Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem czy sie smiac czy nie

SZLACHTNA PACZKA! Widzieliscie juz nowe zgloszenia?

Polecane posty

Gość chory chory krajaaa
rozumiem pomoc osobom starszym, albo samotnym matkom,ojcom, ale to przechodzi pojecie osoba 23 lata i taka sierota?! MA dom ...rodziców za granicą no bez kitu jaka oferma życiowa, tamci dorosli to samo niech rusza tylki i do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stare Lampucery
nie mają co robić..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n , j ; ;
Sluchajcie, nie przyszlo Wam do glowy, ze my, kpiarze, znamy wiele osob zyjacych z podobnych lub nizszych sum jak wyszydzani ludzie i nie przyszloby im do glowy zebrac zamiast szukac pracy i zaslaniac sie wychowaniem dzieci? Ze znamy ludzi ktorzy nie pija, nie siedza 30 lat w domu wychowujac podstarzale dzieci. Znamy ludzi ktorzy NAPRAWDE TEJ POMOCY POTRZEBUJA? Nie wysmiewamy nikogo, komu sie naprawde, bez wlasnej winy i bezdennej glupoty w zyciu nieszczesliwie nie ulozylo. I nawet tym ludziom POMAGAMY. A Ty. Pomoglas komus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwrwawawamaryhaha
zaraz wpadnie tutaj i zroporzadek hahahaha :DD:D A ludzie,ktorzy sa niezaradni moga miec dochod i 1000zl.miesiecznie na osobe i bedzie im brakowac kasy:):D Fajnie siedziec w domu,nie trzeba tyrac etc. a kasa jest :) Pozazdroscic... Tylko ciekawe,co Ci ludzie zrobia jak dożyją do emerytury.... Dalej "MY" bedziemy na nich lozyc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwrwawawamaryhaha
zaraz wpadnie tutaj bj i zrobi porzadek :D:D:D:D Tak mialo być :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella23
tak pomoglam. I to nie raz. I do glowy by mi nie przyszlo, zeby szydzic bo kobieta chcialaby dostac kosmetyk. Wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffff......
idea szlachetnej paczki ........wiecie co to jest ??????? ...bardzo często pomagam ludziom bo mam bardzo miękkie serduszko , jednak zawsze wybieram takie rodziny sama i niewytykam ludziom ich błędów bo mnie również kiedyś może się noga powinąć......cytuje początek topiku ..."dawajcie pośmiejemy się" czy jakoś tak wstyd !!!!! jak tak można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpiegu jeden!!!!
hahahahha tak dokładnie Bj się pewnie już gdzieś zaczaiła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n , j ; ;
Pani ktora chce kosmetyk moze go pragnac, to nie jest niczym nagannym. Ale jej pragnienia wygladaja malo powaznie w kontekscie marzen osob ktore chcialaby przede wszystkim miec naprawde niezbedne rzeczy. Ale zawsze mozesz jej wyslac. Ja w moim rejonie nie znalazlam zadnej sensownej rodzinki, a chce sie przejsc osobiscie. Tej bym pomogla gdyby byla blisko. Moim zdaniem - dzielna babka. Pani Barbara (l.74) jest na emeryturze i utrzymuje dwie wnuczki: Katarzynę (l.21) i Monikę (l.19) oraz 7-miesięcznego prawnuczka Adasia. Rodzice wnucząt pani Barbary są pozbawieni opieki nad dziećmi z powodu choroby psychicznej obojga. Rodzina znajduje się w bardzo trudnej sytuacji materialnej. Żaden z członków rodziny nie jest w stanie podjąć pracy, Monika jeszcze się uczy.Kasia jest samotnie wychowująca dziecko matką w tym nie otrzymuje alimentów na syna, dodatkowo uczy się zaocznie w liceum. Mimo podeszłego wieku i związanych z tym dolegliwości chorobowych [jaskra, choroby serca] pani Barbara nie traci jednak nadziei i wierzy, że wkrótce będzie lepiej. Na dochód rodziny składa się emerytura Pani Basi oraz zasiłki . Po opłaceniu comiesięcznych rachunków w tym zaciągniętego kredytu związanego z utrzymaniem rodziny oraz zaległościami w opłatach za mieszkanie [do spłacenia pozostało 16 tys zł], dochód na jedną osobę wynosi zaledwie 200zł. Rodzina nie oczekuje wiele. Przyjmie każdą pomoc, szczególnie żywnościową.Wśród najpotrzebniejszych potrzeb wymieniła: pieluszki dla dziecka oraz proszek do prania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy sie smiac czy nie
nie no jak czytam, ze ktos chce namiot (dorosly chlop) to przepraszam, ale to szczyt wszystkiego. Ja akurat mam namiot na zbyciu i moglabym dac, ale kurwa jak ktos pisze, ze nie pracuje bo nie ma kwalifikacji to mi cos smierdzi. Dzis mozna po zawodowce spokojnie znalezc prace, a nie wierze ze wszyscy ci ludzie sa po podstawowce tylko. Ciekawe po co mu ten namiot by sobie jezdzic z kolegami zamiast pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcę namiot!
chcę, chcę chcę,chcę, chcę chcę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy sie smiac czy nie
nigdzie nie napisalam "posmiejmy sie" tylko czy ci wolontariusze w ogole mysle, bo wiekszosc z tych rodzin to lenie z roszczeniowa postawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrrrrrrrr
hahahha co ty gadasz kobieto?????? z wykształceniem średnim to sprzątaczki przyjmują .............trzeba się umieć wykształcić tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma to tamto....
szpiegu jeden!!!! hahahahha tak dokładnie Bj się pewnie już gdzieś zaczaiła Ubiera te diamentowe gacie i zaraz tu poświeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcę namiot!
Już nie chcę. Po co mi namiot :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjnghjdghdfg
pisal ktos ze nikt nie prosi o prace. wiec ja prosze blagam dajcie mi prace bo w koncu zwariuje. juz mam dosc bezrobocia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n , j ; ;
Pani Agnieszka (38 l.) i pan Zbigniew(42 l.) wychowują troje dzieci: Dawida (16 l.), Łukasza (17 l.) i Kamila (14 l.). Przyczyną trudnej sytuacji rodziny jest przede wszystkim brak stałego zatrudnienia obojga rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Wanda ( 43 l.) i pan Tadeusz (41 l.) wychowują czwórkę dzieci: Wiktorię (19l.) ,Amelię (18 l.), Sebastiana (15 l.) i Damiana (5 l.). Przyczyną trudnej sytuacji rodziny jest ciężka sytuacja materialna spowodowana długami zaciągniętymi przez pana Tadeusza. Od czerwca tego roku komornik zajął znaczną część wypłaty pani Wandy. Pan Tadeusz oprócz tego,że znęca się psychicznie nad swoją rodziną nie przynosi całej kwoty z wypłaty do domu. Sześcioosobowa rodzina mieszka w dwupokojowym domu, w tym część kuchni przerobiona jest na mały pokój, aby zapewnić dorastającym dzieciom odrobinę prywatności. Okna w całym domu wymagają wymiany. Na dochód rodziny składa się pensja pani Wandy (2100 zł) i pana Tadeusza (1500zł). Łączny dochód rodziny to 600 zł/ osobę. Jednak nigdy taki nie jest, gdyż od czerwca 2011 komornik pobiera z wypłaty pani Wandy 1050 zł, a pan Tadeusz przynosi do domu tylko 1000 zł. Pani Wanda nie wie co mąż robi z pozostałą gotówką. Większość pieniędzy jest przeznaczana na utrzymanie domu (780 zł) i bieżące wydatki. Wśród najważniejszych potrzeb, pani Wanda wielokrotnie wymieniała obuwie sportowe dla syna Sebastiana, gdyż z powodu braku odpowiedniego obuwia syn nie chce ćwiczyć na lekcjach, bo większość kolegów ma fajne, dobre buty. Wymieniając najważniejsze rzeczy pani Wanda skupia się głównie na swoich dzieciach, chcąc dla nich jak najlepiej. Potrzebne będą także przybory szkolne i garnek 5 l, gdyż stary został spalony, a na nowy pani Wanda po prostu nie ma pieniędzy. Kurva, Pani Wanda nie wie co maz robi z pozostala gotówka. Jebne... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkhgfd
suszarka kosztuje i 19 z - sama taka mam. ile studentow studiuje dziennie i pracuje w weekend? mnostwo. chocby na ulotkach, w sklepie, sprzatanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n , j ; ;
Pani Ewa (34 l.) wraz ze swoim mężem, panem Stanisławem (54 l.) i synem Jakubem (11 l.) tworzą bardzo zżytą rodzinę. Przyczyną trudnej sytuacji rodziny są choroby pani Ewy (zanik mięśni, choroba Charcot-Marie-Tooth, zwichnięcie rzepki prawej, deficyt kolana oraz uraz stopy prawej). Trzyosobowa rodzina mieszka w dwupokojowym mieszkaniu z łazienką i kuchnią. Postępująca choroba pani Ewy uniemożliwia jej podjęcie pracy. Jedynym źródłem utrzymania rodziny jest renta pani Ewy wraz z zasiłkami w kwocie 784 zł miesięcznie. I pelno takich tekstow. Jak to choroby Pani Ewy? Koles powinien zarobic na rodzine!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffff......
ale to nie jest powód do tego aby w jakikolwiek sposób wyszydzać ludziom że pragną dotać krem do rąk itd...a to że zdarzają się lenie to prawda , ale kim ty jesteś żeby wytykać im to??? nie musisz im pomagać nikt ci nie karze!! czasem zdaję mi się że niektórzy pomagają na pokaz , a nie dlatego że ktoś tej pomocy potrzebuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy sie smiac czy nie
"Pani Barbara (68 lat) jest osobą chorą i samotną. Przyczyną trudnej sytuacji pani Barbary jest jej niepełnosprawność, powstała po drugim udarze. Po pierwszym wróciła do zdrowia, ale drugi spowodował paraliż prawostronny, tak iż jest osobą leżącą. Pani Barbara mieszka sama w starym drewnianym, rozlatującym się domu z przeciekającym dachem. Nie ma w nim łazienki ani kuchni. Pani Barbara utrzymuje się z emerytury (700zł) i zasiłku pielęgnacyjnego (170zł), z czego 165zł miesięcznie wydaje na leki i musi zapłacić rachunki (240zł). Dodatkowo spłaca jeszcze kredyt za grobowiec męża (pozostało 600zł). Pani Barbara najbardziej potrzebuje pościeli (pierzyna i ciepły koc), poza tym sprawą priorytetową jest materac przeciwodleżynowy. Jej marzeniem jest telewizor, takie okno na świat oswajające samotność" Chetnie pomoge tej pani i nawet moge jej podarowac telewizor bo mam na zbyciu. A to dlatego, ze to juz nie jej wina, ze ma taka emeryture. Chetnie zrobie paczke i osobiscie zawioze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n , j ; ;
Pan Jan (48 l.) jest tatą czworga wspaniałych dzieci: Basi (22 l.), Piotra (21 l.), Pawła (19 l.) i Moniki (16 l.). Tworzą bardzo zżytą i kochającą się rodzinę. Przyczyną ciężkiej sytuacji rodziny jest odejście żony i mamy. Od czasu śmierci żony, która przegrała walkę z chorobą nowotworową, na głowie pana Jana spoczywa obowiązek utrzymania i wychowania dzieci. Pięcioosobowa rodzina mieszka w bardzo małym domu, gdzie warunki mieszkaniowe są bardzo trudne, rodzina ma do dyspozycji tylko jeden pokój z kuchnią, brakuje natomiast łazienki. Miesięczny dochód nie jest stały i wynosi średnio 2180 zł (ok 436 zł na osobę). Troje doroslych dzieci nie ma odpowiedniego wyksztalcenia zeby pracowac... to jest jakiego? Profesury? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjnghjdghdfg
no dlaczego nikt nie ma dla mnie ofert pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja marzę o węglu
boję się zimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koło mnie
w carefourze pół roku wisi ogłoszenie że przyjmą na kasę a chętnych brak, jest praca tylko się robić nie chce darmozjadom co wolą szlachetną paczkę lenie dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Karolina (27 l.) i pan Tomek (29 l.) wychowują czwórkę dzieci: Patrycję (7 l.), Eryka (6 l.), Tomka (3 l.) i Zuzię (2 l.). Jebne, jak w takim mlodym wieku mozna juz tyle naruchać. 🖐️:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlachetna paczka to super
sprawa ale powinni ja otrzymac naprawde potrzebujacy a nie np taka misia z topiku alkoholowego! Mieszka z rodzicami ma 3 dzieci ,chlala albo chleje nie wiem bo prawdy nie mowi,pali,alimenty na dziecko ma i dalej jej malo:( i napisala w odpowiedzi do swojego meza ,ktory sie zadeklarowal ze on zrobi dla corek paczke "a bo fajnie byloby jeszcze taka szlachetna paczke dostac"Co do paczki to sie nie pochwalila czy w koncu dostanie czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara hahahahah
leń jakich mało prawda kafeterianie??? przecież jakby pracowała i zapierdzielała do tego porządnie się wykształciła miałaby całkiem całkiem, emeryturkę i pierdzielcie że nie !!! bo właśnie tak obgadujecie młodszych ludzi!!!! mogła pracować to by miała a nie płakała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×