Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viviii

Topik dla zaczynajacych wlasnie starania o dziecko :)

Polecane posty

Gość JaSiePytam
A mniej wiecej ile dni po stosunku, mozna zrobic test? ;) Czytalam, ze niby po 6 dniach...ale czy to nie aby troche za malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki! Jak miło się na naszym topiku zrobiło :-) JaSiePytam- ja w pierwszej ciąży test robiłam w dniu spodziewanej miesiączki i wyszedł negatywny, dopiero na drugi dzień wyszedł pozytywny. Ale są testy, które szybciej wykrywają ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
Hej. Wydajemi się ze za wczesnie. Na testach pisze ze wykrywaja 6-dniowa ciaze. czyli chyba 6 dni po implantacji zarodka a nie od stosunku. nie wiem czy mowie prawdę:) Pewnie coś zmąciłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSiePytam
Dzieki kochane ;) tylko ze...hmm, mam nie regularne cykle.. no ale poczekam jeszcze 1.5 tyg i zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
to tak jak ja... w tamtym mies moj cykl trwal 43dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSiePytam
sporo...ale tak to jest z naszym organizmem, lubi płatac figle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
jeden raz tylko. przewaznie mam tak do35 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam regularne 28 dni, a jednak też w czymś problem, że nie mogę zajść w ciążę we wrześniu byłam u gina i powiedział żeby się starać, no i już nie mam siły bo znowu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze dodam, że gdzieś wyczytalam zeby brać kapsułki olejku z wiesiołka na poprawienie śluzu i też sobie zakupiłam w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich sumiennych to trzeci miesiąc, ale tak naprawdę to juz ok 10 miesiąc, ale tak jak wcześniej napisałam z mężem widywałam się tylko w weekend i nie zawsze były to dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Wiktoryjka nie martw sie napewno sie uda trzeba być dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie tak sobie tłumacze i niby nie chce sie stresować, ale najgorsze jest to że ja wszystko trzymam w sobie i własnie ten stres mnie zjada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
To bardzo dobrze ze do nas dolaczylas :) tutaj mozesz sie wygadac i zawsze znajdzie sie jakies ciepłe słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może powinnam jeszcze zrobić jakieś badania o których nie wiem??? niektore jestescie juz doswiadczone w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie...... regularne i czego tutaj szukać???? jak w tym cyklu nie zajdę w ciążę to mąż najpierw będzie robił badanie nasienia i później ciąg dalszy ale to już u mnie z badaniami... dziewczyny dzięki za wsparcie. Pierwszy raz tak piszę na forum o sobie bo naprawdę juz nie wyrabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSiePytam
myslicie ze łatwo bedzie zajsc w ciaze przez stosunek przerywany, kilka razy pod rzad? ;) skoro stosunek byl w sobote a w niedziele prawdopodobnie byly dni plodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
Hej. robilam wlasnie test owu i druga kreska wyszla ale jest bardzo blada ale widoczna. nie wiem teraz jak to odczytac... bo jakby byla owu to druga kreska bylaby tak samo widoczna jak kontrolna chyba. moze owu sie zbliza i dla tego jest jasniejsza juz sama niewiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
czyli pwinnam sie dzisiaj "przytulac" czy poczekac az druga kreska bedzie bardziej widoczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
martusss ja radze dzisiaj jutro i pojutrze dla pewnosci i przyjemnosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
wiktoryjka tylko pamiętaj ten wiesiołek łykaj do wystapienia owu, bo on ma jakieś właściwości ( ale nie pamiętam jakie - czy wywołuje jakieś lekkie skurcze czy cuś...w kazdym badz razie, jak doszloby do zaplodnienia to one moglyby spowodowac poronienie), juz nie wiem czy dobrze napisałam bo dawno o tym mi moja Pani Doktor mówiła ale wiem, żeby brać do owu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Też słyszałam o wiesiołku że powinno się go brać do owulki. Poza tym kiedyś wyczytałam też że jeśli kobieta ma dobra grubość błony to nie powinna go brać, bo może być szkodliwy. Życzę Wam miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaorobaczka
Hej kobietki :) O wiesiołku słyszałam, ale nie miałam tak dokładnych informacji. Ale od czego są koleżanki z forum. Wiedzy nigdy za wiele ;) Miłego dnia 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka__
Witam :) chciałam do Was dołączyć :) Też zaczynam starać się o malutką kruszynkę :) A właściwie to już zaczęłam. Przez ponad 3 lata brałam tabletki anty. Odstawiłam je we wrześniu, 18 września dostałam @, później przyszła po 29 dniach (19 października) i następna po 30 (17 listopada). Teraz jest to nasz 3 cykl starań. Mam nadzieję że tym razem się uda chociaż nie wiem kiedy powinnam mieć dni płodne i owulację ponieważ słyszałam że po tabletkach różnie to bywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Czesc Dorotka miło że dołączyłaś do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×