Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ankatrin

Jechać czy nie jechać...?

Polecane posty

Witam Wszystkich ;) mam pewien dylemat i proszę was o opinie i pomoc.. Chodzi o pewien wyjaz. W lipcu tego roku byłam na wakacjacj w Turcji z Rodziną. Poznałyśmy z kuzynką dwóch turków, z którymy spotykałyśmy się dzien w dzien. Poźniej wiadomo przyszedł czas na rozstanie i powrót do Polski, ale mimo tego kontakt ze sobą mamy do dzisiaj, i wlasnie sprawa polega na tym, że ja z Kuzyną chcemy się tam po Nowym Roku wybrać do nich znowu.. Czy waszym zdaniem warto tam ponownie pojechać? Czy sobie odpuścić i dać spokój..? Proszę o rady. Pozdrawiam. Anka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpuscic sobie i dac spokoj
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
odpuscic sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiązła magdalena
jechać i wyssać turka do ostatniej kropli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
Jeśli chcecie jechać same we dwie to odpuść sobie tyle się słyszy o gwałtach, porwaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naprawdę nie wiem co zrobić! :D z jednej strony fajnie jest pojechać, bo jakaś przygoda a z drugiej kurde... po co..? szkoda kasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcfhjl
potrzebuja wize ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
pomyśl sobie tak: w Turcji już byłam teraz kolejny kraj i kolejna przygoda. Może teraz Egipt??? Kobieto jak masz kasę to zwiedzaj świat a nie ciągle to samo!! odkrywaj nowe miejsca!!! Nowe przygody tylko czekają na ciebie@!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wiesz co w tym jest najgorsze? :/ , że mnie tam chyba rzeczywiście ciągnie, żeby się jeszcze raz z nim zobaczyć :/ wiem, może to jest chore, ale kurde noo... :/. Jak mu powiedziałam, żeby on tutaj przyjechał to wymyślał tysiące powodów, że lepiej jak ja tam przyjade i wgl... ehh nie wiem co robić, serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
no właśnie!!! tym bardziej nie jedz!! on nie chce to ty też go olej!!! A tak na marginesie to słyszałam że Turcy to brudasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987890
daruj sobie po co tobie jakaś turecka afera? już lepiej uciąć to póki jeszcze możesz przy zachowaniu stabilizacji emocjonalnej dobrze tobie piszą, żebyś lepiej zdecydowała się na inny kraj ze swojej strony polecam Węgry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoć... ale ponoć właśnie z Egipcie jest gorzej z arabami :D byłaś w Egipcie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monfils - jaki ;>? 0987890 - jest oczywiście możiliwość wycofania się, bo jeszcze nie wpłaciłam pieniedzy i nie zdecydowałam się na 100 % :P także klamka jeszcze nie zapadła, tylko że ten turek któego pozałam, się już na to nakręcił, że przyjadę.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monfils - haha :D zaczynam się Ciebie bać :D :D i chyba podejrzewam co chce mi zobrazować :D albo.. się mylę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
a i jeszcze pytanie ile masz lat??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojedz w inne miejsce - warto zwidzac ale ja nie widze sensu ogladania ciagle tego samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaskadaaaa - mam 24 lata ;) Monfils... chyba wiem już co chcesz przez to powiedzieć, ale wydaje mi się, że tak nie bedzie :P madz - a Ty byś pojechała gdyby Ci zalezało? :P ale tak szczerze ? :P to nie ma ani sensu, ani przyszłosci :D wiem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankatrin czyli ślubu nie będzie, wiec bilety na Majorke mam nie kupować??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monfils :D nie kupuj :D ale wiesz jak chcesz mi sie oświadczyć to wal śmiało :D nie przejmuj się :D razem się na Majorke wybierzemy :P do odważnych świat nalezy, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
masz 24 lata i wiesz że to przyszłości nie będzie miało to po co marnujesz czas??? Nastolatką już nie jesteś!!!Nie oglądaj się za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
poczytaj: 15:55 [zgłoś do usunięcia]szprytna sztuentka u mnie to było tak, wyjechałam za granice ale nie powiem do jakiego kraju z chłopakiem gadalam na skaypie pare miesiecy, bardzo sie lubilismy pojechałam do niego i pierwszego dnia było ok ale drugiego mnie zgwałcił wtedy chciałam uciec ale zgwałcił mnie drugi raz...powiedział że na pewno zajde w ciąże i bede musiala z nim zostać a ja nie chciałam i uciekłam mu wrocilam do Polski a on ciągle mnie szuka i dopomina sie o dziecko miałam 19 lat on był bardzo przystojny brunet ciemne oczy (ale nie arab ) z innego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem tego świadomo, że to nie ma przyszłości.. ja sie tam napewno nie wyprowadzę i na muzułmanizm nie przejdę :) nie mam zamiaru popie*dalać w chustce na głowie przy 38stopniowym upale :D ale.. wiesz dlaczego mnie tam ciągnie? może dlatego, że chcę sie jeszcze raz z nim spotkać, ale sama wiem, że to nie ma sensu, jakiś kurde paradoks :D hmm " zakazany owoc lepiej smakuje.." no nastolatką już nie jestem.. a czasem jszcze chciało by się nią być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×