Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem czy sie smiac czy nie

SZLACHTNA PACZKA! Widzieliscie juz nowe zgloszenia?

Polecane posty

to kpiny zartujesz????? Jezu Chryste Jestem po rozmowie z wolontariuszem mam takie cisnienie ze strach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje marzenie to żeby mój piesek znowu był z nami bo bardzo nam jej brakuje-nikt tego nie spełni-nawet ta cała pożal się Boże szlachetna paczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
A co się stało z psem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wtorek po operacji nie wybudziła się z narkozy-to 1,5 labradorek(suczka),niech ktoś nam ją odda-Jezu jak my to przeżywamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka nawet mi nie mow. 2 lata temu jakis skurwiel wjechal w moja sunie celowo. Jakbym dorwala gada to bym upi.er.do.li.la mu leb przy samej dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta operacja miała być bezpieczna-niczego nie chcę tylko tego by Tequilla znowu była z nami-cały rok mam zjebany,samo pasmo nieszczęść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajta mnie drodzy moi. Zadzwonilam do jednego z tych oszolomow wolontariuszy lidera czy cos w tym stylu i zla krew mnie chciala zalac. Otoz oswiadczyl mi ze aby poznac opiekuna mojej wybranej staruszki musze zalogowac sie w serwisie i zadeklarowac pomoc. Przy czy mnie ma pewnosci czy ta Pani wyrazi zgode :(. Nie wydaje mi sie aby cos krecila ale coz.... Mimo ze spokojna ze mnie osobka powiedzialm mu bez nerwow i bluzgow w pieknej polszczyznie ze 99% rodzin z mojego wojewodztwa to patologia dziecioroby i alkoholicy ktorzy nie powinni nawet miauknac o jakakolwiek pomoc. Podkreslilam rowniez ze powinna byc weryfikacja rodzin i ze jesli nie dostane numeru do tej wolontariuszki zainteresuje tym media w mojej miescinie. Powiedzial ze wweryfikacja jest skrupulatna :D tiaaaaaaaaaaaaaaa :D Rozlaczylam sie bo szlag mnie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
No ale jak mogła się nie wybudzić? Temat drażliwy ale zastanawia mnie to gdzie był lekarz? Badał psa po operacji? Serce biło? To jak mogła zaistnieć sytuacja którą opisujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy nas ja reanimowali,byliśmy przy tym jak umierała,Jezu nie mam siły pisać bo ryczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
Tracisz czas... wiadomo, że to wszystko jest cwaniactwo jedno wielkie. A jak kobieta taka biedna i potrzebująca i nic nie ma do ukrycia to niby czemu miałaby się nie zgodzić? Łapę wyciąga do dobroczyńcy, ale na herbatę ciężko zaprosić? Według mnie tu jest dowód na fałszywość Szlachetnej Paczki. Prawdopodobnie wolontariusz w ogóle nie powiedziałby tej kobiecie że chcesz się spotkać tylko za parę dni dałby ci znać, że "osoba odmówiła". Im nie zależy na kontaktowaniu darczyńców i rodzin w potrzebie BO INTERES BY PADŁ. Jasne to jest jak słońce. I to oni mają świecić i błyszczeć przed kamerami. Ktoś tu parę dni temu podał przykład jak załatwił pracę dla jednej z tych rodzin. Dał znać wolontariuszowi a on to zlał... stwierdził, że oni zajmują się paczkami, a nie załatwianiem pracy! To są klimaty którymi powinny się media zainteresować bo smród wokół SP jest coraz większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak czytam, ze ktos ma 300zl
na osobe i potrzebuje pomocy to mnie szlag trafia. Ludzie zyja za 200 i nie narzekaja i jakos sobie radza. A tu kurwa jakies burzuje chyba. 3 stowy na osobe to mozna spokojnie przezyc i to wcale nie jedzac swinstw. No, ale pewnie w wiekszosci rodzin to z tej kasy idzie jeszcze na piwko papierosy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
Ja mogę zrobić i 100 takich paczek, a nie dam ani puszki groszku nawet nie widząc na żywo tej biedy i nie rozmawiając z ludźmi kilka minut chociaż. Wywęszę każde cwaniactwo na kilometr po samych spojrzeniach. Strasznie ci współczuję z powodu tego pieska. Mnie zwierząt żal bardziej niż ludzi. Wygląda mi to niestety na jakiś błąd lekarza podczas operacji do którego się nie przyznał lub przypadek był trudniejszy niż oceniał. Czas leczy rany... choć te słowa niewiele dla ciebie znaczą to poddaj się temu i zachowaj dobrą pamięć o zwierzaku, który jest już szczęśliwy gdzieś na niebieskich łąkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
300zł? To jeszcze poczytaj o tych biednych co mają 500zł na osobę i płaczą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
W którym linku bo przegapiłem coś chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem zdania ze dzieci powinny byc takim rodzinom odbierane a ""duze dzieci"" z rodzicami wysiedlane do barakow i nich sobie radza. Wkleilam tu przyklad nie pamietam gdzie alkoholik ma renty ponad 1000 zl. :-o. Ja zarabiam niewiele wiecej i mam ten zasilek pielegnacyjny 153 zla noz majatek :D :-o. Do tego jestem powaznie chora mam wade wymowy i na jedno ucho prawie nie slysze aaa i nosze okulary bo wzrok mi sie pogarsza w tempie zastraszajacym z -0,5 skoczylo na ponad -4. :(. Kurcze jesli ja sie do tej paczki nie kwalifikuje jak i inne osoby z tego topiku to niech piorun mnie trzasnie.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakis zart???
"Pani Grażyna (l.53) samotnie wychowuje trójkę dzieci: syna Wojciecha (l.22) i córki bliźniaczki: Katarzynę i Annę (l.21)." a co tu wychowywac? dorosli ludzie i do pracy pojsc nie moga? Blizniaczki studiuja i dlatego nie moga podjac pracy. Jak studiuja to kurwa maja na pewno stypendium jesli jest bieda w tym domu. Ale o stypendium nic nie pisze, za to: "Szczególne upominki: Telefon komórkowy, słodycze " taaa oni bede siedziec na dupie wpierdalac slodycze i dzwonic chuj wie gdzie, bo po co isc do pracy niech inni na nich pracuja? Na osobe po odliczeniu wszystkiego maja 370zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
500 ???????? Tam rekord to bylo chyba 540 czy 560 na samo jedzeni na osobe :0. Noz ku.rw.a mac za przeproszeniem. Bogaty ja Cie prosze jesli prawda jest co piszesz kup worek karmy 30 kg dla schroniska i koce. ja Cie prosze. ja kur.wa moge nie zjesc dam Ci polowe kasy ale pomoz biednym psiaczkom blagam Cie. Jestem uczciwa moge Ci podac moje dane namiary ale pomoz psiakom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotuje sie we mnie po prostu ide do kumpeli bo szlag mnie trafi zaraz. Bogaty na poprzedniej stronie jest moj link. Ja nie mam nic do ukrycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakis zart???
"Pani Barbara (30 l.) i pan Piotr (32 l.) oraz pięcioro dzieci: Paulina (8 l.), Bartek ( 5 l. ), Przemek ( 4 l.), Ewa (2,5 roku) i Mateusz (11 miesięcy) to bardzo kochająca się rodzina. Kilka lat temu pani Basia i pan Piotr wzięli kredyt, aby kupić dom." "Brakujące sprząty gospodarstwa domowego: Odkurzacz, glazura do kuchni, panele, wykładziny, szpachle, farby, wanna." Nic tylko brac kredyt i kupowac dom, a potem zglosic sie do paczki i zazyczyc sobie kafelkow, panel czy chuj wie czego jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakis zart???
"Matce z synem pozostaje po 500 zł miesięcznie" to kurwa malo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaja jak berety. Ide :( zajrze dzis albo jutro. No rece to tak mi sie trzesa z nerwow ze zgroza. Panele??? szpachle??? wanna? moze ku.rw.a jeszcze jacuzzi weze swietlne ogrzewanie podlogowe. Pasozty dziecioroby oszusci. ta sprawe powinni naglosnic w mediach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
OK znajdę maila i odezwę się do ciebie. Serio mam ostatnio takie myśli, że lepiej pomagać zwierzętom niż chamowatym, niewdzięcznym, fałszywym ludziom. Zwierzę potrafi kochać i robi to zawsze bezinteresownie. Człowiek niestety zatracił tę umiejętność, czasem jeszcze dzieci są takie ale już też nie wszystkie i nawet 3-latek kocha cię tylko jak dostanie ładną zabawkę i smaczne czekoladki. Przykre. Prawdziwej biedy nie widać. Z chęcią pojechałbym na zadupie Polski jakieś i bardzo pomógł naprawdę biednym ludziom gdzie nie trzeba słów żeby zrozumieć jak żyją. To widać po ich oczach, brudnych dzieciach, itd. No ale nie takim Szlachetna Paczka pomaga. Ja natomiast nigdy nie przebiję się przez stereotyp rozumowania, że jak ktoś coś daje (zwłaszcza facet) to ma w tym interes i pewnie jest zboczony albo handluje żywym towarem! I nie śmiejcie się bo tak jest! To jest dziki kraj. Co do twoich oczu to przydałby ci się zabieg laserowy tylko czy miałabyś odwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowazywicielka
Tak z szlachetnej z założenia akcji zrobiło się cwaniactwo i naciągactwo :(POWALIŁ MNIE TEN DOM NA KREDYT I POTRZEBNA WANNA,GLAZURA I MOŻE JESZCZE INNE ŻYCZENIA? Wydaje mi się że trzebaby UWAGĘ tym zainteresować .Mam poważne wątpliwości co do kompetencji wolontariuszy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A TE ŻYCZENIA TO JUŻ SZCZYT SZCZYTÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!! Moje dzieci mają kurde ,zwykłe piórniki a nie zHana Montana czy coś,nie mają gier komputerowych bo komputera nie mają :(choć na święta dostaną używany -odkupiłam od koleżanki za grosze bo 150 zł i zapłacę na raty albo z mycia okien.Ja też chcę nową glazurę bo wogóle nie mam,panele by się przydały wogóle remont mieszkania cały .Cholera mnie bierze na tę SZLACHETNĄ PACZKĘ ja sobie osobiście sprawdzę jedną rodzinę z mojej miejscowości bo chyba wiem o kogo chodzi i jeśli to oni to zgłoszę to na policję.Bo mają 6 -ro dzieci ,chleją za pieniądze ze sprzedanych otrzymanych produktów,kopcą i bez przerwy im ktoś pomaga a oni się śmieją :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakis zart???
"Inne potrzeby Używany komputer, który przydałby się dzieciom w dobie internetu i komputerów z pewnością ułatwiłby im naukę." Ludzie przeciez bez komputera mozna spokojnie sie uczyc:O ja jakos skonczylam szkoly, a nawet studia bez komputeraz i zyje. Teraz sa bibloteki z intrnetem, to wszystko jest latwo dostepne i naprawde nie wydaje mi sie by komputer byl niezbedny do nauki. "Szczególne upominki: Największym marzeniem jednej z córek jest zostać fotografem dlatego tez marzy o jakimkolwiek aparacie fotograficznym. Dzieci też bardzo się ucieszą z komputera (może być używany). Pani Weronika marzy o pralce. A Pan Maciej myśli o wyposażeniu łazienki, którą remontuje- o wannie lub ubikacji lub umywalce. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko spoko i ogólnie macie
rację, ALE tez nie mówcie że tak łatwo znaleźć pracę. Ja to rozumiem, że ktoś ma trudną sytuację, bo stracił pracę, ma dziecko, i nie może znaleźć nowej. Wiadomo że przegięcie jakieś jeżeli jest napisane że 5 osobowa rodzina z 3 dorosłych dzieci nie ma za co żyć bo nikt nie pracuje, ale z drugiej strony pisanie "dlaczego ten i ten nie znajdzie lepszej pracy" tez jest bez sensu. O pracę jest teraz naprawdę ciężko. Mieszkam na Śląsku - wydawałoby się, że tu praca jest na każdym kroku, a w rzeczywistości jest - jak masz znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×