Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panna Młoda 2012

Ślubujemy Pażdziernik 2012

Polecane posty

Napiszcie co już macie załatwione, czym się stresujecie czy suknia wybrana? Organizujecie sami wesele czy pomagają rodzice? My z moim przyszłym mężem :) mamy już orkiestrę, fotografa, salę i kościół. Wybieranie sukni mam w planach w marcu. Organizujemy sami i narazie po obliczeniach wyszło nam 33 tys. Wesele na 110 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu koszta takie niskie
goscie dostaną chleb z wodą?? czy wesele w remizie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam że koszta są takie na jakie nas stać. Zapewniam że goście nie dostana chleba i wody, oraz wesele nie jest w remizie. Od talerzyka wychodzi 189 zł razem to prawie 21 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu koszta takie niskie
a napisz mi poszczególne koszta?? nie bój sie nie chcę być złośliwa, tylko ja ostatnio też załozyłam podobny temat i nie zostawili na mnie suchej nitki, dlatego ciebie pytam, tez jestem w trakcie przygotowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem czytałam kilka tych opisów co do cen za talerzyk i wszyscy są zjechani :( Nie podoba mi sie to bo co ich to obchodzi. Za wesele wyjedzie nam 21 tys - w tym jest tort, szampany, owoce i ciasta. Za orkiestrę 2300 fotograf 2000 kościół 600 zapowiedzi 300 zaproszenia 200 sukienka 2300 buty 200 garnitur 1200 koszula dodatki buty itp 400 fryzura 150 makijaż za darmo bukiety i butonierki za darmo wódka 4000 samochód za darmo Razem 33650 Wiem że i tak pewnie jeszcze coś wyjdzie po drodzę ale narazie mamy taki wynik:) Dodam, że ślub jest w woj. świętokrzyskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu koszta takie niskie
moim zdaniem będziesz musiałam doliczyć kilka tysiecy na wydatki nie przewidziane, a na pożegnanie dla gości?? czy bramki? chyba że u was nie ma tego, u mnie jest (małopolska) a to na jeden dzień czy dwa?? ja płacę 160zł na 2dni, tylko wódkę trzeba dokupic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu koszta takie niskie
a obrączki?? to koszt ok 2tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem licze się z tym, że dodatkowe koszta zawsze się pojawiają. U nas nie ma tradycji aby dawac prezenty na pożegnanie dla gości. Bramki pewnie będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu koszta takie niskie
A OBRĄCZKI??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrączki już mamy :) Więc tego nie wliczam w koszt ponieważ za to zapłaciła nam mama narzeczonego. W ten sposób chciała mieć chociaż mały wkład w nasz ślub bo na więcej się nie zgodziliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff
DJ NA WESELE www.djraff.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) nie ma żadnych kobietek na październik przyszłego roku? my w przyszłym tygodniu jedziemy zaklepać salę, póki dopiero zaczynam przygotowania:) Mimi, jaką datę ślubu wybraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuli:
hejka my też 20 październik:) Czy forum o jakoś żyje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zastanawiam się nad zorganizowaniem ślubu w październiku w 2013 roku. i zastanawia mnie kwestia zdjęć. Jak to zaplanowaliście? I o której macie msze??? Wciąż waham się czy październik czy kwiecień 2014, ale chyba wolałabym szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślub mamy o 16-00 ale sesję mamy umówioną na inny dzień :) NIechcemy znikać z sali na 3 godziny chcemy na naszym weselu się pobawić:) Wybraliśmy aździernik bo marzą mi się zdjęcia w taką polską złotą jesień :) No i jest literka "r":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuli:
Mimi kochana my mamy orkiestre ,sale ,fotografa, kucharza i kościół. Jeszcze tylko kamerzysta ,ale to na dniach coś będę kombinować. Co do sukienki to będę wypozyczać wiec jeszcze czas. wesele organizujemy sami ,mam nadzieję ,że jakoś to ogarnę tak jakbym chciała, chociaż wiem dobrze ,że nigdy nic tak nie będzie ,wiec nie spinam się za bardzo:). Ekipa ze znajomych zabawowa ,więc mam nadzieję ,że jakoś się rozkreci zabawe :). Nawet się nie obejrzyzmy ,a zaraz nas zastanie październik;). CZAJK , o do godz mszy ja wzięłam sobie na 13 ślub,a zdjęcia jeszcze nie mam pomysłu co i jak . My mamy wesele w strażnicy ,wiec mam może więcej na głowie ,ale zbytnio mnie to nie przeraża ,grunt to dobra organizacja ,a czas jest na przygotowanie się. Wesele jedno dniowe ,wiec jakoś dam radę ;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kusi mnie ten październik, ale znowu niektórzy mówią, że ciemno będzie już jak wyjdziemy z kościoła np koło 17, może być różna pogoda itd. Sama nie wiem, a jeśli chodzi o kwiecień to tak samo - kwiecień plecień... A Wy co sądzicie? Październik czy kwiecień 2014? W lutym chcemy zamówić salę już i granie, więc do tego czasu chcemy się zdecydować, ale dylemat mamy niemały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczycie dziewczynki jak to zleci :):) My w nastepny weekend mamy już nauki przedmałżeńskie :) Pomału rozglądam się za butami bo chcę takie w kolorze ciemnego fioletu albo różu. Teraz karnawał to może coś mi wpadnie w oko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już musisz Ty zdecydować :) MY wybraliśmy październik fakt szybko się ściemnnia itd ale ja lubię ten miesiąc. W 2011 był piękny i ciepły październik:) A teraz widząc za oknem że nic się nie dzieje a powinno być biało to mam nadzieje że klimat tak się zmienia że my w październiku będziemy mieć upał :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuli:
czajk kochana mi właśnie kobitka mówiła ,że z tą pogoda i ze światłem w październiku jest różnie ,ale wiesz zawsze są jakieś alternatywy ,typu można wybrać jakieś ciekawe miejce zadaszone ,coś zawsze można stworzyć . Co do miesiąca zależy co jest dla Ciebie ważne ,czy czas,czy też może inny aspekt.My zdecydowaliśmy się w listopadzie ,że w tym roku będzie myślałam październik ,albo wrzesień ,ale przesunęłam na październik ze względu na dodatkowe finanse .my już po zaręczynach 2 lata,a teraz sie zdecydowaliśmy.już jesteśmy 7 lat ze sobą ,wiec trochę sie tego nazbierało ,a jak nie teraz to wiem ,że potem to już nam nie będzie zależało ,a mała księżniczka akurat bedzie miała też dobry wiek bo 2 latka . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuli:
Mimi jaką masz sukieneczkę ,masz już wybraną? Ja myślałam coś z gorsetem ,ale nie wiem czy mi będzie pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuli:
Mimi teraz doczytałam o literce "r";) Tez tak wybierałam ,hehe ,ach te przesądy;) Mój usypia mała więc mam chwilkę na pisanie;) mi będzie łatwo pamiętać bo 19 mam urodziny czyli bedziemy potem świętowąać podwójnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuli:
pisze na raty ,ale chyba Wam to nie będzie przeszkadzać;) fajnie ,że ruszyło w końcu to forum ,może się jakoś rozkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze ????? Nic nie mam ehhhh czasem myslę że jestem jakaś inna:) Inne dziewczyny mają już sukienki wybrane 2 lata przed ślubem a ja hmmm zastanawiam się :):):) POdobają mi się dwie ale nawet nie byłam przymierzyć ich bo wiem że jeszcze trochę czasu mamy :):):) Teraz nowa kolekcja to drogię poczekam na kolejne wyprzedaże. Ja myslałam o takim długim trenie ale też nie wiem czy będzie to do mnie pasować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuli: Ale fajnie malutka księżniczka będzie Wam pewnie kwiatuszki sypać???? albo nieśc obrączki ??Myśleliście już o tym >? Super że wątek się rozkręcił razem będzie nam łatwiej przez te wszystkie przygotowania przejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuli:
Mimi ja myślałam nad taką rozbudowaną u dołu ,ale znowu taniec jaki bym chciała zrobić typu częste i szybkie obroty były by utrudnione ,ehhh ,ja to tak wszystko analizuje ostatnio;). A jak z 1 tańcem? masz standard czy coś wymyślnego .My z moim jak tańczymy ,a nie tańczymy zawodowo ,ale jak ostatnio podpatrywalam w internecie to coś pod styl disco fox;0 . Dużo ,dużo obrotów;).Nawet znalazłam w internecie też z targów taniec na /"nasz styl" http://www.youtube.com/watch?v=CMTjjvCMIh8&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuli:
Mimi zawsze chciałam ,żeby niosła nam obrączki ,ach w ogóle to tak fajnie jak sobie pomyśle ,że ona w tym bedzie wszystkim uczestniczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ten taniec ale mój LOV to pewnie po pierwszym takcie by się zgubił. :D:D Chcielibysmy coś też w stylu disco. Koleżanka ma swoją szkołę tańca i będziemy do niej na lekcję uczęszczać . Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×