Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viviii

Topik dla zaczynajacych wlasnie starania o dziecko :)

Polecane posty

Fajnie że się w końcu odezwałyście :) Vivii to bardzo dobrze że czujesz się tak świetnie. Ja też tak myślę że jeśli się czegoś bardzo chce to tak będzie. A przeczuwasz że to będzie drugi syn? Ja mam od zawsze takie wrażenie że moje pierwsze dzieco to będzie córka. Poczekamy zobaczymy :) Mam od 2 dni nabrzmiałe piersi i jakoś tak dziwnie się czuję. Znowu narobiłam sobie nadziei... Ale nie robie żadnych testów! Postanowienia od jutra mówisz Wiewióra? Hmm to ja też słodycze hehehe bo juz od miesiąca prawie wcale ich nie jem więc mogę nie jeśc wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusss20
Czesc:) ja tez jestem przekonana od poczatku ciazy ze bede miala chlopca tak czuje i pewnie tak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) a ja niewiem co będzie.....jak narazie wiem że dwójka:), ale wolałabym dziewczynki:) lub też parkę:) ostatnio cały czas spedzam przy WC zatem tak mało mnie tutaj, ale czytam was często:) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoryjka to super ze bedziesz miała bliźniaki :) Ja siedze w domu i robie wszystko zeby nie myslec o zachodzeniu w ciąze. To mój pierwszy cykl staran a ja juz mam nadzieje ze moze sie udało. Przy moich schorzeniach?! Ależ ja jestem głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik wcale nie jestes trzeba pozytywnie myslec :))) Kania no stawiam na drugiego syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, nie jedzenie slodyczy jest chyba najpopularniejszym wyrzeczeniem ;) Ja od poczatku pierwszej ciazy tez czulam, ze bede milala dziewczynke, moj maz zreszta tez. I tak tez oczywiscie bylo :) Warto sluchac co podpowiada Wam wasza intuicja. Teraz mam przeczucie, ze bedzie druga dziweczynka, ale zobaczymy co poczuje jak w ciaze zajde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do przeczuć to zawsze miałam wrażenie że moja intuicja jest dość rozbudowana :) Jak miałam lat 17 i moja cioteczka była w ciąży to całą ciążę powtarzałam jej że urodzi córkę a ona nie wierzyła. Myślała że urodzi drugiego syna ale na USG nie chciała sprawdzac. A przy porodzie zaskoczenie: CÓRKA! i zostałam chrzestną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewiora ja zanim zaszlam w ciaze mowilam ze bede miala corke ale jak juz jestem w ciazy to mowie ze chlopak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włąśnie się przestraszyłam... po wieczornym przytulanku zaczełam krwawic... :( Nie było i mocne krwawienie - bladorózowa krew ze śluzem... Czy któraś z Was miała coś podobnego? Jestem już w 27dc, to może być @????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii, a Ty masz teraz jakies przeczucia co do plci? Kania, zalezy jak dlugie masz cykle, ale przypuszczam, ze to @ :( Ja tak mailam w ost.cyklu, ze 3 dni przed mialam mala plamke krwi na bieliznie, a dzien przed rozowawy sluz...nigdy wczesniej mi sie to nie zdarzylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się zastanawiam co to było bo dzis nic sie nie dzieje. Cykle miałam 28 dniowe jak stosowałam antykoncepcję a teraz po odsatwieniu to najdłuższy jakieś 30-32 dni. Dziś zaczęłam 28 dc i czekam na @.... oby jej nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii, czekam z niecierpliwoscia, na potwierdzenie Twoich przeczuc :) Kania chyba nie pozostaje nic innego jak poczekac...ale jak bywalo, ze mialas dluzsze cykle, to moze to implantacja zarodka? Tego Ci zycze i trzymam kciuki :) Milego dnia Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Jestem troche skołowana. Lekarz poradził mi zebym obserwowała czy mam płodny śluz. Pamieta ze zanim zaczełam brac tabletki -cilest miałam go sporo w każdym cyklu a teraz to cos dziwnego sie dzieje. Po odstawieniu zauważyłam u siebie płodny śluz juz po jakis 5 dniach po zakończeniu ostatniego krwawienia z odstawienia, potem przez jakis tydzień było totalnie sucho i od wczoraj znowu mam taki śluz jak płodny. Nic z tego nie rozumiem i mam wrazenie ze wszystko mi sie popierdzieliło i bedzie powtórka z rozrywki sprzed tabletek czyli cykle po 60 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie martw, nawet jak nie zaobserwujesz śluzu płodnego masz szansę zajść w ciążę, cykle są różne i czasem nie zauważa się tego śluzu bo jest jedynie w szyjce macicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) A ja dzis byłam u ginekologa na usg i mam 2 pecherzyki, jeden dominujący 20 mm a endometrium 8 mm. Za dzień lub dwa owulacja. Jakos strasznie póżno bo dziś to mój 15 dc.....zawsze wydawało mi się, że owulacja u mnie występuje ok 14 dc. :/ Nadia co tam u Ciebie koleżanko, zaglądasz tu jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus--zaglądam cały czas ale nie ma o czym pisać. za to czytam codziennie.za tydzień idę na progesteron i zobaczę o co chodzi z tym plamieniem. teraz jakoś mam tyle zajęc że nie myślę o ciąży i jakoś mi lżej i lepiej się czuję.@ mam chyba mieć coś ok 9 marca więc jeszcze dużo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba znowu mogę pożegnać się z ciążą... niby @ nie ma ale już plamię... :( wyć mi się chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to ma byc? Jakas plaga plamień? Ja dzisiaj rano tez miałam niewielkie plamienie. Nie mam pojecia co to moze oznaczac, nigdy tak nie miałam. Okresu nie powinnam dostac bo dzisiaj mam dopiero 21 dzien cyklu. Po prostu super :O I oprócz tego dostałam kataru i czuje ze bierze mnie jakas choroba. Jakie leki moge wziąć w takiej sytuacji- starając sie o dziecko??? Bo teoretycznie moge byc w ciąży, w co szczerze wątpie ale wole dmuchac na zimne Pogoda u mnie jest fatalna, leje od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania -- nie przejmuj się.można się chwilę posmucić ale potem trzeba się wziąć w garść i zająć czymś innym.i potem od nowego cyklu znów mieć nadzieję. ja miałam jeszcze 3 testy w domu na owu i wczoraj i dziś wykorzystałam i zero drugiej kreski. a jutro teoretycznie powinnam mieć owulkę.hmmm może mi się przesunie albo już była.nie moąn nadążyc za tym wszystkim :) anik---nie wiem musiałabyś w aptece zapytać ale raczej naturalne sposoby typu miód czosnek jakieś ziółka np rumianek, lipa , szałwia.sporo jest ziół na przeziębienie. a najlepiej się wygrzać termoforem.najbardziej skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki nadia pokombinuje cos z naturalnymi sposobami na przeziebienie. Włąśnie sie zastanawiałam nad kupieniem testów owulacyjnych. Ile one kosztuja i co o tym myślicie dziewczyny??? Czy warto? Jaka jest ich skutecznosc? Ciekawa jestem bardzo waszych opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik---można sprawdzić kiedy ma się owulkę. ale nie warto. lepiej iść na żywioł. testy kosztują ok 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co u Was laseczki? U mnie bez zmian... Plamienie a obsitej @ brak. Boli mnie brzuch już chyba 3 dzień. Ale cycki mam fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania--ja plamilam 4 dni zanim @ przyszla.nie wiem co z tym.wyczytalam ze takie plamienia moga oznaczac niedomoge lutealna wiec w srode ide na progesteron I wszystko sie okaze. Na razie zastanawiam sie co z moja owulka bo mam miec niby dzisiaj a wczoraj robilam test I jedna krecha.szlag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ffff pizzz du jest @!!!!! Co ja kurde źle robię że nie mogę zaciążyć? Może ktoś na mnie urok rzucił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje plamienie trwało 2 dni i ustało. Nie mam pojecia czym mogło byc spowodowane Dzisiaj mija mi 23 dc wiec narazie staram sie nie myslec o ciąży i jej objawach. Jak za tydzien nie dostane okresu wtedy zrobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania a moze faktycznie masz cos z tą niedomoga lutealną? Bierzesz jakies leki? Badałas progesteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj wspanialy nastroj :) Chyba pogoda tak na mnie dziala, swieci sloneczko, jest cieplutko...chyba moge powiedziec, ze wiosna zawitala! :) Ale mam powera dzisiaj! Dzisiaj 17dc, juz wiem, ze ciazy w tym miesiacu nie bedzie...figle byly tylko w 11,12 i 16 dc. Wiec na nic nie licze ;) Ale humor i tak mam dobry :) Milego weekendy Kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik ja nic nie badałam. Jedyne co jem to kwas foliowy i olejek z wiesiołka. Ale w nastepnym tygodniu wybieram się w końcu do gina i niech bada. Mam podły humor od wczoraj i nie wiem czy cos go szybko zmieni! Przesądna nie jestem ale mam wrażenie że ktoś mi źle życzy... conajmniej 3 osoby... więc to może jakieś złośliwe uroki. Ciekawska jestem i chętnie bym to sprawdziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania, nie wierz w takie rzeczy...bo takie rzeczy po prostu nie istnieja, nie ma tak, ze ktos na kogos rzucil urok :) Skoncentruj sie na sobie, nie trac czasu i tak cennej energii na myslenie o tym, lepiej spozytkuj ja w innym miejscu...jesli wiesz co mam na mysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×