Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem czy sie smiac czy nie

SZLACHTNA PACZKA! Widzieliscie juz nowe zgloszenia?

Polecane posty

Gość Wszystko spoko i ogólnie macie
No i co, niezaradni ludzie mają zdechnąć z głodu, bo Ty, wielka zaradna pani, tako oto rzeczesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
I absolutnie nikt poza "Bede dodawac" nic nie napisał o tej Justynie - sprawdziłem specjalnie. Więc skąd teza, że my się wyśmiewamy tu wszyscy? A teraz będzie śmiesznie naprawdę: 22:22 [zgłoś do usunięcia] jhghjgjhgjghjhg "Pani Grażyna (56 l.) i pan Waldemar (61 l.) wychowują szóstkę dzieci dzieci: Dagmara (33 l.) , Adam (30 l.), Paulina (29 l.), Olga (27 l.), Tomasz (25l.) i Ania (24l.). Przyczyną trudnej sytuacji rodziny jest brak pracy u pana Waldemara. Natomiast pani Grażyna nie może podjąć pracy z powodu konieczności opieki nad dziećmi. Szczytem marzeń rodzeństwa byłoby posiadanie telefonów komórkowych a dla rodziców auta." Nie wiem jak to skomentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka z okienka wymieka
To moze od razu, poniewaz w Polsce sie trudno utrzymac... :P "Pani Genia ma 45 lat. Nigdy nie pracowala. Od 15 lat Pani Genia boryka sie z ciezka sytuacja losowa - otoz 15 lat temu zmarla jej 99letnia babcia, ktora utrzymywala ja z renty. Przyczyna biedy Pani Geni jest tragiczna smierc babci, po ktorej od tej pory nie moze sie podniesc."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko spoko i ogólnie macie
No i ok, to jest przykład śmiesznego postu, i kumam że to może budzić coś w rodzaju niesmaku i podejrzeń o wyłudzenia. Ale nie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka z okienka wymieka
A Ty sugerujesz, ze pracowici i zaradni maja utrzymywac leniwych i niezaradnych? Zaradnosci mozna sie nauczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam się z Tobą, że ktoś jest nie zaradny, że nie ma pracy od 3 lat. Ja jestem osoba przebojową, wygadaną, potrafię zrobić coś z niczego, a sama od 1 kwietnia 2009 roku nie mam pracy, dodam, że byłam w ciąży z synem jak mnie zwolniono, jeszcze o tym nie wiedziałam, ze kestem w ciąży. Od tego czasu poszukuję pracy bez skutku, jak byłam w ciąży w 8 miesiącu, poszłam na jeden dzień próbny do księgowości, wypadłam super jak sama powiedziała szefowa, ale ciąża,Ostatnio starałam się o pracę w Alior banku, przeszłam wszystkie testy, egzaminy z 50 osób zostałam ja i jeden Pan, niestety on został przyjęty, szukam już teraz nawet w sklepie jako sprzedawca, bez skutku w moim małym mieście jest praca tylko po znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko spoko i ogólnie macie
No i powyzszy post dokladnie potwierdza to o czym ja mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka z okienka wymieka
Oczywiscie, ze nie wszystkie. Przeczytalam temat od deski do deski i na te kilkanascie stron widzialam moze 3-max 5 ogloszen osob, ktorym warto pomoc. Pozostali, to osoby, majace znacznie wieksze dochody niz niektorzy moi niekwekajacy znajomi oraz osoby, ktore napytaly sobie biedy z winy wlasnej bezdennej glupoty, niezaradnosci, bezmyslnosci i z roszczeniowa postawa. Tak, uwazam, ze NIE WARTO pomagac takim osobom, bo nikt z nas chyba nie ma kasy, zeby im pomagac stale. A osoby z taka postawa na pomocy skorzystaja tylko chwilowo, z obecnym podejsciem wszystko przepieprza i za pare miesiecy nic im sie nie polepszy. Jesli pomozesz osobom wartosciowym czy kreatywnym, one stana na nogi i byc moze same beda mogly komus dopomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka z okienka wymieka
Iwona, ta Pani nie ma zadnych dzieci, nie jest w ciazy. Nic o tym nie napisano. Poza tym sama twierdzisz, cytuje "szukam już teraz nawet w sklepie jako sprzedawca, bez skutku w moim małym mieście jest praca tylko po znajomości" to znaczy, ze wczesniej wybrzydzalas. Osoby nie majace jak zapewne Ty masz, utrzymujacego meza, nie moga i nie powinny brac sie za wybrzydzanie, powinny brac cokolwiek. Sprzatanie, telemarketing, opieke nad dziecmi. Poczatkowo nawet prace na czarno i za niskie kwoty, bo to lepsze niz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssylvja
to ja poproszę o pomoc,mam chwilowo trudną sytuację,nie chcę pieniędzy,proszę o namiary na jakąś dodatkową pracę którą mogłabym wykonywać w domu jak dzieci śpią:1,5 roczne i 3 miesieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
I dlatego twierdzę, że niezaradnym dzieciorobom należy zabierać dzieci bo wychowają takie same niezaradne dziecioroby. A w rodzinach zastępczych mają szansę wyrosnąć na ludzi i przerwać tę spiralę zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj oglądając reklamę miałam też taką myśl że może ktoś jest potrzebujący , ale jak z ogromu tylu naciągaczy wybrać tych jedynych ? Dzisiaj myślę że też powinnam być w tej bazie danych , chciałabym nowa bransoletkę Pandory , portfel Gucci , torebkę pod kolor nowych kozaków no i jeszcze jakieś perfumki , kto mi zrobi paczkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
Proszę bardzo: otwórz allegro i znajdź sobie swoją niszę. Setki tysięcy ludzi żyje tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko spoko i ogólnie macie
marlenka - na stronie wczesniej masz moja historie. Nie zawsze słabo płatna praca wynika z lenistwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ukrywam szukałam w swoim zawodzie na początku mąż miał jeszcze rentę i było nam dobrze, ale jak mu zabrali w maju to jest nie ciekawie, latem zbierałam grzyby i sprzedawałam, robiłam soki, drzemy zrywałam pożeczki, ale niestety teraz już nie ma na nic, jest ciężko, a praca by mnie uratowała i z chęcią przyjełabym każdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
A rękawiczki z brązowej skóry i Velvet rumiankowy też zapakować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ssylvja
A prosze bardzo: strony www, pisanie tekstow, wyrob bizuterii, dzierganie swetrow. Moja kolezanka tez ma dzieci i tak zarabia. Ja dzieci nie mam, ale sie sama nauczylam grafiki i troche na tym dorabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko spoko i ogólnie macie
Wyrobu bizuterii nie polecam chyba ze masz jakis zaprzyjazniony sklep, cos w tym stylu, ktory to od Ciebie kupi. Na allegro jest taka konkurencja ze 1) nie przebijesz sie 2) jezeli sie przebijesz to nikt od ciebie nie kupi chyba ze... 3) będziesz sprzedawala bez jakiegokolwiek zysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
To może pralkę nową albo mikser planetarny bo marzysz o takim prawda? Zmywarkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ssylvja
W firmach szkoleniowych. Piszesz materialy do szkolen. W firmach reklamowych - copy. Pisanie ksiazek. :P Musisz poszukac. Raczej nie licz, ze ktos Ci cos zalatwi. Poglowkuj troche, co potrafisz, co moglabys robic. Jesli nic nie potrafisz i nic Ci nie pasuje, nic tez nie znajdziesz, to chyba logiczne. Wtedy masz trzy drogi: - narzekac - narzekac i wyciagac reke - nauczyc sie czegos pozytecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka wodna wrocilam ale na sekunde gadalam z kumpela o tej akcji wlasnie wysylam jej n\linka na fb zeby wiedziala o co komon bogaty samotny podaje e-maila karotka251@wp.pl Licze na to ze sie odezwisz i cos wspolnie zdzialamy. jak nazwac ludzi z III grupa inwalidzka ktorzy beztrosko machaja sobie 3 dzieciakow. jak pytam??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
No jakoś ludzie sprzedają i przebijają się. Ale najlepiej jest zrzędzić i wyciągać łapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
Odpisałem ci ze 2 strony temu ale akurat poszłaś chwilę wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuje :) nie chciałam z tobą polemizować ale sam wiesz że ludzie potrafią być nie uczciwi ,jakiś czas temu tutaj dziewczyna pisała o pomoc poprosiłam ją o napisanie do mnie e-maila i wiesz co dostałam 7 , rzekomo każdy był od niej więc jak znaleźć tych naprawdę w potrzebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ssylvja
Od srody zarobilam 150zl na bizuterii na Allegro i 75 poza Allegro. Dziekuje za uwage. Poza tym nikt nie mowi, ze to MUSI byc bizuteria i ze MUSISZ sprzedawac ja na Allegro. Tez nie od razu mi wychodzilo. Ale krecac nosem i marudzac z pewnoscia duzo osiagniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chca komorki??? ok a za co beda oplacac abonament lub doladowania??? chca Internet lapopy kompy a za co beda pkacic abonament??? chca suszarki pralki zelazka a za co beda pkacic za prad???? chca PANELE CEMENT no ludzie dzieciorob 5 dzieci i zebrze o takie rzeczy plus wanna???? Litosci!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ssylvja
Kacik, robisz rozrobem? Moze i ja siem dolaczem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie należę do tych ludzi, ostatnio robiłam na szydełku, ale odbiorcy mi się skończyli, a na allegro jest takie przebicie, że nici się nie zwracają, a robocie nie wspomnę, teraz próbuję handlu używanymi ciuchami, chodzę po lumpeksach wyłapuję coś fajnego i sprzedaję, na chleb starcza. A z tymi tekstami to niezły pomysł, będę szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×