Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

COTOKUWAJEST

wyrzuty sumienia....auuuuu

Polecane posty

Gość fhvghbjh
To miłych urodzin życzę,tylko nie uchlaj się tym redsem jak zwykle:)(no kac po redsie...-pierwsze słysze,ile tego trzeba wlać?).Smaka mi narobiłaś mmmm...idę wykąpać dzieci i otwieram piwko-dziś mój stary "na czuwaniu":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zdaniem nie powinnas
a tak w ogole to pisze teraz z wami i wlasnie otworzylam piwo:P O matko odszukajcie mnie po IP i zawiadomcie policje, bo mam dziecko, a smiem sie napic piwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zdaniem nie powinnas
kac po reddsie jest jak najbardziej mozliwy. Moja kolezanka wypije 2 i na drugi dzien ja "suszy". Takze na to nie ma reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhvghbjh
a moim...-JUŻ CIĘ NAMIERZAM>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zdaniem nie powinnas
dobra namierzaj:classic_cool: a ja w tym czasie chlusne wiecej co by na alkomacie za malo nie pokazalo:P Bo jeszcze bedzie brak podstaw do odebrania dziecka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhvghbjh
Jak wywjeje mnie do GB to wpadnę z moją dwójką na piwko:D(obiecuję -pierwszą imprę ja dyżuruję..)To jak.....?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia831111
haha "oprocz kaca" kac moralny ojejojej tylko reeds :D hahah zaraz sie dowiemy, ze pijesz mleko, zawsze jest chrezstna dziecka trzezwa, zawsze? jest jak macie impre, to jej jakis obowiazek,? to ty chlasz, a chrzestna matka ma byc trzezwa, ? a matka nie? haha reeds i kac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zdaniem nie powinnas
tylko nie smiac mi sie z reddsa, bo ja tylko go mam w lodowce mimo, ze nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zdaniem nie powinnas
asi podziekujemy juz:) To nie klub abstynenta ani zbiorka DDA:D Idz pomarudzic i pomoralizowac gdzie indziej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhvghbjh
...chrzestna spala zioło...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zdaniem nie powinnas
ja juz otworzylam swoje piwko:P Ale pewnie zaraz zostane okrzyknieta patologia roku, bo wyobracie sobie, ze... wysylam meza po piwo:D Tak, tak pije reddsa i mam ochote na Zywca wiec maz idzie mi zonie pijaczce:( kupic jeszcze jedno piwo. Teraz to juz w ogole nie policja a FBI powinna przyjechac do mnie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamillllla 34lat
Autorko u mnie bylo podobnie.Tylko co sobote impreza. W Pl.nie pilam duzo.Zaczelam pic wiecej z mezem,by nie wychodzil z kumplami.Chcialam miec go na oku. Podpijam sobie po troszku z nimi i dlugo nie widzialam problemu. Alkoholizm rozwija sie powoli i wciaz postepuje. Nie pisze,ze jestes alkoholiczka.Sprawdz sama siebie i odmow sobie w ta sobote.Nie powinnas miec z tym problemu. Ja potrafilam nie pic i miesiac,by udowodnic sobie,ze panuje nad moim piciem. Zastanow sie sama czy alkohol stal sie dla Ciebie czyms waznym,czego nie potrafisz sobie odmowic ? pozdr.agnieszka.trzezwa od 3lat alkoholiczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz...skoro je masz,to coś to znaczy...i nie piszę tego po to,żeby ci dopiec czy coś podobnego...po to właśnie człowiek ma rozum i sumienie,że jeśli się odzywa,to czasem warto się wsłuchać...i nie zagłuszać tego głosu pseudopocieszającymi opiniami,że jest wszystko dobrze,rozumiesz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhvghbjh
Podstawą udanej imprezy jest równomierne upojenie uczestników:D Dzieci też ludzie...:D:D:D Kiedy się nauczą kulturalnego spożywania...?Jest się rodzicem albo się nim nie jest...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila,gratuluję wyjścia z nałogu. Kochana, ja potrafię odmówić.jeszcze. Alkohol nie jest dla mnie problemem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhvghbjh
ALEŻ MACIE TU DEMORALIZUJĄCY WPŁYW NO,NO....UPADAM CO RAZ BARDZIEJ...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skowroneczekgb Długo juz mieszkasz w UK ??? Bo ja od ponad 5 lat i powiem Ci, że tu jeszcze bardziej surowo zapłaciła byś za picie w obecności dziecka :) tutaj prawo jesli chodzi o opieke nad dziecmi jest bardzo surowe, wiec nie pisz, ze na szczescie mieszkasz w Anglii tylko zastanow sie i zapoznaj z prawem tutejszym zanim bekniesz jak totalna krowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocia Agentka,mieszkam tu ponad 6 lat. Krową jesteś Ty,nie znasz mnie,więc nie oceniaj. Nikt nie ma powodu żeby odebrać mi dziecko,więc się nie podniecaj. Gdyby zabierali dzieci za to,że ktoś wypije piwo czy dwa, w domu,gdzie nikt się nie awaruntuje,a dziecko jest zadbane i szczęśliwe,na świecie byłyby same sieroty! Więc się kurva nie udzielaj jak nie znasz tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×