Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem czy sie smiac czy nie

SZLACHTNA PACZKA! Widzieliscie juz nowe zgloszenia?

Polecane posty

Gość ja sie kwalifikuje do paczki:)
do iwony tez juz wyslalam:) Takze dziewczyny ja sie odezwalam na pewno wiec czekam na odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje do paczki:)
kaciaa jak bys bardzo chciala ogorki to moge zalatwic. Za darmo tylko koszt paczki do pokrycia, ale szczegolu juz na maila no i ogorki nie w najblizszym czasie niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje do paczki:)
ok iwona dobranoc:) czekam na maila jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od Iwony nic :( Ja sie kwalifikuje odpisalam wlasnie sprawdz prosze poczte czekam na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje do paczki:)
kaciaa wlasnie odpisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j mozesz zrobic jak w mailu mpiszesz :) klikaj tez prosze w moje linki pusta miska i poomoc niedlugop pwoinna ruszyc akcja szerloka ( oby ) to tez na maila dam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje do paczki:)
w linki juz klikalam:) Odpisalam ci az dwa razy, bo mialam jedno pytanie odnosnie... No jak przeczytsz to bedziesz wiedziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje do paczki:)
dobranoc kaciaa, milych snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzyj jutro na topik i zawse pisz nawet bez powodu na maila :) super z Ciebie kobieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje do paczki:)
aha to dobrze wiedziec, w takim razie jak pisalam pod koniec tego tygodnia co bedzie zajme sie tym:) Dzieki za namiary poczytalam o tym i faktycznie:( Dobrej nocki zycze, papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje do paczki:)
a ty kaciaa jak ogoreczki bedziesz chciala to sie odezwij:) Bo jak pisalam za darmo moge zalawtwic. Dzieki za mile slowa. Dobrej nocy zycze Tobie i mezowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wader - Wader.
Ci co tak czekają na te szlachetne paczki to są nieudaczniki życiowe nic tylko ręce wyciągają po jałmużnę wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inne: Soczki lub przeciery owocowe, jogurty probiotyczne typu actimel. Katarzyna-perfum, Józef-czekolada z orzechami, Dominik-lokomotywę z torami, pociąg lub auto zdalnie sterowane, Magdalena-klocki lego dla dziewczyn. Actimel i auto zdalnie sterowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Państwo Anna (37 l.) i Andrzej są rodzicami jedenaściorga dzieci, a obecnie wychowują jeszcze ośmioro z nich: Dawida (16 l.), Jakuba (14 l.), Klaudię (13 l.), Patrycję (12 l.), Roksanę (10 l.), bliźniaczki Pamelę (8 l.) i Oliwię (8 l.), oraz Laurę (6 l.). Razem z rodziną zamieszkuje jeszcze dwóch pełnoletnich już synów Marcin (22 l.) oraz Wiktor (18 l.). Rodzina jest bardzo zżyta ze sobą pomimo, iż zmaga się z licznymi problemami: brakiem pieniędzy oraz trudnościami w nauce. 11 dzieci to chyba rekord ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Anna (72 l.) od ponad roku samotnie wychowuje wnuka Grzegorza (16 l.). Po śmierci córki i zięcia postanowiła stworzyć dla wnuków rodzinę zastępczą. Starsze dzieci już się usamodzielniły, obecnie została sama z najmłodszym Grzegorzem. Pani Anna rok temu przeszła operację usunięcia jednej nerki i jej zdrowie już nie jest takie jak przedtem, ale mimo to stara się utrzymać dom i wychowywać, jak tylko potrafi najlepiej dorastającego wnuka. Całkowity dochód miesięczny w rodzinie to 1760 zł (880 zł na osobę 880 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz wiedzieć?
no 11 nie było.Czekamy na więcej.Na razie stomatoloszka znalazłaś najwięcej.Wyobrażacie sobie ciąze prawie co rok? I babka ma 37 lat a płodna może byc spokojnie z 8 /10 jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Rekord w największej ilości potomstwa należy do rosyjskiej rodziny Vassilyevów. Z 27 ciąż urodziło się 69cioro dzieci." Może ktoś w Polsce pobije wreszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pani Anna i wnuczek to jaki mają problem właściwie? Dochód na głowę prawie 900zł/mc i o co chodzi? Paczki chcą? Pani Anna nie ma co jeść? Wnuczek potrzebuje laptopa? Nie wyobrażam sobie głupoty wolontariusza który kogoś takiego wciągnął do SP. A jakiś supervisor jeszcze to zaakceptował. Cwana kobitka pewnie siedzi w mopsie codziennie i pomimo wysokiego dochodu wyciąga co się da i jeszcze mało. Pazerność starych ludzi nie ma granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak troszkę off topic... ''lllmlll chcialam tez przypomniec ze na twoja chorobe mozna miec z zusu rente i stopien niepelnosprawnosci pamietaj o tym'' A czy Tobie się udało właśnie na to dostać z Zus rentę? Bo mi tylko w młodości zasiłek pielęgnacyjny przyznali i stwierdzili, że skoro młoda jestem, to mam szansę wyzdrowieć :/ *** Tak czytam też to co tu wklejacie i stwierdzam, że większości tych rodzin przydałby się tylko jakiś doradca finansowy, który poprowadzilby te rodziny z finansami jakie mają. Kwiestia odpowiedniego gospodarowania pieniędzmi i już byłoby im lepiej. Czasem jakiś mediator/psycholog, który też jakoś może zmotywowałby tych ludzi w szukaniu pracy. Nawet kilku dorywczych zajęć, ale pozwoli im to być o te kilka stówek ''do przodu''. A to zawsze jakieś jedzenie, rachunek czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllmlll
no wlasnie w mlodosci mozliwe ze stwierdzili mizs -wtedy mozna z tego wyjjsc ale z rzs-a juz nie! wiec teraz jest idealna okazja zeby sie starac powinnas sie udac do powiatowej komisji ds.orzekania o niepelnosprawnosci-to pierwsza rzecz, wraz z dokumentacja lekarska i wszelkimi zdjeciami rtg, potem na oddzielna komisje do zusu po rente przy tej chorobie jest cholernie ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllmlll
widocznie nie obchodza nas twoje kuracje;) myslisz ze nie przeszlam juz roznych kuracji i innych cudow?? NIEULECZALNE TZN NIEULECZALENE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×