Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TinaNina

Zamiana ról w zrywaniu związku!

Polecane posty

Gość TinaNina

Zamiana ról w zrywaniu związku! byłam w 4 letnim związku, mężczyzna wyznał, ze poswięca się teraz pracy, karierze, pomocy rodzicom, rodzeństwie a ja nie naleze do jego rodziny i jestem zbedna, poczulam sie jak wyrzucony kundel. Po przeplakanych 2 miesiacach poznalam nowego mezczyzne, jestesmy para a tu nagle byly blaga o powrot, wydzwania, stoi pod drzwiami. Dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TinaNina
dodam, ze teraz to bardzo wygodna rola dla mnie bo tamtego znam i wiem na co moge liczyc a nowego poznaje nadal. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TinaNina
sugierujesz zebym dala szanse bylemu? nawet obiecal slub bylebym wrocila ale...pamietam dzien jak byl dla mnie bezwzgledny w zrywaniu a nowy jest nowy wszystko od poczatku wiadomo i to najbardziej przeraza ze wrocilam do "piaskownicy zamiast wychodzic z liceum"a przy okazji nowy jest slodki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAcet powiedzial Ci, ze jestes zbedna po czterech latach, a Ty sie zastanawiaxz, czy do niego wrocic? Gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TinaNina
wiem, wiem masz racje po prostu chce mu powiedziec konkretnie, ze on juz mnie nie interesuje zeby zapamietał echo mojego glosu do konca zycia a nie mam pomyslu jak to elokwentnie ujac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurita
Powiedz mu, że obecnie masz kogoś dla kogo nie jesteś niezbędna do życia i tym kimś nie jest już on. I już. Ale ja na twoim miejscu bym sie nie odzywała do niego i tyle. To bardziej boli niż jakiekolwiek słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurita
Sorki, miało być dla kogo jesteś niezbędna do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56547856724565835826
i racja, brak odzewu to najgorsze co może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chcesz mu sprawić ból tak jak napisała poprzedniczka nie odzywanie się jest najlepsza metodą. Ja bym sugerował powiedzieć mu szczerze co myślisz o nim i wyjaśnić w jakiej jesteś sytuacji teraz. Może mu się pomyliły emocje przywiązanie z miłością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TinaNina
tak tyle, ze my mieszkalismy razem i on wymysla ze cos to komoda jego stoi, ma dokumenty do odbioru itp byle mnie kontrolowal a ten nowy jest wsciekly jak nic, w sumie to pokazuje swoje oblicze jest strasznie zaborczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×