Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość njunnujn
jak mnie zdradził mój facet, moje wszystko, mój świat to po pierwszyzm szoku, teżtak robiłam, że bawilam sie facetami im bardziej jakiegos "wyroochałam" tym lepiej mi było, bo czułam sie panią sytuacji, ale potem mi to zbrzydło, stwierdziłam, że to mi gie daje na dłuższy dystans, zemsta smakuje jak popłuczyny i tylko sobie robię kuku. w relacje z obecnym mężydłem weszłam" na całość" z pełnym ryzykiem , bo zachowawczością niczego sie nie zyskuje. Ogromne ryzyko, bo np. każdego dnia może sie okazać, że on mnie zdradza lub inaczej roluje ale wyrobiłam w sobie taki spokój na to, myślę sobie: co ma być to będzie i tak kochając go, zwyciężam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musi ten świat pierdyknąć
men a gear-- translator nie miarodajny jest,zle tłumaczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men a gear
nie jestem kurwa żaden egoista 31...wypierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
a możesz m. powiedzieć, jaki miałeś/masz stosunek do iftar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie umiem robić za zimną sukę co uważam za swoją dużą wadę. W związku z powyzszym załapuję sie na takie astrategie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men a gear
No i masz rację njun:) Może i niemiarodajny translator ale większość z niego korzysta więc jednak miarodajny:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam czas to przeczytam
Nie pisałm o tobie cwelu :O men a gear

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
a co to jakieś widowisko? widzowie, spierdalać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
albo bilety kupić podam nr konta hahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody19.
Witam. mam 18 lat nocowałem u ciotki... leżałem w łóżku z laptopem mojej ciotki i zobaczyłem jej zdjęcia w pończochach, szpilkach i stringach... od razu mi stanął... zacząłem się masturbować, byłem bardzo podniecony bo kręciły mnie starsze kobiety(i kręcą nadal nagle weszła ciotka... kicha na maksa;/ nie wiedziałem co mam zrobić w ręku trzymałem swojego kutasa ciotka patrzyła się na mnie i po chwili wyszła, przyszła za jakieś 5 minut w pończochach... heh to było jak jakiś sen i nie mogłem w to uwierzyć... byłem w 7 niebie wydymałem ciotkę... spuściłem się jej na cycuszki. rano poprosiła mnie żebym zachował to w tajemnicy, przeprosiła i powiedziała, że żałuje tego i nie powinna tego robić ale nie mogła się powstrzymać... głupio mi było i nie nocowałem od tamtej pory u niej... szkoda... uwielbiam starsze kobiety... ich c*pki mmm... Ona nie wie ,że po kryjomu zrobiłem jej filmik jak dotykam jej cipeczki gdy spała macie tutaj, troche słaba jakość ale co film to film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men a gear
Tak Iftar tylko różnica polega na tym, że ja nie robię tego z zemsty i po nawiązaniu bliższego kontaktu nikogo bym nie oszukiwał więcej. Chodzi mi o pewność...Nie będe więcej leżał na deskach a nigdy nie wiesz kto Ci przypierdoli...a to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avocado Nutka
A mnie olano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listonoszowy
To ja chce być bileterem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men a gear
Prozac się kończy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listonoszowy
A mnie boli k olano...każdego kiedyś olano chociażby w dyngusa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie piszta juz o kolo egoiste
bo zaraz rzygne :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listonoszowy
Inwazja podszywów cz. 1298 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mIody19
bardzo lubię smak @@@ki po sikaniu, mamy z żona taki umówiony sygnał jak mam na to ochote to wtedy wchodzę po jej sikaniu do toalety i zaczynam lizać jej @@@kę, uwielbia to, smak też jest przecudny, zaraz potem przenosimy sie na lóżko i różne pieszczoty nie opuszczając 69 oczywiście, pozdrawiam wszystkich miłosników takich zabaw A tutaj film jak moja żonka sika do szklanki ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...po nawiązaniu bliższego kontaktu nikogo bym nie oszukiwał więcej.... ale jak wyobrażasz sobie mozliwość dalszej znajomości gdy na wstepie wyszło owo oszukiwanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
popieram o niepisaniu o egoist, bo jednak m. jest bez porównania ciekawszy. hahahhaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje
piatkowy wieczor na dodatek 13 -tego a wam sie jakis spust popuscil ? dobra to ja dorzuce odrobiny marudnego tonu od siebie. moe to wam da do myslenia i sie ewakuujecie tak wiec. od dwoch dni planowlam sie upic odstawilam leki na astme i te inne :classic_cool:wczoraj zaczelam. pifo mi nie weszlo wyzygalam nie ladnie mowiac dzis jest gorzej :( chcialam sobie dolac do szklanicy wyskacza, bo mi zaczla znow smakowac ide wiec sobie doala ale mysl mi sie nasunela i cisnie mnie na glowe :ciekawe co bedzie , czy atake astmy mnie udusi czy serce stanie :( szkalnka pyk na podloge pot mnie oblal przestroga jaks czy co :( i teraz nie wiem co robic dopic sie i dobic czy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men a gear
mlody19 possij mi a ja Tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje
jestem powazna az do tego stopnia ze sama siebie przerazam to zadkosc docen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
na dłuższą metę typy piszące tylko o wlasnych przeżyciach są męczące. nikt nie chce być doczepką do bohatera każdego dnia, doczepką bez prawa do własnego odbierania swiata. typ myślący tylko o sobie najszybciej się nudzi i wyczerpuje temat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje
i ament :( znudzialam sie ide po nowa czytsa szklanke 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listonoszowy
Podobno chinole dogadali się z ufolami w sprawie zbokoli. zbokol czyli każdy kraj leżący obok chinoli...taka gwara dyplomatyczna I co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L ale ja nie wiem w czym lezy problem. W cohedzie??? Mnie dzis zjebała jak psa moja klientka. Poleciała jak z paczka dropsów. Az się poryczałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
Nietrudno sie poryczeń w okolicznościach cięzko chorego ojca. Na tą pissdę kara spadnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Ona wrzeszczała, a On w tym momencie zadzwonił. Nie wytrzymałam, gdy usłyszałam Jego głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×