Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panna Młoda 2012

Ślubujemy Pażdziernik 2012

Polecane posty

Gość anuli:
hej kobitki:) zuzaneczka witaj:) Fajnie ,że coraz wiecej nas w tej naszej szcęśliwej dacie;0 My mamy zespoł ,nie z polecenia bo za bardzo na weselach nie bywam i sama wyszukałam w internecie . szukałam czegoś bardziej rozbudowanego gitarka ,saksofon . No i znalazłam ,pojechaliśy na ich próbę i podpisaliśmy umowę:). Troszkę sobie liczą ,ale powiedziałam sobie ,że na orkiestrze nie będę oszczędzać. muszę szukać jakiegoś kamerzysty bo to nam zostało z rezerwowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuli:
ehhh , my znów same z Lenką , tatuś wróci dopiero za tydzień ,ale coż ,ktoś musi pracować ,żeby ktoś mógł odpoczywać hehe . Zdecydowliśy się na ślub ijakoś musimy na niego nazbierać:). ja jeszce dwa miesiące i też wracam do pracy. oglądam wystrój sal ,bo na coś się muszę zdecydować ,a bede to robić sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuli:
Panna Młoda znalazłam na necie dekorację mojej sali weselnej ,jakiejś firmy dekoratorskiej ,napisałam orientacyjnie żeby wiedzieć ile za taką biorą i zsotałam w szoku w zbiedą w 1000 bym się zmieściła ,to mnie jeszcze bardziej utwierdziło w tym ,że mam sama robić:). Za kilka szar" pod sufitem i kilkanascie balonów 500zł ,szok a reszta to już w ogóle kpina ,cenią się fest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za wszystko sobie liczą ehhh nie opłaca się brać takich firm. Ja naszczęście mam taką salę że nic nie trzeba dekorować sama w sobie jest piękna:) Ja zamówiłam wczoraj zaproszenia na próbkę ciekawe czy mi się spodobają jak już je zobaczę na żywo a nie na stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za wszystko sobie liczą ehhh nie opłaca się brać takich firm. Ja naszczęście mam taką salę że nic nie trzeba dekorować sama w sobie jest piękna:) Ja zamówiłam wczoraj zaproszenia na próbkę ciekawe czy mi się spodobają jak już je zobaczę na żywo a nie na stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuli:
A co tu taka cisza? Gdzie Was wywiało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuli:
hejka , Panna Młoda a Ty w takich wczesnych porach;) JAk tam zaproszenia doszły już do Ciebie? Jakie zamówiłaś.Ja myślałam ,że może się pokuszę na zrobienie samej ,ale nie wiem jak wyjdzie w praniu. Pokusiłam się na robienie samej większości rzeczy,nie wiem czy dobrze hehe ;),ale z drugiej strony jaka satysfakcja ;0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak wcześnie bo juz w pracy od tej godziny siedzę :( Niestety jeszcze czekam na zaproszenia. Ja jakbym miała zdolności manualne i trochę więcej czasu to może bym się pokusiła na to, żeby sama zrobić. A tak to idę na łatwiznę i zamawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuli:
no ja sie tez zastanawiam kiedy ja na to znajde czas , bo tu praca ,wracam za dwa miesiace ,tu Lena ,ale moze dam rade ,jak nie to klikne w allegro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuli:
Hejka kochane. PAnna młoda ,ach makijaż ,fryzura to dla mnie bardzo odległe. Teraz jak byłam u mojej fryzjerki to jej mówiłam ,żeby bukowała termin:) Jednak co i jak to nie wiemy ,z racji tego ,że mam krótkie włosy i fryzurke na boba" to myślałyśmy żeby jedną stronę upiąć i może jakiś kwiat.Na pewno nie spięte bo mam odstające ucho jedno i fioła na tym punkcie;), a zapuszczać to dużo nie narobię;). Makijaż też nie wiem ,tak sobie myślę ,że na wszystko jest czas ,a czas ucieka jak szalony . dziwczyny ,a powiedzcie mi jak u Was z alkoholem ,jak liczycie ,ile kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się liczy 0,5 l na głowę ??? Tak ??? Ale nie mam pojęcia ile tego mam kupić, niby październik chłodniej to mogą dużo więcej wypic :):):) Plus chcemy wino kupić bo dużo naszych znajomych tylko winko pije. A myślałyście jaką wódkę . My myślimy albo soplica, albo wyborowa lub krupnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuli:
No ja wódkę zostawię mojemu ,bo się bardziej zna;) Swego czasu piliśmy wyborową ,Krupnik wiem ,że on pił kiedys ,ale co i jak nie mam pojęcia. Kurcze dla mnie 0,5 na głowę na niektórych to za mało stanowczo heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuli:
Panna młoda a jeśli można wiedzieć to Ty z którego regionu Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuli:
Ja śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuli:
kurcze ja to jestem taki nerwus ze przed to chyba ze dwie setki łyknę hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuli:
zabawne bo ja już przed snem co dzień analizuje co i jak heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem że pewnie będę miała maraton do wc zawsze przed egzaminami itp tak mam :):):):) Mam nadzieje że wszystko dobrze pójdzie i nie strzelę takiej gafy jak moja siostra na przysiedzę powiedziała ..."I nie dopuszczę Cię aż do śmierci" :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuli:
hehe ,no to Twoja siostra strzeliła fest , ja się boję ,że mi płaczki pójdą i nie będę mogła słowa powiedzieć. Z jednej strony chciałabym ,żeby było już po ,a z drugiej to już się nie mogę doczekać. Mój to lajtowo podchodzi do wszystkiego .ja jużtysiać razy przemyślałam sprawę orkiestry czy aby na pewno dobra wybralam;) Najlepiej to dać na luz ,ale jak heheh .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuli:
znalazłam fajna dekorację zrobioną z balonów ,pokuszę się na pewno na to .Jak klikniesz w galerii na przedostatniej stronie jest taka para młoda z balonów. http://impresjadekoracje.pl/galeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuli:
Stylowe te zaproszenia ,ja jeszcze nie mam pomysłu na to. W sumie to akurat taka drugorzędna sprawa ,jakośdo tego nie przywiązuje sprawy.Jednego jestem pewna ,ze mój bedzie miał swoje białe buty ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×