Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panna Młoda 2012

Ślubujemy Pażdziernik 2012

Polecane posty

Gość kolejna jesienna
Cześć :) Sukienkę mam zamiar uszyć w fulara&żywczyk na miarę, z resztą to samo z garniturem dla mojego Pana Młodego :) Jeszcze nie próbowałam niczego ale mam upatrzony model. Krótka klasyczna sukienka pasująca do rodzaju imprezy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
mnie w madonnie podobała się Lorca z La sposa,a le jednak stwierdziłam, że na kameralną kilkugodzinną imprezkę nie będę wydawała 4.500 - tyle niestety kosztowała. Wolę przeznaczyć te pieniądze na jakiś wyjazd. 07 pazdz- A swoją drogą musisz do niej chyba sobie coś zorganizować - bo na pażdziernik może być za skąpa ;) Bolerko? Płaszczyk? Myślałaś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asji
Hej :) ja biorę ślub 13 października :) sala, orkiestra, fotograf i kamerzysta załatwieni :) suknie mam iść zamówić w maju/czerwcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowadziewczyna
Nasz ślub 20.10.2012 a to dlatego, że nie udało się nam nic wyczarować na wrzesień (choć bardzo chcieliśmy); chodzi o zgranie zespołu, sali, kucharek, dobrego kamerzysty i fotografa. Załatwialiśmy wszystko po 01.01.2012. Mamy już wszystko załatwione - wstępne rezerwacje i zaliczki dane: sala, zespół, kamerzysta, fotograf, kucharki i obsługa, samochód, obrączki, zamówiona msza w kościele. Zajęło nam to 2 tyg. Teraz mamy spokój na kilka miesięcy. Suknię będę zamawiać w czerwcu/lipcu. Garnitur kupimy w sierpniu. Zapraszać będziemy w wakacje. Szukamy teraz wódki, czekamy na promocję w jakimś hipermarkecie typu Makro czy Selgros. Jak nie będzie to jedziemy do producenta. Wino musujące na przywitanie udało nam się kupić po 11 zł w Kauflandzie (cena w Marko to 16 zł). Kaufland chyba wyprzedawał zapasy z magazynu po Sylwestrze. Wina też kupiliśmy w dobrej cenie. Już się nie mogę doczekać. Ślubu, wesela - owszem. Ale bardziej tego, co będzie po weselu. Wspólnego życia. Pozdrawiam wszystkie tegoroczne panny młode. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Mloda 2012
To widzę kolejną Pannę Młodą z 20.10 witaj w klubie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak tam przygotowania??? Moje narazie stoją:( W lutym zamawiam zaproszenia oraz 4/02 mamy spotkanie w tej poradni rodzinnej. Dzwoniłam do salonu z którego chcę suknię Pani kazała mi przyjść już w kwietniu bo suknie hiszpańskie szyję się około 6 miesięcy. I narazie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
u mnie też póki co spokój. Poza tym że jutro rano idę do proboszcza pogadać o ślubie bez mszy. Myślę, że to tylko kwestia ceny. Lokal klepnięty, hotel dla moich też - po weekendzie rezerwujemy dla teściów. Póki co do marca nie mam nic zamiaru robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też przygotowania stoją... Na 10-11marca jesteśmy umówieni na nauki przedmałżeńskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowadziewczyna
Hej :) u mnie niby wszystko pozałatwiane, ale codziennie rozmawiamy o ślubie i weselu. hehe od dnia zaręczyn niekończąca się opowieść... Chcieliśmy też tak odsapnąć i nacieszyć się narzeczeństwem, ale to chyba się tak nie da.... bo cały czas jest co "omawiać" w sprawie ślubu. Poza tym odchudzam się - hehe. Mam na to z pół roku, bo suknię będę zamawiać w lipcu. Także powolutku bez stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA nie musze być na diecie bo waże naprawdę idealnie przy moim wzroście tylko muszę popracować nad ciałem żeby nie wyglądało jak gaaretka jutro idę się pomęczyć na siłownię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm, u mnie też przygotowania w miejscu na nauki idziemy dopiero w maju, a żeby iść do księdza to chyba za wcześnie, tak myśle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowadziewczyna
07pazd nie jest za wcześnie, żeby iść do księdza i zaklepać sobie godzinę ślubu. Może się tak zdarzyć, że akurat na ten sam dzień będzie jeszcze jeden ślub i kto pierwszy ten lepszy. My mamy ślub 20.10.2012, a godzinę z księdzem ustalaliśmy ok 10 stycznia. Mieliśmy do wyboru albo 17 albo 19. Jeśli przyjdzie teraz kolejna para to zostaje im już 19, bo my wpisani jesteśmy na 17. Ksiądz powiedział, żebyśmy przyszli 3 miesiące przed ślubem ze wszystkim papierami i wtedy formalnie zaczniemy załatwiać ślub w kościele. Ale godzinka już zaklepana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że mało kto bierze ślub w niedziele więc nie będzie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co Tu taka cisza ??? Ja zamówiłam dzisiaj zaproszenie ehhhh ten formularz był tak skonstruowany że mysłałam że nigdy tego nie wypełnię :):) Ale już zamówione , pieniądze przelane, tylko czekanie mi pozostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, też bym chciała zamówić zaproszenia ale nie znam godziny ślubu, więc musi to poczekać, mam jeszcze pytanie co myślicie o menu na stołach, u Was będą, widziałyście gdzieś takie rozwiąznaie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
Hej, Menu na stole u mnie będzie - to coraz popularniejsze, szczególnie gdy tak jak u nas będzie dwa dania do wyboru. Tylko że my robimy obiad - przystawki zimne, ciepłe, zupa, danie główne i tort. Przystawka ciepła, zupa i danie główne jest w 2 wariantach, więc łatwiej pomyśleć na co się ma ochotę mając menu przed oczami, niż próbując spamiętać co mówi kelner ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie na żadnym weselu się z tym jeszcze nie spotkałam, ale była na imprezach typu sylwester , Andrzejki i jest to bardzo fajna rzecz według mnie,wygląda elegancko, każdy z gości wie o której i co zje :) ale mi się zrymowało hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff.pl
Nie macie Państwo DJ Wodzireja, fotografa na swoje wesele zapraszam na strony: www.djraff.pl www.djwesele.blogspot.com www.karinafalinska.com ZAPRASZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie nie wiem czy będę miała menu na stołach. Ale spotkałam się z tym we wrześniu na weselu kuzyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biankaDekoracje
Dziewczyny, szukacie naprawdę dobrej i niedrogiej (tak, to możliwe!) firmy dekoratorskiej? Obejrzyjcie nasze dotychczasowe prace (www.biankadekoracje.pl), zadzwońcie/napiszcie i dowiedzcie się więcej i wreszcie PORÓWNAJCIE NAS Z KONKURENCJĄ. Pracujemy w całym woj mazowieckim i okolicach. Poznajcie nas:-) biankadekoracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co tam u Was >>>??? Ja czekam już na zaproszenia a na kwiecień zapisałam się na mierzenie sukien ślubnych :):) Juz się nie mogę doczekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zapisaliśmy się na kurs tańca, jutro idziemy pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×