Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem czy sie smiac czy nie

SZLACHTNA PACZKA! Widzieliscie juz nowe zgloszenia?

Polecane posty

Ja jestem z podlasia. Tez teoretycznie jeden z najbiedniejszych regionow. A stawki są takie jak napisałam za prace na budowie. A jeszcze wieksze, jak ktos wynajmuje Cie prywatnie do budowy domu np, nie poprzez firmę. Te ogłoszenie z 32 latkiem było z małopolski, cos niedaleko połozonego od Krakowa. Nie pamietam juz, bo wylaczylam. Wiec tam stawki sa wieksze niz u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z obserwacji to
srala a ja dojeżdzałam 50 km.Praca 8 h , plus 4 na dojazd.Ttye że w takich zadupiach chcą pracę za 2 tysie (a z wykształceniem krucho oj krucho) i najlepiej koło domu.A koszt 2 migawek 100 pare złotych.Pensja 1200-1300.Jak komus zależy to stanie na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sralala
Dajcie takiej biedocie laptopa czy zmywarkę albo nowy odkurzacz... przecież oni to zniszczą w krótkim czasie albo wyniosą do lombardu kurva.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sralala
Ok ale jednak 100% przypadków nie da się rozwiązać w ten sposób. Na budowach komuś bez wiedzy i doświadczenia płacą grosze, np. 9zł/h jako pomocnik za ciężką, fizyczną pracę. Więc nie mówcie że tak słodko bo na większość budów w ogóle tacy ludzie się nie załapią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sralala
Taaaa.... patologia żyjąca z socjalu od lat w roli opiekunki? Kto takiej da dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale nie powiesz mi mimo wszystko, ze zdrowy facet nie moze znalezc pracy bo jej nie ma, po prostu musi miec za wysokie wymaganie, wiec nie zalezy mu w gruncie rzeczy na tej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo bym chciała pracować aby móc utrzymać moją rodzinę, pracowałam w pewnej firmie, zwolniono mnie w 2009 roku jak byłam w ciązy z synem który teraz ma 22 miesiące, mam też córeczkę 7 lat, wygrala swoje życie jest po ciężkiej chorobie bakteryjnym zapaleniu opon mózgowym i ma problemy ze słuchem, nie stać mnie na lekarstwa dla niej. Mąż jest po dwóch operacjach kręgosłupa ZUS odebrał mu rentę w maju 2010 roku, nie mamy żadnych dochodów, dorywcze zajęcia się skończyły, zalegamy od kilku miesięcy z opłatami za wszystko, w tygodniu odetną nam wodę, świąt w ty roku u nas nie będzie, żal mi moje córki. Pożyczyłam dziś komputer od koleżanki i piszę prosząc o pomoc. mam już dość szukania po śmietnikach. Nie mamy nic do jedzenia, jedynie to co znajdę. Błagam o pomoc, o jakieś jedzenie dla dzieci. Mój email lolkajan@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stomatolozka jak szukasz
gosposi napisz na forum pomocne e mamy gazete pl tam dziewczyny doradza ktora z pan by sie nadawala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sralala
Tak, sama krytykuję dużo jak pisałam ale nie zatracajmy się w tym bo nie wiemy jaki jest stan zdrowia tego faceta, może np. problemy z sercem i nie nadaje się do fizycznej roboty? A na rentę też się nie kwalifikuje i jest w dupie. Na studia pójdzie w tym wieku? Kto go weźmie potem i gdzie? To nie są łatwe sytuacje ale w taki to powinien jechać za granicę do pracy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sralala
iwona niestety nie wierzę ci bo za dużo ludzi takie bajki opowiada, a potem podaje maila i czeka na stado frajerów🖐️ tylko kontakt osobisty, wgląd w papiery, rozmowy z wami - mogą mnie przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy sie smiac czy nie
Carrie pozdrawiam podlasie:P Kumpel ze studiow (studiowalam w Bialym) co wakacje ukladal kostke brukowa, mial za to 2500zl miesiecznie. Ale fakt zapierdalal od 5 rano do 18. Jednak chyba sie oplacalo. Drugi kolega na budowie zapieprzal tez caly rok oprocz zimy, ale jak zarabial wczesniej 3-4 tysiace (tak, tak na podlasiu tym biednym rejonie tyle placili) to tak oszczedzal ze zime spokojnie mogl przezyc. A dodam, ze to bylo z jakies 2 lata temu. jednak nie sadze by az tak wiele sie zmienilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sralala
Zwłaszcza przed świętami jest wysyp tego... i te komputery u/od koleżanki już też śmierdzą... z góry uprzedzasz w ten sposób atak, że nie masz na chleb i wodę, a masz komputer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dlatego mowie, ze jak ktos mi mowi, ze podlasie to niby taki biedny region, to przecieram w sumie oczy ze zdziwienia. Co do budowy, to nic sie nie zmieniło tak jak pisałam. Zarobki są w takich własnie granicach. Takze, mimo ze moze praca na budowie nie trwa cały rok, to przy takich zarobkach mozna sobie spokojnie odlozyc na miesiace, w ktorych sie nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy sie smiac czy nie
iwona- napisz skad jestes. Moze ktos tu bedzie z twojego rejonu i ci pomoze, ale pewnie tylko przez kontakt osobisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym dlaczego nie zgłosisz sie do jakiejs instytucji o pomoc? Piszesz o chorobie córki i męza - czy jestes w stanie zeskanowac dokumentację choroby? Oraz pismo o odebraniu renty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy sie smiac czy nie
Ja ci carrie powiem, ze podlasie nie jest faktycznie takie biedne. Ludzie sie smieja z tego podlasia, ze wsie, ze bieda, a niechby tylko zajechali i zobaczyli jakie domy na tych wsiach, jakie samochody w garazach to od razu by sie zdziwili. Jedno z czym sie zgadzam to to, ze Bialystok to nie duze miasto i jesli chodzi o rozwoj kariery to juz ciezej. Ale jak sie chce pracowac to naprawde sie da. Studiowalam tam 5 lat wiec wiem co i jak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sralala
nie dajmy się wkręcać... jest MOPS, Caritas, kościół, zasiłki celowe, renta na chore dziecko, itd. więc coś tu nie gra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem żadną oszustką ja naprawdę szukam pomocy, nie macie pojęcia jakie to dla mnie upokarzające o nią prosić, jestem z Kościerzyny woj. pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 00:03 [zgłoś do usunięcia] 1iwona12345 lolkajan@tlen.pl'; Ja bardzo bym chciała pracować aby móc utrzymać moją rodzinę, pracowałam w pewnej firmie, zwolniono mnie w 2009 roku jak byłam w ciązy z synem który teraz ma 22 miesiące, mam też córeczkę 7 lat, wygrala swoje życie jest po ciężkiej chorobie bakteryjnym zapaleniu opon mózgowym i ma problemy ze słuchem, nie stać mnie na lekarstwa dla niej. Mąż jest po dwóch operacjach kręgosłupa ZUS odebrał mu rentę w maju 2010 roku, nie mamy żadnych dochodów, dorywcze zajęcia się skończyły, zalegamy od kilku miesięcy z opłatami za wszystko, w tygodniu odetną nam wodę, świąt w ty roku u nas nie będzie, żal mi moje córki. Pożyczyłam dziś komputer od koleżanki i piszę prosząc o pomoc. mam już dość szukania po śmietnikach. Nie mamy nic do jedzenia, jedynie to co znajdę. Błagam o pomoc, o jakieś jedzenie dla dzieci. Mój email lolkajan@interia.pl" Ja moge udzielić porad medycznych:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z obserwacji to
jest dużo możliwości.Zwłaszcza dla facetów.Odśnieżanie , praca sezonowa na rynku , typu stacz ( u mnie dniówka 30-45 zł) , rozładunki.Za dzień na rozładunku płacą 100 zł. Rozumiem sytuację : znam taka parę starszych ludzi ciężko chorych z najmniejszymi emeryturami.Ta pani mi płakała , mogłam tylko wysłuchać i przytulić.I takim trzeba pomóc , bo w wieku 70 pare raczej juz pracy nie znajdą. Ale większość to cwaniacy i kombinatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sralala
powinna dostać dopłaty do mieszkania i rachunków bez problemu i jeszcze ta ściema z wyszukiwaniem jedzenia na śmietniku mnie rozwaliła po prostu... jakby tak było to już byś nie miała tych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy sie smiac czy nie
napisz iwona skad jestes, bo to znacznie ulatwi pomoc. I czy jestes gotowa spotkac sie z kims kto ta pomoc zaoferuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sralala
iwona wylicz ile doładnie macie kosztów miesięcznie (mieszkanie, rachunki) i jakie dostajesz świadczenia i ile tego jest - czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×