Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość Mechatroll z plasteliny
ej nie rób se jaj dobra:P                                        ☢   ☯   ☢ Moze i jestem zbokiem ale nie pedofilem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpa na sianku
się naprawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpa na sianku
masz tu fajnie, ciągle zmiany :D Ty całą dobę i różne kobiety zabawiające Cię rozmową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mechatroll z plasteliny
Moja wina, że żaden facet nie wpadnie? Wczoraj całą noc gadałem z kutasem wielgusem bo to był jedyny topik jaki żył....Więc nie zarzucaj mi jakiejś formy narcyzmu czy też zaspokajania potrzeby przebywania w damskim towarzystwie:P                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpa na sianku
ależ niczego Ci nie zarzucam, przecież nam nie płacisz :) jesteśmy tu w czynie społecznym, bo chcemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mechatroll z plasteliny
WOW!!! Miło, że społeczeństwo tak się o mnie troszczy:) Nie wiedziałem, że jestem aż tak ważnym elementem życia społecznego aby zasłżyć na taką ogromną wdzięczność z jego strony:classic_cool:                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpa na sianku
Nie bądź naiwny, nie ma nic za darmo. Przynajmniej ja nie jestem bezinteresowna. Będę żądała zapłaty:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mechatroll z plasteliny
No to w końcu czyn społeczny czy transakcja handlowa? Ale spoko...zobaczymy najpierw ile jesteś warta:P                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpa na sianku
oj, może się okazać, że nie stać Cię na mnie emocjonalnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpa na sianku
transakcja pod przykrywką czynu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mechatroll z plasteliny
O emocje się nie martw. Większość z nich obumarła jakiś czas temu i raczej nie liczyłbym aby udało się to odratować;)                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpa na sianku
nie martwię się. Jak nie zapłacisz, to przyjdzie komornik i zajmie Ci serce i duszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mechatroll z plasteliny
hehe...No to będzie musiał długo szukać bo pozbyłem się tego zbędnego balastu;)                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpa na sianku
Dupą Ci wyciągnie a znajdzie. Teraz komornicy mają takie szkolenia i przykaz, że znajdą nawet to czego klient nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mechatroll z plasteliny
Zaraz zaraz. Do tej pory to funkcjonowało w ramach jakiejś metafory. Ale ustalmy: gdyby przyszedł do mnie prawdziwy komornik to by dostał kopa w dupe najwyżej. Oczywiście zjawiłby się z policją no i wtedy niestety musiałbym skapitulować...:(                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpa na sianku
Zanotowałam i wykorzystam przeciw Tobie jak mnie najdzie ochota:P Napisałam tak"Do skonfiskowania serca niezbędna jest interwencja policji" dobrze wyszło? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mechatroll z plasteliny
W miarę. Tylko, że jak naślesz na mnie policje to mozesz się liczyć z rychłym acz niechybnym odwetem z mojej strony. Odwiedzę Cie po wyroku i potraktuje jak szmatę. Zgwałce i pobije...albo na odwrót...a może nawet jednocześnie:P                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpa na sianku
Nie chciałabym rujnować Twoich marzeń m. ale po tym jak zostaniesz potraktowany w więzieniu jak prostytutka na praktykach, nie będziesz w stanie zgwałcić nawet kury. Po wyjściu z więzienia będziesz wrakiem szukającym wsparcia wśród innych skrzywdzonych i miłości wśród mężczyzn silniejszych od Ciebie i dominujących. Tak więc odpuść sobie te puste groźby ponieważ nie masz szans na ich realizację:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mechatroll z plasteliny
Ups....To było dosyć obrazowe i przekonujace. Przgiąłem małpko...sorki;)                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godzillas fans killer
♫ ♫ ♫ ♫ Mam co lubie Ho Ho Ho snieg w torebce to jest tooo ♫ ♫ ♫ ♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godzillas fans killer
Spotkania z przyjaciółmi nad ranem bywają doprawdy zadziwiające....W chwili gdy spotkaliśmuy się w parku zaczął z nieba sypać śnieg a gdy sie rozstaliśmy przestał(?) Najśmieszniejsze że nie chce topniec....;)                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godzillas fans killer
Kurwa jak ja nafukany do lekarza pójde. pomyśli, że mam supernadciśnienie...Trzeba będzie sie kontrolować. spowolnic ruchy o połowę i gadać poooowolutku żeby wyglądać normalnie...No nic. Nikt nie mówił, że będzie łatwo hehe:P                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
Co się dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaSłodowaVEL dżem z pinezek
jessst oki;)./..Mam 7 numerek do pani doktor, która zrobi dla mnie wszystko:) Gdybym ją poprosił o morfine to by mi załatwiła ale chwilowo nie trzeba nic do szczęścia:) A u Ciebie co się dzieje? Zubry policzone? wszystkie są czy jakiś na lewizne wybył do zoo w rzeszowie pobzykać egzotyczną samice jaka?:D                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaSłodowaVEL dżem z pinezek
Ale sie nagadałaś:P                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
Coś dziabnales? U mnie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaSłodowaVEL dżem z pinezek
Nic nie dziobałem...co ja kura jestem?:D:D Troszkę noskiem popracowałem bo kumpel to...."laryngolog";):classic_cool: Ale tylko dzisiaj...więcej nie...przysięgam na ojców założycieli United States of fucking Matherfuckers American ding dond GRingosof Tabascos:P                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
A wal sie nerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaSłodowaVEL dżem z pinezek
Mam taki zamiar. Co ty taka niegrzeczna jesteś? Meliski nie wypiłaś od rana czy jak? To niegroźne. Do wieczora zejdzie i zasnę snem sprawiedliwych na 12 godzin. aJutro będzie wszystko tak jak było...Ty też lubisz sobie zapewne wyopić lampkę winka dla rauszu tak? No to tu jest podobna sytuacja...                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×