Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odmłodzenie 30stki.....

Mam 30 lat. Czy istnieje sprawdzony sposbób na odmłodzenie twarzy ???

Polecane posty

Gość bożena 44
popieram mezoterapię chociaż to droga sprawa i trzeba ustawicznie powtarzać . botox można zapobiegawczo żeby nie powstały zmarszczki mimiczne myślę że to nie jest zbyt drogie w tym wieku trzeba miej jednostek mnie najbardziej postarzała lwia bruzda nic nie pomagało do czasu botoksu rewelacja niestety mam mocną mimikę więc kosztuje mnie to trochę więcej niż inne osoby. Zabobony z tą trucizną jesteś młoda spróbuj może derma rollera na pewno nie zaszkodzi. cena taka że każdego stać efekty super. mezoterapia bezigłowa -szkoda kasy. fokus fm -następna lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilliredka
poczyataj o retin a wpisz w googlach faq barbara kwiatkowska retionidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygyttg
starzejemy się szybciej po ciązach, każdy mówi że tp nie prawda ale to jest prawda, widac róznice osób które rodziłay a które nie wiec żeby zachowac jak najdłużej czas musimy mysleć o sobie a nie o powiększaniu rodziny, wiadmoo po urodzeniu jest jakś czas że się wygląda lepiej niz przed ciążą ale później czas wychowania, wyrzeczeń, stresu nie przespanych nocy skutkuje szybka starością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożena 44
totalna bzdura dzieci powodują " starzenie" mam 44 lat 2 dzieci wyglądam młodziej niż niejedna 34 latka najlepiej wmówić sobie że to nie moja wina tylko np , dzieci , geny,słaba przemiana materii,brak pieniędzy itd trzeba pracować nad sobą dieta zabiegi kosmetyczne (w domu) gust, ubiór, UŚMIECH,RADOŚĆ Z KAŻDEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE POMOZE PUDER ROZ
TEZ MNIE DOPADLA STAROSC bardzo mi pomaga dermabrazia -zawsze na jesien biore 3-4 zabiegi potem kolagenowy zabieg u kosmetyczki. To ujedrnia skore . robie 2 razy do roku botox na lwia zmarche i to koniec! raz zrobilam sobie wypelniaczem bruzdy kolo nosa i ust-KAZDY MI SIE PYTAL CZY WROCILAM OD DENTYSTY!!! makabra!! trzeba chodzic regularnie do kosmetyczki-za duzo nic nie zrobimy starosc jest straszna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE POMOZE PUDER ROZ
aha zapomnialam dodac najwazniejsze -zrobilam sobie plastyke powiek gornych-REWELACJA!!!!!to napewno odmlodzilo mnie o 5 lat a reszte -kremy i dbac o siebie mlodo sie ubierac etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melodyjka7777
Urodzilam dziecko w wieku 17lat,jeszcze w liceum,szczupla,wysoka zgrabna...caly brzuch pokryl sie rozstepami,a piersi wygladaly jak puste worki,bylam zalamana,tak cale lata,nawet nie pamietalam jak wygladalo moje cialo przed,zawsze ohydna z tym wiszacym jak u kangura worem z rozstepami,w tym roku zrobilam plastyke brzucha i powiekszylam sobie piersi,i to bylo najlepsze co moglam dla siebie zrobic,nie jestem zadna gwiazda,po 30tce,widze w lustrze ze sie starzeje i nie wmawiam sobie ze mam 25 lub wygladam na mniej,moze nawet wygladam na wiecej,mam cienka skore pozbawiona kolagenu,zawsze wygladalam staro,nawet gdy mielam 20 lat mowili ze staro wygladam...nic na to nie poradze,dopoki bede miala pieniadze i mozliwosci to bede sie ciela i wypelniala...teraz czas na zeby,wybielanie-kosmetyka:))))warto inwestowac w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożenko wygladasz tak
bo pewnie dzieciaczki odchowane i niemowlaków i przedszkolaków w domu juz nie masz. To logiczne ze teraz mozesz lepiej wyglądać bo nie skaczesz tak koło dzieciaków i wiecej czasu masz dla siebie eh:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Może to i prawda że trzeba mieć ten czas na zadbanie o sobie ale nie przesadzajmy. Każda kobieta powinna wiedzieć iż codzienna pielęgnacja na pewno pomaga a nie szkodzi. Tylko że czasami naprawdę to nie pomaga i może warto sięgnąć po róznego typu zabiegi, które pomogą nam w tej walce z czasem. I jak mi tu ktoś wyjedzie o godnym starzeniu sie to padnę. Chyba normalnością jest że chce się jak najdłużej dobzre zdrowo i pięknie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy tak na serio/????
Smieszne jest to co piszecie :O Codzienna pielegnacja? A co to znaczy? Peeling, maseczka, krem i tapeta? Kremy nikogo nie odmlodzą. Tylko nawilzą i natluszczą skore , mogą rozjasnic ,peeling wygladzi ... to wszystko. Krem nikogo nie odmlodzi, gdyz nie przechodzi przez naskorek do skory wlasciwej . Gdyby przechodzil musialby byc zarejestrowany jako lek, tak jak retinoidy i inne kremy dermatologiczne. Przez naskorek przechodzą owszem ale trucizny ,konserwanty ,parabeny i inne cuda. Zabiegi? Fale radiowe itp ? Nikt nie potwierdzil ze naprawde to dziala , poza producentem sprzetu. Super zadowolone kobietki jakos nie chcą pokazac fotek, nawet z zamazanymi oczami, wszystkie niby odmlodnialy o te pare lat a dowodów brak :( W bajki przestałam wierzyc juz w podstawowce... Gadanie matek ze maja dzieci i czas na wszystko jest po prostu smieszne i zalosne :O Macie czas na fitness , bieganie, rower, basen , kosmetyczke,fryzjera , SPA ? Bo ja nie. Wstaje rano o 6 ,mąz tez , corka do przedszkola , druga do 3podstawki. Pracujemy do 16-18. Maz odbiera mlodszą z przedszkola,starsza wraca sama. Odgrzewa im obiad ktory zrobilam dzien wczesniej albo robi cos na świezo. Zanim dojade jest juz wieczór , kolacja , pomagam corke w lekcjach , 20 czas szykowac sie spac :O Czasem pojde na basen , 3-4 razy w miesiacu . Jedynie w weekend mozna jakis sport uprawiac ,ale jesli ktos nie ma gosposi czy slużacej to wie ze prowadzenie domu i opieka nad dwojką dzieci do prostych nie nalezy i nie zawsze ma sie czas czy chęc by robic cokolwiek po calym tygodniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożena 44
co do czasu wolnego tez nie mam go za wiele dziecko 8 letnie też nie powala odpoczywać kiedy potrzebuje dużo uwagi i czasu bo jest niepełnosprawne ciągłe zajęcia rewalidacyjne ale to ona właśnie mobilizuje mnie do robienia coś żeby dobrze wyglądać. siłownia ,basen -mam taką pracę że siłownia nie potrzebna i tak padam na r... maseczkę nakładam i biorę odkurzacz. co do pieniędzy palacz wydaje około 300 zł na papierosy a my na siebie?????? zawsze szkoda są ważniejsze potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas wolny ??? a co to takiego??????????? Ja po całym dniu jestem taka padnięta, że przyznam iż czasami nawet nie chce mi się zmyć makijażu! Co na pewno nie służy odmłodzeniu he he he. Ale nie narzekam bo mam zdrowe dziecko i to jest najważniejsze .Tez mam 30 lat. Mogę podpowiedzieć Wam wszystkim że dobrze działa na moje samopoczucie zrobienie sobie tzw. Dnia Odnowy Biologicznej (zazwyczaj sob. lub nd.) ., czyli; dlugi prysznic, pełna depilacja, peeling całego ciałka oraz balsamek na całe ciałko. I od razu czuję się młodziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
MOżna i tak choć nie wiem czy na dłuższą metę to pomoże. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kosmetyczki chodzę tylko na oczyszczanie, bo mm tłustą cerę. W młodości pocieszałam się, że tłusta cera starzeje się wolniej, ale teraz ze zgrozą obserwuję zmarszczki, cienie pod oczami, początki drugiego podbródka (choć nie należę do osób grubych), owal twarzy zaczyn mi się jakby "rozpadać". Nie palę i nie imprezuję ... Oprócz oczyszczaia, spróbowałam peelingów kwasami i mikrodermabrazji, ale bez widocznych efektów. Chociaż bezpośrednio po kwasach cera była rozjaśniona i ładnie napięta, ale niestety nie na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W najbliższym czasie wybieram się na masaż twarzy i może jakiś zabieg kolagenowy. Z kremów słyszałam, że ze starzeniem dobrze walczy olejek arganowy, więc przymierzam się do zakupu. A istniejące zmarszczki spłyca krem z kwasami - oczywiście w mniejszym stężeniu niż kwasy stosowane w gabinetach kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam już swoje lata... i trochę żałuję, że nie zaczęłam porządnie dbać o siebie wcześniej. teraz czuję sie młodo, ale wyglądam nieco gorzej. Sculptra mocno mnie podciągnęłam, ale gdybym zaczeła szybciej, teraz mniej byłoby do nadrobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
A no włąśnie teraz zaczynamy pluć sobie w brodę że nie podziałałyśmy na swoją twarz duzo wczesniej. Każda kondycję skóry ma inną i czasami mezoterapia wystarczy natomiast nie dla każdej z nas. Ja potrzebuję czegoś co da mi dobre efekty i właśnie Asia-Joasia również myślałam o sculptrze i już poczyniłam w tym kierunku odpowiednie kroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilobaloona
ja mam 30 lat i to co czytam co piszecie to się dziwię, bo nie stosuję żadnej mezoterapii, a na twarzy nie mam żadnych zmarszczek. Jedyne co zrobiłam to wypełnienie policzków tłuszczem, musiałam, bo miałam twarz jakby ktoś mi wbił ją do ty łu, takie zapadnięte. Ale żeby botoks, po co w tym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem nie wiem,,,
bilobaloona -- możesz mi powiedziec gdzie robiłaś tłuszczyk ? i ile to kosztowało ? i jaki jest efekt ? Tzn na stałe czy wchłania się po 1-2 latach ? Tez bym chciala dac cos w policzki, do tej pory mialam 2x Volume , czyli kwas hialuronowy ,ale cena... co rok kilka tysiecy , implantu w twarzy nie chce miec ,są z nimi same problemy nawet podczas snu może sie przesunąć i uszkodzić nerwy... Co do botoxu wiem od mojej lekarki ,ze coraz młodsze dziewczyny przychodza na zastrzyk. 20-23 letnie ,czasem młodsze świezo po maturze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Ale musicie brać pod uwagę że każda z nas inaczej sie starzeje. Zależy to od genetyki predyspozycji, warunków atmosferycznych w jakich żyjemy. Dla mnie raczej botoks jest mniej inwazyjny niż wstrzyknięcie tłuszczu. Nie wiem może sie mylę ... A tan marginesie to od tych zbliżających sie świąt też chyba mi jakieś zmarchy przybyły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to wlasnie tluszcz
jest najbardziej naturalny... botoks, owszem, ale na pewnego rodzaju zmarchy - nie te mimiczne - botoks nie pomoze :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele30
Boze, myslalam ze tylko ja mam problem z przedwczesnym starzeniem sie skory. Mam 30 lat a juz zmarszczki. I to nie jakies malutenkie tylko dosc spore. Wiele przy sobie robie ale to na wiele sie nie zdaje. Inwestuje w kosmetyki, w tabletki i prawie zadnego efektu. 3 lata temu rzucilam palenie, pije co prawda piwo ale w niewielkich ilosciach. Moge przespac 8 h a i tak wstaje z worami i jakas taka fuj... Wstyd mi przed znajomymi ktore sa starsze a wygladaja lepiej. Mam chora tarczyce i mysle ze ona ma duzy wplyw na moj wyglad. Juz nie wiem co robic. Jestem zalamana. Boje sie myslec jak ja bede wygladala za 10 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsze slysze zeby od
chorej tarczycy przybywalo zmarszczek :-s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Starsza Pani
Pierwsze słyszę-----> może przybywać, bo np. przy niedoczynności skóra bywa bardzo sucha i robią się zmarszczki.Piszę "bywa", bo nie jest to regułą u każdego. Jednym siada serce, innym wychodzą włosy a u innych skóra jest jak pergamin itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele30
otoz to, skore mam strasznie sucha i musze ja czesto nawilzac. Ostawilam fluid i puder. Tarczyca to hormon a wiadomo ze zle pracujace hprmony odbijaja sie na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
No i każda ma jakieś inne przyczyny powstawania zmarszczek i nic nie jest regułą. Fakt na mimiczne zmarszczki "botoks" podobno ok ale ostatnio dowiedziałam się że na zmarchy koło ust czyli bruzdy dobry jest wypełniacz. Normalnie całe życie człowiek się uczy .... Ja walczę z twarzą mopsa sculptrą i po Nowym roku będę nowa ja także trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja Wam powiem, ze fakt, iz kasa może zdziałać cuda..tez nie mam jej za dużo ale nie biduje i jak tylko mam przypływ gotówki inwestuje w siebie..ale mam wyrzuty sumienia, że np nie odkładam..bo jestem samotna mamusią..ciągle mam puste konto oszczędnościowe..ale do rzeczy, mnie na chomiki pomogły nici hialuronowe, 1300 zł w czercu, tydzień temu dostrzyknęłam jedną strzykawkę 650 zł, ale efekt ok, nie super ale na pewno odmłodniałam i nie mam cieni i zwisów w dolnej części twarzy..boli cholerstwo bardzo..w pażdzierniku zrobiłam botox pod oczy ale dlatego, że wyjedzzałam..ale mnie osobiscie sie nie oplaca robic botoxu pod oczy bo trzyma mi gora 4 mce..ale efekt no coz same sobie odpowiedzcie czy nie milo jest sie smiac i nie marszczyc jak staruszka pod oczami?? milo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam -----------------
tluszcz, bo najpewniejszy i najefektywniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mnie ---
ciekawi co z twarza robila Pienkowska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×