Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość co za byzdury
podświadome*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za byzdury
niunczako może tak jest, ale jeśli kobieta mówi o tym w ten sposób i twierdzi, że to jej myślenie wynika z dojrzałości i mądrości, to dla mnie i tak jest tylko niedorżniętą megierą. Dla mnie najlepszą zapłatą za dobry seks jest mój orgazm, nie ma takich przemyśleń jak Ty, bo wiem czemu służy seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za byzdury
Mogę podzielić się z Tobą papierosami Zupełnie bezinteresownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako
nie ma bezinteresownie. po podzieleniu sie papierochami z malkolmem poprawisz swoje samopoczucie. Czyli cos zyskasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za byzdury
na najbliższym rondzie w prawo :P Obiecuję zostawić Ci 3 sztuki, kiedyś odbierzesz. Przepraszam jeśli kogoś uraziłam, podwójnie zważywszy na fakt, że Mikołaj za pasem :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za byzdury
niunczako niby tak, wiem o tym wszystkim, ale moim celem nie jest poprawienie sobie samopoczucia, jedynie chęć pomocy. Czy rozumiesz różnicę? już naprawdę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako
byzydury, nie zostawiaj mnie z tym freakiem... paps :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako
to co robisz w tego śmiesznego sylwka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako
W sumie im szybciej odbębnisz to co masz tam zapisane tym wcześniej będziesz wolny. A co byś wolał? Masz długie włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako
fajnie, nie znam sie czy obcinają, włosy nie makaron, odrastają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako
Dlaczego olałeś dzis isztar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako
ciągle o seksie masz bardzo nałogowopodatną psyche. Sex drug and cigaretten na razie odnotowałam w kajeciku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako
spuszczę w kiblu. zartuję z tą karteczką, wszystko mam w głowie i ...ONI nic ode mne nie wyciągną never! hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako
Incepcję widziałeś? myśli i sny są jeszcze wciąż poza ICH zasiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako
Nie lubie pisać recenzji, to ustawia komuś punkt widzenia, zobacz to ocenisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako
czarownicą sądzisz że twoją paranoję ONI ci w mózg implantowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako
schizofrenie masz, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako
to dobrze. Teraz są dobre leki. A powedz mi, jeśli mozesz i chcesz, jak to jest? np czujesz ze odjeżdżasz w schizę, bo złapałeś taki nastrój i sie pogłebia z każda chwilą, nie możesz tego przerwać, wstać, strzepnąć kurz z ramion i olać to coś, co chce tobą pomiatać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako
Nieźle to tłumaczysz. przynajmniej pierwszy raz w życiu mam pojęcie jak żyją i funkcjonują takie osoby. Ale spoko mozemy zmienić temat, nie chcę drążyć w zadnym wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako
"Cięzko jest nie wierzyć zmysłom" super tekst, zapamiętam na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako
A dlaczego akurat temat inwigilacji jest wspólny wszystkim schizofrenikom? przecież to nikogo z prawidłowym poziomem substancji mózgowych nie interesuje nawet, czy ktoś obserwuje, a choroby psychiczne poonoć wyolbrzymiaja typowe lęki do paranoi właśnie. A lęk o bycie obserwowanym przez ONYCH nie istnieje w nawet 1 procencie myslenia codziennego normalsa. To mnie ciekawi, dlaczego akurat inwigilacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nude nussle
ale Malkolm Ty już umiesz odróżnic fazę choroby od zdrowia, tzn, kiedy zaczyna ci się wydawać że cię śledzą, potrafisz stwierdzić że to tylko złudzenie i nie poddać się mu (bez leków)? poczekać aż minie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako
takie myśli, ze są jakimiś wybrańcami, rodzynkami to maja też typowi ludzie, akurat to że taka mania wyjątkowości sie nasila w ataku choroby, to mnie nie dziwi, ale... no moze w tym jest sens dlaczego poczucie bycia śledzonym. moze dotknęłam własnie typologizacji osób, które zapadaja na tąchorobę? eee nie chyba, bo sama bym sie wzięła w nawias hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nude nussle
jeśli chodzi o ściany, próbowałabym raczej wyciągnąć rękę i macać niż walnąć głową z rozpędu. no ale dobrze ściana zawsze może byc. Natomiast nie ma żadnych przesłanek, dlaczego mieliby Cie ścigać... więc skoro wiesz na pewno i powtarzasz sobie codziennie że nikt nie ma interesu Cię ścigać i że na pewno to tylko wynik złudzeń, to byłoby możliwe żebyś ignorował to silne odczucie podczas ataku choroby? normalnie szedł do bankomatu jak było zaplanowane, kontynuował drogę bez chowania się gdzieś i uciekania, po prostu - wbrew sobie starać się zachować neutralnie? czyli - mimo wszystko nie mógłbyś spróbować walnąć głową w ścianę? odważybyś sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako
jasne, masz rację, nie chodzi mi o manię wielkości, ale sam podałęś to, że mozna mieć zupełnie częste przekonaie o swojej wyjątkowości i na tym rozwinąć pózniej przekonanie o inwigilacji przez ONYCH w fazach emisji choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako le original
Pieprzony prawik jakiś mi zahasłował nicka, wrrrrr Ja uwazam ten zwrot "cięzko jest nie wierzyc zmysłom" za genialna kwintesencje choroby. Ewolucja w toku setek tysiecy lat wyposażyła nas w zmysły jako podstawę orientacji w świecie i podejmowania decyzji, które decyduja o życiu. Jak śnimy to czujemy nawet zapach, a przeciez to tylko złudzenie wytworzone w mózgu, dlaczego by sie nie obudzić i nie przerwać jakiegos koszmaru, zamiast uciekać przed potworem który już już nas za chwlię pochwyci i zeżre? Ufamy zmysłom i nie rozrózniamy, co z tych wrażeń zmysłowych wytworzył sam mózg. Rozsądek i racjonalizm zawsze ustąpią przed rzekomymi widzianym zmysłami obiektami stanowiacymi zagrozenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nude nussle
hm... ciekawe. Ale skoro część w Tobie zostaje z rzeczywistości - kiedy wszystko staje się jasne i powiązane ze soba, np. inwigilacja, wrobienie w coś itp - jednoczesnie zdajesz sobie w ogóle sprawę że to jest objaw choroby? czy nie dociera w ogóle do Ciebie że to choroba? zdaje mi sie że jakbym zdawała sobie po częśći sprawę że może teraz sie uaktywniać moja choroba to udałoby mi sie jej nie poddać, nie słuchać podszeptów wyobraźni. ale jak mówie - jesli wiedziałabym że to choroba mówi teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako le original
a tak wolę, lubie zmieniać nick na każdą ze swoich kolorów osobowości mam inny, mama nick zdradzonej i wykorzystanej laski, nick wierzącej ekohumenki nick nauczycielki nick żony bałaganiarza, itd hahahhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako le original
tak, wszystkie sa prawdziwe ale dzielę je sobie i przypisuję każdą część siebie innemu nickowi. Taki system mam. Fantasic rzeczy sie dzis dowiedziałam dziękowac, malkolm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako le original
oki zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×