Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość też...kobietka

Niskie kobietki -sklep z ciuchami

Polecane posty

Gość też...kobietka

Zapraszam do dyskusji wszystkie panie o niskim wzroście na temat ciuchów - czyli temat który wszystkie lubimy. Planuję otworzyć sklep z ubraniami dla niskich kobiet, aby takie kobiety mogły kupić dla siebie ubrania pasujące do ich wymiarów. Proszę o Wasze opinie czy macie problem ze znalezieniem ubrań na swoją figurę. Czy byłybyście zainteresowanie robieniem zakupów w sklepie oferującym odzież specjalnie dla niskich kobiet. Zapraszam do dyskusji wszystkie niskie kobiety, jakie macie potrzeby jeśli chodzi o ubrania. Wypowiadajcie się kobiety, zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też...kobietka
Czy tutaj nie ma żadnych niskich kobiet? Wypowiedzcie się proszę - czy łatwo Wam kupić ubrania na swoją figurę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też...kobietka
Już niebawem powstanie sklep z ubraniami dla niskich kobiet. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu na e-mail niskie-kobietki@wp.pl- podam gdzie bedzie można go znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też.....kobietka
Zapraszam kobiety do kontaktu przez e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też...kobietka
ubrania dla filigranowych kobiet znajdziecie na ka-fi.pl U nas standard - to modele na 156 cm wzrostu, pasują na kobiety poniżej lub powyżej tej wartości zależnie od budowy. Już niedługo kolejne modele na jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też...kobietka
Witam, Przypominam wszystkim filigranowym Paniom, że ubrania na wzrost poniżej 160 cm można znaleźć tutaj: www.ka-fi.pl Można tu znaleźć sukienki, spódniczki, żakiety, spodnie, bluzki... już niebawem nowe modele na wiosnę Pozdrawiam i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina.wys
Wydaje mi się, że Stradivarius ma w swojej kolekcji większość ubrań dla niższych dziewcząt, bo ja np. mam >170 cm i niektóre rzeczy wydają mi się być zdecydowanie za krótkie. Stradivarius sklep internetowy ma teraz ciekawą kolekcję, tu są najlepsze rzeczy: http://shushu.pl/marki/stradivarius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też...kobietka
Okazja na tańsze zakupy. Tydzień niskich cen w Ka- Fi fashion. Zajrzyjcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też...kobietka
Ostatni dzień promocji. Jeszcze dziś można kupić w tańszej cenie sukienki, spódniczki, bluzki, żakiety, spodnie... wszystkie modele dla kobiet o filigranowym wzroście http://www.ka-fi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakupy robię na stronce cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ mają tam fajne rzeczy i jest wszystko czego szukasz. To fajna porównywarka cen zatem kupisz ciekawe rzeczy dużo taniej niż w normalnych sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×