Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trevprB

Napisałem jej takiego smsa... a ona to zlała :(

Polecane posty

Gość trevprB

Napisałem koleżance w której się zauroczyłem i od jakiegoś czasu niby coś jest na rzeczy... mówimy sobie czułe słówka, czasem złapiemy za ręke itp.. napisałem jej smsa "ciesze się, ze Cie mam" a ona odpisała tylko " :) " jak myslicie... nic do mnie nie czuje i olała mnie na maxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spodziewałeś się elaboratu? 1. mogła nie mieć czasu odpisać 2. gdybyś powiedział jej to w oczy, mogłaby się tak samo uśmiechnąć 3. może nie jest zbyt wylewna/jest zbyt nieśmiała 4. może ją zaskoczyłeś a nie chciała pozostawić tego bez odpowiedzi Wrzuć na luz. Prowokatorze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trevprB
prowokatorze? o czym ty mowisz... gdyby mi zalezao na kobiecie i by tak mi napisala to bym jej odpisal cos w stylu ja tez sie ciesze ze jestes a nie tylko buźke wyslal ;/ to takie totalne zlanie w/g mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex pertka a
przecież to znaczy, że też się cieszy, że ciebie ma :) tylko nie jest bardzo wylewna w okazywaniu uczuć. Zatem kuj żelazo puki gorące:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gdyby mi zalezao na kobiecie i by tak mi napisala to bym jej odpisal cos w stylu ja tez sie ciesze ze jestes" - to sobie kup lusterko i będziecie reagować tak samo :-o Ty jesteś inny, ona jest inna i nie musi zachowywać się tak, jak ty byś tego chciał i tego oczekiwał. Może nie lubi szybkiego tempa. Uspokój się, chłopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa, takie wyznania przez sms ? Żałosne i dziecinne. Mowi sie w oczy bo to ważne wyznanie. A co miała odpisać ? "Ja też sie ciesze i chce ztoba mieć dzieci ? Ale rozumiem emocje oslepiają rozsądek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trevprB
powinna odpisac "tez sie ciesze ze ciebie mam i mam nadzieje ze niedlugo pojdziemy krok do przodu" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
":)" - a wg mnie (jestem kobietą, zaznaczam) takie coś jest nie tylko wymowne, ale także tajemnicze. Sama czasami coś takiego praktykuję dla podsycenia emocji. Gdyby napisała: "cieszę się", to by było większe "zlanie". Wierz mi. :P Więc absolutnie nie zlała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grgeyyu
może i zlała. ty jestes kolegą, a szuka chłopaka. ja tak pisałem raczej jak zlewałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam moczu
MIAŁA MOCZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×