Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem czy sie smiac czy nie

SZLACHTNA PACZKA! Widzieliscie juz nowe zgloszenia?

Polecane posty

Gość to jakis zart???
ja przegladalam ogloszenie z wielu wojewodztw w tym z 3 gdzie mam pojecie o rynku pracy (w kazdym mieszkalam) i uwierz mi, ze ciezko to jest z praca wlasnie po studiach gdy chce sie pracowac w zawodzie. Na produkcje kazdego przyjmuja, posprzatac tez mozna wszedzie, ulotki to samo. No,ale jak ktos woli zaslaniac sie wychowywaniem dzieci lub pisaniem ze nie ma kwalifikacji to sorry. Nie wierze, ze mozna szukac pracy kilka lat, nie wierze po prostu. Jak sie chce to mozna pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
Cieszy mnie bardzo, że tylu jest ludzi rozsądnych tutaj, którzy nie dali się nabrać na hasełka Szlachetnej Paczki. A na początku miałem obawy o lincz po tym co napisałem. Tymczasem już praktycznie tylko krytykę widać i popartą mocnymi argumentami. Tak trzymać ludzie i nie rzucajmy pereł między wieprze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko spoko i ogólnie macie
No nie do końca. Ja jestem po studiach, o pracy w zawodzie od początku w sumie mogłam zapomnieć, więc szukałam jakiejkolwiek. Znalazłam - w sklepie, na pół etatu, za 700 zl. Ale nie mieszkam sama, mam gdzie mieszkać i nie mam dzieci. Co mają zrobić ludzie w takiej sytuacji jak moja, którzy muszą utrzymać rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale takich ludzi jest malo.
Natomiast jest mnostwo ktorzy z powodu "kiepskiego wyksztalcenia" od 10 lat nie moga znalezc pracy, w miedzyczasie zalatwili sobie kilkoro dzieci. Ja znam mnostwo osob z wyksztalceniem PODSTAWOWYM, niepelnym podstawowym, srednim bez matury i O WIELE LATWIEJ jest im znalezc prace JAKAKOLWIEK niz mgr, ktorym, gdy staraja sie o posade sprzedawcy / sprzataczki /pakowacza czesto sie wprost mowi "pana/i nie przyjmiemy, bo znajdzie pan/i lepsza prace i odejdzie" Moj kumpel tez juz 10 lat szuka pracy. Jak go odwiedzam, siedzi w necie, na dzialce, albo u znajomych. Nie szuka ofert. Nie gania z CV-kami. Jak mu poradzilam by sie przeniosl do naszego, wiekszego miasta i oferowalismy sie z facetem utrzymywac go 3m-ce powiedzial ze tak mu wygodniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko spoko i ogólnie macie
No wiadomo że sytuacje są różne, ale wiem z własnego doświadczenia, że to cholernie trudne, kiedy szukasz pracy jakiejkolwiek a oferują ci max pół etatu za grosze. Facetowi łatwiej bo zawsze może znaleźć pracę na budowie jeżeli jest zdrowy, ale kobieta? Nawet o pracę sprzątaczki nie jest łatwo. Czy przyznawałam się że jestem po studiach, czy nie - i tak już mieli poobsadzane etaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To czemu te kobiety sie w
takiej sytuacji plodza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko spoko i ogólnie macie
No to mówię przecież że są różne sytuacje - i te w ktorych ludzie mają po 10 dzieci to przegięcie. Ale wy w tym topicu najezdzacie na wszystkich, totalnie wszystkich ktorzy nie maja pracy, zostali zwolnieni itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To czemu te kobiety sie w
Nie zauwazylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
Nie na wszystkich tylko na cwaną patologię ze szlachetnej paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko spoko i ogólnie macie
Nie tylko na cwaną patologię. Przeczytałam pierwsze 10 stron tego topiku - wyśmiewacie wszystko co się da. Ja w tamtym roku osobiscie widzialam rodziny biorące udział w szlachetnej paczce i były to zwyczajne, biedne rodziny, żadna patologia. Pomijam fakt wyśmiewania tu ludzi niepełnosprawnych umysłowo, bo to już jest poniżej jakiejkolwiek krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakajaa
To Ty chyba czytasz inny temat niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
Możesz uzasadnić swoje zarzuty zamiast tej demagogii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakis zart???
juz nie przesadzaj z tym wysmiewaniem:O Nie bede wspolczula komus kto ma 400zl dochodu na osobe i prosi o laptopa, a w domu jest dwoje doroslych dzieci, ktorym sie nie chce pracowac, bo studiuja:O Z chorych umyslowo nie ma co sie smiac im trzeba dzieci odbierac, bo to ludzie normalni nie sa i przyszlosci dzieciom nie zapewnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszadga
A jak nazwac taka rodzine? "Pani Iwona (36 l.) i pan Mirosław (42 l.) wychowują ośmioro dzieci: Kamila (18 l.), Kingę (14 l.), Ewę (13 l.), Krzysztofa (12 l.), Martynę (10 l.), Adama (8 l.), Jakuba (6 l.)i Bartłomieja ( 2 l.). W styczniu pani Iwona spodziewa się narodzin dziewiątego dziecka. Przyczyną trudnej sytuacji rodziny są koszty utrzymania 8-ga dzieci i brak zatrudnienia p. Mirosława" :O No ludzie!!!! Nie pracuja ale dziewiate dziecko sobie machneli. Co tam , ludzie dadza, no nie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
Tak. Matka nigdy nie pracowała. Ojciec też. Ale kopulacja idzie pełną parą, a potem łapy wyciągają. To jest właśnie patologia. Powinno się zabrać te dzieci jeśli pan Mirosław nie rozpocznie pracy w ciągu np. 60 dni od otrzymania ostrzeżenia z opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokpiny jakieś - ja ci odpowiem ,nie nadajesz się bo nie pijesz nie ćpasz ,jesteś gospodarna i masza za mało dzieci . Wiecie mnie sie zdaje ze w tej paczce wszystko leci na układzie ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturks4
Oto, jak się realizuje apele o poprawę sytuacji demograficznej kraju!! I potem KTO ma to to utrzymywać? Wiadomo! Następny przykład. Pani "X" odeszła od męża alkoholika 6 lat temu. Wychowuje 6 dzieci, z czego najmłodsze ma 2 lata. Widać niepokalanie poczęte! To może by się tak do proboszcza zgłosiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko spoko i ogólnie macie
NO TO PRZECIEZ MOWIE ze owszem, są tu bzdurne historie i jawne wyłudzanie kasy, ale sa tez potrzebujący. Niektore z historii które tu zamieszczacie żeby się pośmiać są naprawdę tragiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 19:15 [zgłoś do usunięcia] Stomatoloszka z powołania Max, z ciekawości, jak masz cudowny sposób do 100 zł na poparzenia? haha Znam ortografię a błąd w moim loginie jest świadomy i nie zostanie zmieniony Jak tak najeżdżacie na lekarzy, to leczcie się u znachorów!" Nie pisałem ze cudowny:P.Wystarczy łykać troche sproszkowanego cynku aby sporo pomogło:classic_cool:.z tym że nie robiłem szczegółowych badań ale czytałem że dużą ilością zwiazków cynku baba wyleczyła kogoś z groźnej choroby spowodowanej ukąszeniem pająka:classic_cool:.Nie wiem czy aż tak bardzo pomaga ale na pewno jest to korzystne:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
Nadal czekam na konkrety, doczekam się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] tokpiny jakieś Faktycznie ja już sobie tłumaczę te kombinowanie tak jak ktoś powyżej .Alkoholik i bezrobotne stare dzieci biorą na litość i się śmieją wolontariuszy no bo jak to wytłumaczyć ?Toż to wyłudzenie !!! U mnie w bloku mieszka starsza pani ,ma 640 zł emerytury po opłatach zostaje jej ok 450 zł na jedzenie i leki (dowiedziałam się o tej emeryturze jak nieopatrznie zostawiła odcinek na meblach)przychodzę czasem do niej po dzieci bo zdarza się że pilnuje je jak jestem w pracy.Byłam w szoku bo ta staruszka nigdy nie skarżyła się ,nie ma żadnej pomocy z Mopsu,czy Caritasu ,jeszcze moje dzieci często częstuje obiadem aż mi było wstyd !!!!!Odwdzięczam się myciem okien czy robieniem zakupów ,choć nigdy mnie o nic nie prosiła .Została taką naszą babcią przyszywaną ale jak ona to robi że zawsze ma upieczone ciasto czy ciepły posiłek dwudaniowy ,podziwiam!Dzieci przestały przychodzić jak przestało być ją stać na dawanie ...kasy bo ciastem czy obiadem to one się nie zadawalały " Napisz na co jest chora to może znam jakaś metodę:classic_cool:.Pewnie obżera się byle czym i są takie efekty:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko spoko i ogólnie macie
Nie wiem o jakie konkrety Ci chodzi, wystarczy poczytać ten wątek. Pierwszy z brzegu przykład. Cytuję wraz z komentarzem: "Pani Justyna (34l.) mieszka sama. Przyczyną trudnej sytuacji pani Justyny jest śmierć matki w wypadku samochodowym, który miał miejsce 3 lata temu. Kuzwa, matka utrzymywala stara rure?" No rzeczywiscie jest powód żeby obrażać kobietę. Widocznie mieszkała z matką i jakoś we dwie dawały radę, sama nie daje. Ja bym też nie dała rady gdybym mieszkała sama. Serio, powód żeby nazywać ją starą rurą jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
Na której to jest stronie wątku i ile osób rzekomo się z tego śmiało poza jakimś psychopatą albo gimgównem? Na tej podstawie oceniasz nas wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakis zart???
Pani Justyna ma 34 lata, nie ma jak widac, meza, dzieci na utrzymaniu wiec jesli nie umie sie sama utrzymac bez mamy to sorry, ale musi byc totalna ofiara losu:O I mama jej zginela 3 lata temu, a nie 3 miesiace wiec wybacz, ale przez 3 lata to mozna sie pozbierac do kupy i jakos wyjsc na prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
Czekam na odpowiedź i kolejne przykłady z tych 19 stron rzeczowej niemal całkowicie rozmowy o oszustwach i wyłudzeniach w Szlachetnej Paczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko spoko i ogólnie macie
Na stronie 5 - dodane przez osobę która udziela się od początku wątku i dodaje najwięcej komentarzy. Nick : "będe dodawac" Zreszta na samym początku topiku jest napisane ze będzie to temat "żeby się pośmiać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakis zart???
oczywiscie nie popieram nazywania jej stara rura, ale moim zdaniem ta sytuacja tez jest z lekka na wyrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko spoko i ogólnie macie
A moim nie jest, co dziwnego w tym że kobieta nie potrafi się sama utrzymać, jeżeli nie ma męża, rodziny, nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
No więc przesadziła, ale podała masę innych przykładów i trafionych w 10. Masz jeszcze jakieś inne zastrzeżenia czy może w końcu skomentujesz te kilkadziesiąt ogłoszeń od wyłudzaczy zamiast na podstawie 1 posta oceniać wszystkich komentujących negatywnie? Bo ja nawet dostrzegam kogoś kto bronił i nalegał, aby się nie rozpędzać w tej krytyce, dziwne że tego już nie widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka z okienka wymieka
Co do Pani Justyny, to wynajecie pokoju nawet w duzym miescie da sie zalatwic za 500zl. Nie uwierze, ze przez 3 lata nie mozna dostac pracy za 1000zl. Pani Justyna jest w pelni sprawna, skoro o tym nie pisza. Jesli Ty nie dalabys rady sie sama utrzymac, to jestes osoba niezaradna. A mamusie utrzymujace 30, 40, 50 i wiecej-letnie dzieci to patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×