Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viviii

Topik dla zaczynajacych wlasnie starania o dziecko :)

Polecane posty

Gość staraczkaorobaczka
Alemka dzięki ;) U mnie niby słoneczko ładnie świeci. A jak się wyjdzie na dwór to mało głowy nie urwie. Taki wiatr jest. Ja woj.podkarpackie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
Hej, laseczki:) dzięki za miłe słowa, starać to ja się będę starać bo to lubię:P:) u mnie niby słońce ale wieje jak za cara:/ ja jestem z kuj-pom:) widze tu każde wojew.przedstawicielstwo ma:P co do tego mikroskopu to nie wiem, nie znam sie bo cykle moze najdłuzsze nie są ale względnie regularne i czuje kiedy owu jest, ale przy nieregularnych cyklach to czemu by nie spróbować:) ciekawa jestem która z nas tu pierwsza napisze "są dwie kreski":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...garnierka...
Witam dziewczyny:)) u nas pogoda przez okno cudowna, sloneczko świeci, kolorowo, ale na zewnatrz wiatr niesamowity, głowe urywa, ale nie ma co narzekac , koniec listopada a temperatura u nas dzis +10 takze byle do wiosny:)) ja jestem z woj. małopolskiego. Vivi trzymaj sie, przykro mi, utrata bliskich zawsze wiaże sie ze smutkiem, ale napewno dobre wspomnienia zostana w pamieci. No a Wy dziewczyny z optymizmem wkraczajcie w nastepne cykle:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
alemka antybiotyk ma do soboty ale juz dzisiaj mu lepiej tylko jeszcze mowi inaczej :) no prosze kazda z nas jest z innej czesci Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
Ja tez jestem z woj małopolskiego:) Vivii bardzo mi przykro...ale wszystko bedzie dobrze. ja czekam do 5grudnia i robie test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
moze akurat na mikołajki jak znalazł prezencik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Martusss jak byłas grzeczna to dostaniesz prezent od mikolaja tak jak powiedziala juz zrezygnowana :) Ide prasowac bo juz góra sie zebrała :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani GINEKOLOG
czesc dziewczyny juz wczesniej cos tam pisalam, w wiec ja teraz drugi cykl sie staram zajsc w ciaze, a wlasciwie to pierwszy cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani GINEKOLOG
mam w domu pelno testow ciazowych z pracy :) wiec co jakis czas robie sobie test ,choc wiem ze jeszcze i tak za wczasniej zeby test cos wykazal :) ....bo teraz mam 12 dzien, a jajeczkowanie dopiero mam jutro lub pojutrze ...z partnerem wspolzyjemy narazie co dwa dni ;) ale napewno dzis , i jutro i pojutrze musimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaorobaczka
Hej, robiłam rano test. Kicha. Jedna krecha. Zdołowałam się. Nie wiem skąd mam te różne objawy. Może to na skutek odstawienia tych anty :(. Mam dość takiego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też się staramy. Mam przepisany Clostybegyt i niedługo zaczynam brać. Potem na USG do mojej Pani Doktor. Swoją drogą polecam Monika Leśniewska z Artemidy w Białymstoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
tu sie nie ma czym dołować, za kilka dni powtórzyć test, iść na bhcg w razie czego i progesteron, i gnać do lekarza:) dadzą luteinkę 1-2 cykle, żeby wywołać może po niej sie wynormuje okres:) głowa do góry!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
eee vivii, jak juz tak ci dobrze idzie to prasowanie to wpadnij do mnie:) bo ja sie zebrać nie moge do tego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaorobaczka
już zrezygnowana - dzięki :) pójdę pewnie że pójdę. 12 gr. mam wizytę. Wcześniej nie da rady, takie koleje są do tego lekarza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Ufff skonczylam ...:) juz zrezygnowana chetnie ale nie dzisiaj hehe dopiero opanowałam moja sterte ;) staraczkaorobaczka nie ma sie czym dolowac tylko cierpliwie czekac napewno sie uda jak to mowia wszystko w swoim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
ehhh, niech już i tak będzie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
juz zrezygnowana ale wlasnie skonczylam obiad robic wiec w ramach rekompensaty zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
obiad to i ja mam:P poczekam za prasowaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaorobaczka
juz zrezygnowana - ja bym ci poprasowała bo lubię to robić :) Podrzuć to poprasuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
oooooo to ci dhl-em wyślę:) ja nie lubieprasować, gotować tak, prasować nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaorobaczka
Wysyłaj wysyłaj :) Też lubię gotować no i jeszcze lubię myć okna :D (nie ma to jak samozachwyt i dobra reklama ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
a u mnie sa trzy rzeczy ktorych nie lubie robic :) obierac ziemniakow myc okien wycierac kurzu ;) szkoda tylko ze musze hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
dziewczyny:) a naszą największą zaletą jest skromność:):):) okna też moge myć...jeszcze przez żadne nie wypadłam:) z wieszaniem firan jest problem bo bude mam wysoką na 3,20:( a ze stałam w kolejce po rozum to wzrostem wielkim nie grzesze i jeszcze troche to chyba z dźwigu bede je wieszac:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaorobaczka
Vivii ja też nie lubię obierać ziemniaków i wycierać kurzy :P Straszne czynności ;) już zrezygnowana hmm to masz trudniej z tymi firanami. Heh, jak coś to wołaj. Mi Bozia wzrostu nie poskąpiła. Pomogę jak coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartusss20
Hej. Bylam bardzo grzeczna wiec moze Mikolaj spelni moje marzenie:) z jednej stronyzrobilabym juz test ale napewno jest za wczesnie a z drugiej boje sie tej jednej krechy... a co do obieraania ziemniakow to lubie,myc okna tez ale najbardziej lubie prasowac:)jakos mnie to odpreza i odstresowuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
załóżmy kobietki firmę-spółkę sprzątająco-gotującą, w każdym woj. pododdział będzie:P:) i martusss spokojnie tam:) ten tydzien szybko zleci zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
No hehe taka firma na cała Polske bylaby super przeciez z praca tak ciezko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
oj ciężko, ciężko...ale co zrobić, trzeba to przetrwać, w końcu musi być lepiej:) po raz kolejny oglądam lot feniksa czy jaki to ma tytuł...już patrzeć na to nie moge ale pewnie do końca wytrwam...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
Witaj zula:) weekend minął całkiem przyjemnie, gdyby nie to wiatrzysko, to byłoby w ogóle super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×