Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tralala91

SCHUDNĄĆ 20-25 KG. NIE PODDAM SIĘ I OSIĄGNĘ SWÓJ CEL. --- start 28.11.2011r.

Polecane posty

Dzień dobry :D Na śniadanko niedzielne zjadłam twaróg z jogurtem naturalnym,ogórkiem,porem,rzodkiewką i pomidorem-był mniamniuśny.Do tego zielona herbata. Potem wypiłam maleńką kawusię z 1/2 łyżeczki cukru i odrobiną mleka. Na obiad uszykowałam filet drobiowy w warzywach.Udusiłam potartą marchew,pietruszkę,selera-dodałam zeszkloną cebulę i czosnek-podlałam to lekko wodą.Potem dodałam młodziutką cukinię,paprykę por,pomidory,posiekane listki bazylii,natkę pietruszki i pół puszki kukurydzy.Doprawiłam solą ,pieprzem i curry.Fileta pokroiłam w paski i osobno poddusiłam na patelni-potem dodałam go do warzywnego sosu-razem chwilę poddusiłam-i gotowe.Podam z ryżem brązowym i surówką z marchewki,jabłka i pora. U mnie pochmurno-i jakoś tak jesiennie. Napiszcie co słychać u Was. Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipinqa
Halo dziewczyny żyjecie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfdvdbvfbfbfbfbfbfb
Ja też mam problem ze zmobilizowaniem się, a chcę żyć zdrowo. Najlepiej motywacyjnie działają na mnie zdjęcia gwiazd ;) Jest jeszcze kilka blogów, które pomagają wytrwać. Najlepszy jest ten, bo laska pokazuje swoje prawdziwe zdjęcia co tydzień: http://fit-pamietnik.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZapasionaMama
Calluna piszesz tu jeszcze?zagladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Calluna, zagladasz tu jeszcze? piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia2014
Z autopsji polecam bardzo dobre Zioła Tybetańskie, efekt schudnięcia 12-15 kg 100 % pewny. Dodatkowo bardzo wzmacniają się włosy i paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Calluna właśnie czytam twoje wpisy szukając motywacji do odchudzania. Jak teraz z Twoją wagą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ja też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zal że dziewczyny przestały pisać.Najfajniejszy topik na kafe o odchudzaniu.Czytałam kilka godzin /z przerwami/.Bardzo dużo dobrych rad.Wielkie gratulacje dla CALLUNY !!!!Ona trzymała to wszystko w ryzach.Może jeszcze wrócicie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmakowana781
Ja mając 21 lat podjęłam decyzję,że zacznę coś robić ze swoim wyglądem ważyłam 120kg 168cm wyglądałam jak taka mała beczka;/ ale dzięki mojej przyjaciółce i jej poradom zamówiłam sobie Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i to dzięki Niej i suplementowi udało mi się uzyskać wygląd o jakim marzyłam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×