się zapytaj :) moja sala jest na 80 osób, gości będzie ok 40. Nie było żadnego problemu wrecz przeciwnie wyszło po mojemu bo w wypadku wielkich wesel jest to sala tylko że tak powiem obiadowa, dotańczenia jest osobna ( czego osobiście nie cierpie ) a dzięki temu że będzie mało osób pomieścimy się na jednej. Nie wszędzie jednak tak jest, na mojej pierwszej upatrzonej sali było zaznaczone minimum osób i jeśli chcelibysmy zrobic tam mniejsze wesele życzyli sobie dopłaty co oznaczałoby że za 40 musielibyśmy zapłacić jak za 80 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
bedzie dobra ta sala,bo jak piszą do 100 osób to znaczy ze pełne 100 osób to będzie trochę ciasno,ja miałam sale na 250 a gości było 160 i było ok i moim zdaniem w mojej sali to tak 200 osób bawiłoby się spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klainer
Zależy jaką macie umowę. Najczęściej jest taki punkt, że będziecie mieć (dla przykładu) 80 osób, ale jest możliwość zmiany ilości osób o np. 10% bez płacenia za puste talerze (jeśli będzie mniej). Jeśli więcej osób zrezygnuje, to i tak musicie płacić za minimum na jaki opiewa umowa. My mieliśmy w umowie podane orientacyjnie 80 osób (na rok przed, więc mogło się jeszcze wszystko pozmieniać), ale ostatecznie potwierdzałam liczbę osób we wtorek przed ślubem i wtedy wyszło równo 60 osób i tylko za tyle zapłaciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle,ze problemem nie bedzie sama restauracja,ale za duzo miejsca-wszak wiadomo,ze im ciasniej tym lepsza zabawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasniej = lepsza zabawa
Nie wiem co to za przyjemność wpadać ciągle na kogoś, rozpychać się łokciami, deptać sobie po nogach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×