Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panna Młoda 2012

Ślubujemy Pażdziernik 2012

Polecane posty

Gość Gosia M:)
My już pieniążki na wesele mamy odłożone..teraz odkładamy na nasz wymarzony domek i działeczkę:) Trochę to jest wkurzające, że już jakiś czas staramy się odłożyć każdy grosz, odmawiając sobie wielu rzeczy, ale cóż coś za coś...:) Pozdrawiam:) Ps. Na 98% mamy też zaklepanego fotografa..więc coraz bardziej do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
A ja już po rozmowie w kościele. Był taki młody ksiądz więc luzik, wpisał nas na 06.10 na 13.30. Niestety nie umiał powiedzieć jak to jest ze ślubem bez mszy :( Powiedział ze to decyzja proboszcza - ma być w piątek, więc cóż - czeka mnie kolejna wycieczka ;) U mnie nie będzie kamerzysty :P nie chcemy, za to jako że mój luby jest kierowcą rajdowym zaoszczędzimy na aucie, bo powiedział że jedziemy naszym autem, albo nie jedziemy wcale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuli:
kierowca rajdowy no proszę ;), mój też kierowca ,ale większego kalibru hehe;). My z autem nie kombinujemy ,pewnie pojedziemy naszą lagunką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
mnie się marzył automobil z epoki - ale cena mnie powaliła - 2.000 zł na 6 godzin, więc stwierdziłam że nie ma mowy. My jedziemy naszym subaru - ale moje Kochanie się uparło że będzie kierowcą :( jakoś tego nie widzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
Eh... te ceny powalają... My robimy obiad na 16 osób - ale wszystko razem wyniesie nas ok między 12 a 15 tys. - okrągłą sumka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuli:
Dzień doberek. PAnna Młoda ,ale limuzyne wymarzyłaś hehe;) My już zaliczyłyśmy z małą sanki ,sypie i sypie u nas ,wyglądałyśy jak dwa bałwanki;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOO jak fajnie byłyście na saneczkach :):) A u mnie dzisiaj nie pada tylko świeci słonko :) NO niestety tylko sobie wymarzyłam tą limuzynę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
a gdzie kupujecie obrączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
wpadł mi w oko jeden model na ich stronie. a jak oni stoją cenowo? Bo na stronie nie ma cen :( My dopiero myślimy o obrączkach - jeszcze nic konkretnego nie mam wybranego, choć chwilowo myśleliśmy o tytanie - by było oryginalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny są różne ale napewno jest taniej niż w Apart czy Kruku. My mieliśmy złota obrączkę od mojego LOV mamy i ją tam sprzedaliśmy. Do obrączek musieliśmy dopłacić chyba 400 zł. My bralismy zwykłe klasyczne z polerowanego złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
Muszę zaglądnąć do Arkadii :) Przyznaję, że zakupy robię z reguły w Aparcie i to internetowym - ale chętnie popatrzę co słychać u konkurencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, właśnie wiem że nie drogo, 2tyś raczej bym nie dała, trochę przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SheLa
Witajcie Dziewczyny :) Tak z ciekawości przeczytałam ten wątek, bo też mi i mojemu Mężczyźnie wymarzył się ślub w okolicach września/października bieżącego roku. Ale nie mamy jeszcze nic ustalonego. Dopiero zamierzamy coś działać w tym kierunku, rozglądać się za salą itp. Tak czytając Wasze wypowiedzi zastanawiam się czy nie jest już za późno na takie przygotowania?! Choć z drugiej strony znam też takie pary, które wszystko zorganizowały w 3-4 miesiące. Więc może nie ma się czym stresować, tylko zacząć spokojnie działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleja jesienna
SheLa - wszystko chyba zależy od formy w jakiej chcesz zrobić imprezę. My zdecydowaliśmy się na kameralny obiad i cichy ślub - bez pompy ;) i szczerze mówiąc poza wizytą w parafii, wstępnym klepnięciu terminu w restauracji nic więcej nie mamy. A sorry - zapomniałam, dziś zarezerwowałam hotel dla rodziców :) Myślę, że dasz radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy się spiąć, odpowiednio zmotywować i wszystko jest możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SheLa
Dzięki :) Nam się marzy mały ślub i małe wesele - tylko dla najbliższych (bo kilka osób wypada zaprosić). Też bez żadej wielkiej pompy. Osobiście nie lubię dużych wesel. Jestem dobrej myśli. Skoro innym udaje się szyko zorganizować szybko duże wesele, to czemu nam miałby sie nie udać?! Zwłaszcza, że chcemy żeby było skromnie. Mnie zawsze lekko przerażała myśl, że ślub i wesele trzeba organizować już dużo wcześniej, tzn. rok i więcej. Zresztą w dzisiejszych czasach jest tyle mozliwości do wyboru. A ja chyba największy problem będe miała z sukienką, bo mało co mi sie podoba. A co do reszty to jestem elestyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jeżeli jeszcze ktoś poszukuje obsługi foto video na październik 2012 -zapraszam na www.studiopixel.com.pl pozdrawiam Krzysztof Mechel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×