Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

Chciałabym mężczyzny...

Polecane posty

hmm czepiamy się jak rzep psiego ogona ? lubi ^^ pozwolicie się dołączyć z czystą premedytacją mam chęć nieco komuś utrzeć nosa ;) A co ma przyzwoitość do czytania konkretnie wybranych przez Ciebie dzieł ? Nie tak się chyba ceni wartość tej czy innej książki. Raczej wnioski wyciągnięte z niej są ważne. Czytałem w swoim krótkim życiu to i owo i muszę przyznać, że zamiast spędzać czas z nosem w książce zdecydowanie wolę doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci dlaczego! bo udajesz kogos kim nie jestes! wydaje ci sie ze jestes madra kobieta i szukasz absolutnie idealnego mezczyzny gdy tymczasem ty nie masz nic do zaoferowania.....jestse nudna niczym flaki z olejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
dla mnie najbardziej fascynująca jest... książka telefoniczna przynajmniej znam autora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fev, ja mam inną przyzwoitość i inna biblioteczkę. I inne zainteresowania. Uszanuj please i nie wciskaj mi tego co sie według fev powinno, jako i ja Ci niczego nie wciskam... czystą przyzwoitośc stosuj sama dla siebie, jesli Ci tak wygodnie, bo ja mam inne plany na zycie niż zaspokajanie czyjegos widzimisię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Twardowski najszybciej wykonasz to na sobie....a jak masz sile przebicia to przekonaj innych, moze potra nosami o klawiature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fev... możesz przeczytac jeszcze z 1000 książek... ale i tak żadnej nie przeczytasz ze zrozumieniem. Zwyczajnie bystrosci Ci brak... Mądrej głowie dośc dwie słowie, a Tobie trzeba tłumaczyć jak krowie na granicy, żebys sie odpieprzyła a Ty i tak swoje... czemu sie tak prosisz o guza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
o tym już dziś mówiłem F_L, Ona jest chyba neofitką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest, czytanie książek należy do mam swoich młodych dzieci, później to staje sie nudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy_Lady wooow....co ty nie powiesz:D..uscislij dokladnie ktorej nie rozumiem bo rozrzut to masz dosc duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zmykam spać sen robi najlepiej na zszargane nerwy 😘 na dobranoc i 🌻 na zgodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eksperymentator tez fajna ksiazka...akcja moze sie kiepsko posuwa ale za to ile osob bierze udzial:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hot Hociiik
Pragniesz doświadczyć czegoś nowego ? Poznać piękne kobiety, interesujących mężczyzn ? Sprawić, aby Twoje życie obrało inny azymut ? Odwiedź nas na http://sexycity.pl/polecam/83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***Dekadencki Wojownik*** cafe biedactwo...zabraklo argumentu?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
no, nareszcie odrobina humoru i jaki uśmiech... TAK TRZYMAJ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, prosiłam Cie już poprzednim razem "zejdź ze mnie" i widze, że nie dotarło, zatem nie czytasz ze zrozumieniem. Bede Cie więc bezczelnie ignorować, nie chce mi sie tracic czasu na durne przepychanki z upartym babskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hot Hociiik
duch - wypiertalaj w podskokach z tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasparov wiem ze czytanie nie jest w modzie ty tez nie musisz tego robic tylko ze zagladajac w rozne kata widzi sie dopiero ile sie traci...taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×