Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem czy sie smiac czy nie

SZLACHTNA PACZKA! Widzieliscie juz nowe zgloszenia?

Polecane posty

Ale macie zabawę moim kosztem, człowiek jest tak zdesperowany, ze z biedy zrobił by wszystko, nie jestem żadną oszustką, fałszeżem i czy sobie jeszcze wyobrażacie, przestanie mnie już dołować bo problemów mam dośc, to pierwsze forum w którym pisałam o pomoc i żałuję, dziękuje że pokazaliście mi że nie mogę liczyć na nikogo. Zyczę spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy sie smiac czy nie
carrie, a tak zapytam jeszcze nie ma wciaz pani Anny D. od KJP? Bo wiem, ze u nas po pierwszy roku poszla na urlop zdrowotny gdyz przeszla zalamanie nerwowe po tym jak wygrala konkurs na najgorszego wykladowce:D i z tego co wiem do konca moich studiow nie powrocila. A byla to naprawde barwna postac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gojp miałas na pierwszym roku z Panią R.? Nie pamietam jak ma na imie. Niby spoko babka itp, ale strasznie mnie wkurviało jak sie chwaliła swoim synem (czy tam córką) i wnuczką... Potrafiła 1,5 przegadać o tym. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy sie smiac czy nie
z tym rownym rzedem to tez tak bylo u nas:D Ale powiem ci, ze ja wspominam dobrze w porownaniu np. do Marcina B. z ktorym tez potem mialam HLP, a ktory nie wiem czy jeszcze uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgdfgfd
Iwona: ja ci wysłałem maila i czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1,5 h * Anny Derp...? :P Jest już, ale nie ma Kultury, miała w tamtym roku GOJP - morfologię. I jakiegos konwersa wiem, że miała. Nie miałam z nią zajęc niestety. Kojarze ją z tego, ze zawsze chodzi tak samo ubrana. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy sie smiac czy nie
Tak mialam GOJP z pania Marianna R. i chwalila sie ciagle wnusia. Jak widac wciaz jej to nie przeszlo. Kiedys nam opowiadala jak pisala z wnusia po chodniku kreda i napisala ona (nie wnusia) BAPCIA i babka szla ulica i jej zwrocila uwage:D i ona nam to opowiadala chwalac sie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z obserwacji to
jaką zabawę? akurat znam przepisy.I dla mnie nie jesteś wiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy sie smiac czy nie
tak, tak Anna Derp... z wiaz doczepiona treska i w tym samym kostiumiku:D Zaluj , ze z nia zajec nie mialas, to byl istny cyrk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sralala
a ja niestety nie wyślę po namyśle bo pani iwona uparcie ignoruje moje uwagi i pytania nt. mopsu i caritasu, a także prośbę o wyliczenie kosztów życia (mieszkanie, opłaty) a to mi się kompletnie nie spodobało, jestem kobietą doświadczoną i rozumną - nie łatwo mnie oszukać🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A daj spokoj. Ten skurwysyn mnie upierdolil z pracy rocznej na pierwszym roku. No parodia. 🖐️ I z cwiczeniami tez byl cyrk. Nikt nie zaliczyl tego jego kolokwium z doopy wyjętego i wszyscy chodzilu ustnie zaliczac. Nienawidze chooya jak nie wiem co. Za to Pana Marcina L. lubie bardzo, tez jest specyficzny, taki troche ciapowaty, ale lubie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz jestem na 1 roku mgr i wiem, ze ta czarna, kierownik katedry oswiecenia i romantyzmu (nazwisko chyba na D.) wypierdolila Pana Marcina B. :D Teraz uczy na kulturoznawstwie hahaha. No poprostu tak gnoja nienawidziłam. Młody szczyl, niewiele starszy ode mnie, a uwazał sie za chooy wie kogo. I nadal nie zrobił doktoratu. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sralala
gruźlicy już praktycznie nie ma... a ty mi odpowiedz czemu na byle katarek i kaszelek lekarze wypisują dzieciom antybiotyki jak cukierki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy sie smiac czy nie
wyjebali Marcina? No wez nie zartuj? jesli tak to jestem wniebowzieta:D Jak ja go kurwa nienawidzilam to brak slow. On byl ode mnie starszy raptem 2 lata jak przyszedl uczyc a panoszyl sie jakby byl profesorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sralala
zakład oświecony i romantyczny? jak pięknie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy sie smiac czy nie
u nas tez cwiczen nie dalo sie u gnoja zaliczyc, a jak mnie ujebal bez powodu z pracy rocznej to poszlam z ta praca do prof. Ł i od razu mi zaliczyl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sralala
nic dziwnego że wyjebali jak wszystkich oblewał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ponoc tak. Zreszta patrzyłam na rozkład romantyzmu 2 roku, to Marcin B. nie ma zajec. Ma Marcin L. i Pani Kasia S.-M., ta od nauk pomocniczych (nie wiem co jeszcze ma bądź miała). Taka szczupła, wysoka, brązowe włosy. Bardzo sympatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sralala
Pani Kasia Seks-Maszyna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokoj, ja potem poszłam do Marcina L. i cos nawkrecalam, zeby u niego przeniesc na sesje poprawkowa z praca roczna. Cos mowil, ze dlaczego itp. I ja mu powiedzialam, ze bardziej sobie go cenie jako wykladowce. To sie ucieszyl niesamowicie i sie zgodził. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sralala
na gruźlicę jest metoda znana od lat i to nie tłumaczy dlaczego np. zakazano stosowania ziół albo dlaczego byle gówno leczy się antybiotykami i nikt nic nie wymusza bo to lekarze wypisują jak pojebani wmawiając różne ciężkie infekcje, a po antybiotyku są nawrotki bo organizm jest bezbronny i tak cały czas, potem dzieciom za 20 lat wypadają zęby i ty masz robotę dzięki temu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy sie smiac czy nie
kurcze to sie pozmienialo:D Pani kasi nie kojarze w ogole (to chyba jaks mloda?) a Marcina L jedynie z nazwiska o ile to ten co mysle. A mialas moze GOJP potem z Konradem SZ.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole wiem, ze ta kierownik sie wkurviła na Marcina B. w tamtym roku, bo mam kumpele na 2 roku teraz, ze on kurva niepozaliczał cwiczen, a ona nie mogła egzaminu przeprowadzic. I cos go opierdalała ponoc, ze sesja jest na egzaminy, a zaliczenia cwiczen maja byc przeprowadzane podczas semestru, a nie sesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sralala
a merytorycznie coś odpowiesz debilko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ale słyszałam, ze to ostry kootas. Niczym Pan Marcin B. Tez mlody szczyl jakis. Ponoc przystojny w chooy, ale nie widziałam go na oczy nawet. Nie wiem czy krotko uczy, bo ma doktorat. Ona ma nazwisko dwuczlonowe teraz, nie wiem kiedy wyszla za maz. Ona ma chyba też Nauke o literaturze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×