Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaskada26

Nie mogę uwierzyć,że i ja nawet myślę o zdradzie

Polecane posty

Gość kaskada26

Nigdy ale to nigdy bym nie pomyślała,że mnie to będzie dotyczyć. Teraz rozumiem,że jednak można kochać męża czy tam żone ale potrzebować kogoś kto cię ,sorry za wyrażenie ale po prostu pożądnie zerżnie.Jestem z nim 5 lat,mamy dziecko,jesteśmy udanym małżeństwem,kochamy się.Przez ten czas nigdy nie miałam z nim orgazmu(łechtaczkowy rzadko)bo kompletnie się o to nie stara by sprawić mi przyjemność.Nasz seks wygląda tak,że po prostu odrazu mi wkłada do środka gdy nawet nie jestem tam mokra jeszcze,no bo i kiedy mam się zwilżyć jak nie mam kiedy.Jestem załamana.Teraz w dodatku ostawiłam tabletki i moje libido ogromnie wzrosło.Ciągle myślę o seksie,fantazjuje.Niestety wiem,że z nim seks to porażka jakaś.W pracy poznałam faceta,który bardzo mnie pociąga.Jest mi wstyd ale myślę o tym jak on mnie bierze,jak sprawia,że odlatuję.Widzę,że on też mnie pragnie,znam to spojrzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książkowy przykład,że kobieta też nie jest święta.A wy tak psioczycie na facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskada26
Chciałam tylko napisać,ze naprawdę można jednak kochać jedną osobę a pragnąć drugiej...teraz wiem skąd tyle zdrad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rozmawiałaś z mężem ? Powiedz mu ze jest do dupy w te klocki i oczekujesz ze sie to zmieni. I podziwiam za wierność jak do tej pory :) Nie jesteś złą żoną, tylko masz potrzeby które nie są zaspokajane nawet w skromnym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morreno
Dokładnie stąd się biorą zdrady. Facet czuje się juz pewnie, nie stara się. Tak wyglądał Wasz sex od początku, bez gry wstępnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma***
Dokładnie powinnaś mu powiedzieć czego potrzebujesz. W czasie sexu ty też możesz zadowalać sama siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskada26
Moreno kiedyś było dużo lepiej,tzn.na początku ale od 3 lat jest totalna lipa,zaspokaja tylko siebie po czym idzie spać...a ja gdy dopiero się rozkręcam,jestem podniecona jak cholera zostaję z tym sama,nabuzowana i musze iść spać..nie piszcie o masturbacji bo nie o to chodzi,ja potrzebuje faceta a nie własnej ręki.Rozmawiałam z nim o tym,ale on sobie z tego kpi,wydaje mu się,że jest boski w łóżku..nie wiem skąd on to bierze..nie wiem:(jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie facet!
No to teraz zrozumcie kobitki co my faceci mamy. Olbrzymie potrzeby, a z drugiej strony kłoda, która nawet nie chce, aby się nią zająć porządnie, tylko zmęczona, głowa boli, okres, i tysiąc innych wymówek. Ja swoją mógłbym pieścić pół godziny gdyby tylko chciała, ale akurat jej libido jest niskie więc po prostu nie ma ochoty i co mi zostaje poza zdradą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja gdy dopiero się rozkręcam,jestem podniecona jak cholera zostaję z tym sama,nabuzowana i musze iść spać." JA PIERDOLE A JEZYKA W GĘBIE NIE MASZ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libidozero
a powiedzialas mu ze masz ochote na gre wstepna??? spodobalo mi sie zdanie ze wklada do srodka i juz ahhaha.. no wielu tak ma.... a moze ... wez go do ust a w miedzyczasie dotykaj siebie.. a wogole na twoim miejscu kupilabym sobie maly wibrator i wibrowala nim po sutkach i lechtaczce przed i w trakcie .. ihihi a co dokolegi z pracy? no..... tez mialam takie mysli... ale potem sam sie czlowiek swoich mysli wstydzi.. po co ci to?? bedziesz zalowac do konca zycia.. a kolega cie wezmie za kurwe . uwierz mi tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morreno
No to zastosuj szantaż, jeśli on następnym razem bedzie chcial się kochac, odpowiedz mu że nie, bo Ty go zaspokajasz, a jemu się nie chce Ciebie zaspokoic. Wtedy mu powiedz o wszytskim, o tym ze on robi swoje, a Twoje potrzeby ma gdzieś, może nawet wspomnij cos o tym, że takie niezaspokojanie własnej kobiety prowadzi do zdrad. Moze taka ostra metoda pomoze, a jesli nadal nie, to znaczy ze facet ma naprawde wyjebane i mysli tylko o sobie. Wtedy juz sama zdecydujesz czy chcesz zdradzic czy nie i jak długo wytrzymasz z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyy
nie wiem dlaczego inni tal linczuja kogoś kto zdradza przeciez to się bierze z konkretnych powodów , nikt nie robi tego z premedytacja ...skoro ma się wszystko obok , to nie szuka się tego samego , bo po co ..? nie raz tutaj czytalam ze osoby które zdradziły to k... i szma.. ale przeciez małżeństwo to nie celibat .. ma byc fajnie na każdej płaszczyźnie a skoro nie jest , to w czym problem ze czlowiek szuka przyjemności dla siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
ja mam jednak nadzieję, że summa summarum pomyślisz tym, czym się myśli, a nie fizjologią. : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyy
tak tak ,,,, na pewno rozmowy pomogą :)))) nie badźmy śmieszni , skoro się nie starał w łóżku do tej pory ,zeby sprawić Tobie przyjemność to się nie bedzie staral , przeciez nie będzie go sadzała na karnego jezyka ,za brak kolejnego orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyy
a fizjologii się nie oszuka , no chyba że zrobi sie porządne pranie mózgu , nawet nie tyle co Ty tego potrzebujesz , a Twoje ciało ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjjanka
yhyy nie wiem dlaczego inni tal linczuja kogoś kto zdradza przeciez to się bierze z konkretnych powodów , nikt nie robi tego z premedytacja ...skoro ma się wszystko obok , to nie szuka się tego samego , bo po co ..? nie raz tutaj czytalam ze osoby które zdradziły to k... i szma.. ale przeciez małżeństwo to nie celibat .. ma byc fajnie na każdej płaszczyźnie a skoro nie jest , to w czym problem ze czlowiek szuka przyjemności dla siebie ? dobrze gadasz, dac ci wodki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhyy- no już nie chciałem pisac autorce, żeby olała gościa(bo on sie nie zmieni) i skorzystała z okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
ja wiem, jaki argument do niego przemówi najmocniej. Że z tej bezradności z zaczynasz fantazjowac o innym kolesiu. : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to Doda Loda musi być
naprawdę kiepska w te klocki skoro Radzio ją tak zdradzał piszecie przecież , że gdyby miał wszystko czego potrzebuje w łóżku, to nie zdradzałby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropicarium
skoro to nie problem, że człowiek szuka przyjemności dla siebie to co stoi na przeszkodzie by o takich swoich przyjemnościach powiedział partnerowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjjanka
autorko , kup sobie wibrator , jak on juz po 3 minutach skonczy zabawe, ty wyjmij sprzet z szuflady i zacznij sie dopieszczac , zobaczysz jak mu kopara opadnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskada26
Moreno dziękuję ci za rozsądne rady ale zrozum-ja nie potrzbuje gadzetów,ja kocham męża bardzo,chcę żeby mnie pieścił,zrobił mi dobrze tak jak ja jemu(nie mam z tym problemu,kocham go i robię różne rzeczy,nie jestem jakąś tam świętoszką)jednak on odpłaca mi tym,ze jak tylko się zleje to idziemy spać...a mówicie mi ,że nie mam języka tak?mnie to by upodlało by prosić się w stylu"no kochanie teraz ty mnie wyliż "czy coś podobnego.Dlaczego on sam nie wie,że ja też potrzbuję tego.Przecież kiedyś rzadko bo rzadko ale jak mi to robił to było super,a teraz...żenada...nasz seks to jakieś 4,5 min aż on dojdzie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjjanka
skoro to nie problem, że człowiek szuka przyjemności dla siebie to co stoi na przeszkodzie by o takich swoich przyjemnościach powiedział partnerowi? a moze mowi, a partner nie słucha i zadne argumenty do niego nie docierają? a moze tez byc tak , ze partnerka juz ma dosc seksu na odwal sie i szukal latwiejszej drogi do "zadowolenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka07
mialam tak samo i brzydko mowiac przeleciam przez kilka obcych lozek, nawet sprobowalam trojkata wspanialy seks , ale teraz tak jak wczesniej myslalam tylko o pieprzeniu tak teraz mysla tylko o wspanialym rodzinnym zyciu meza chyba uda mi sie nakierowac na droge dobrego seksu, duzo nauczylam sie i po prostu wezme inicjatywe w swoje rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjjanka
nasz seks to jakieś 4,5 min aż on dojdzie i tyle. mistrzostwo swiata, moj mąz dochodzi w czasie do 3 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskada26
Wcześniej jako tako to znosiłam bo byłam na pigułkach i libido było średnie,ale teraz to już nie daje rady...po prostu jestem ciągle mokra sama z siebie,czuje takie dreszcze w dole brzucha jak dawniej przed hormonami,po prostu marzę by ktoś mnie dobrze przeleciał a jak widzę tego kolegę z pracy to już masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjjanka
po prostu trzeba ci samaca ktory cie zaspokoi, a taki obcy facet postara sie bardziej niz wlasny małż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, widzę że nie am co się bawi w pocieszanie tylko opiszę sytuację, którą doświdczam na własnej skórze: Pracowałem kiedyś z świetną dziewczyną (wysoka, szczupła brunetka, zawsze uśmiechnięta) Od razu załapaliśmy kontakt. I tak od rozmowy do rozmowy dowiedzialem się że ma podobny problem jak Ty. Widziałem, że dawała mi coraz odważniejsze znaki, że ma ochote na mnie. Ale nie chcialem się mieszac... wkońcu też bym nie chcial aby jakis koles bzykal moją laskę. Później awansowalem i przenieśli mnie. Z tą dziewczyna utrzymywałem kontakt telefoniczny, w sumie nie chcialem bo bałem sie ze do czegos w koncu dojdzie. No i się nie myliłem, spotkaliśmy sie przypadkowo na imprezie u znajomej i stało się. Teraz spotykamy się przynajmniej raz w miesiącu na sex. Ja ją zaspokajam seksualnie a ona mnie, po czym wraca do męża i udaje że wszytsko jest ok. Dlatego uwazam ze jesli juz masz takie mysli o zdradzie to predzej czy później to zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka07
to daj mu tylka i wroc do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyy
boshe :)) skąd ja to znam ;/ prędki z niego gość , kup gumki opóźniajace , a jak masz sobie kupic wibrator , to po co Ci wtedy maż w łóżku ...masz być dla niego "wkładką" sorki za wyrażenie , ale niech sobie sam robi dobrze ..teki zycie :) i powiedz mu :)) "żegnaj gienia świat się zmienia " ;p niech się sam buja albo go tak przetrzymaj aż go jego kochonez rozbolą D kafeteryjjanka- wódki :D dawaj :)))) bo gdzie jest powiedziane że o 10:01 nie można pić :))) kazdy robi to wieczorem , bo tak się utarło :))) inne pory są nienormalne :)) no widzisz to tak jak ze zdradą :))) sex tylko z mężem , czy ma sie przyjemość czy nie , Ty i Twoja pochwa jest jego własnością ..matko kochana :)))))) kobieto bierz swoją pochwę we własne ręce :)))))))) sorki ze nazwam rzeczy po imieniu , ale po co sie oszukiwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×