Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem czy sie smiac czy nie

SZLACHTNA PACZKA! Widzieliscie juz nowe zgloszenia?

Polecane posty

Pani Lucyna (51l.) samotnie wychowuje dwie uczące się córki: Kingę(10l.) i Karolinę (20l.). Kobieta od 15lat nie może znaleźć pracy, ale się nie poddaje i nadal szuka. Haha, kurva. To ogłoszenie z mojego miasta. Duzo jest ogłoszen o prace chociazby na bazar do sprzedawania warzyw itp, a juz multum do pracy na kasie czy do sprzątania. A ta szuka 15 lat i nie moze znalezc. :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy sie smiac czy nie
do osoby, ktora potrzebuje pracy: skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n , j ; ;
No ja widzialam w potrzebach okap kuchenny zeby sie meble nie niszczyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwrwawawamaryhaha
carrie hahah :D:D:D Ruchac jak ruchac,ale zeby o antykoncepcje nie zadbac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfsdfgh
no dobrze a jak ktos jest ze wsi to myslicie ze tak latwo znalezc prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n , j ; ;
Pani Monika (21 l.) i Pan Jacek (29 l.) wspólnie wychowują córkę Nicolę (2 l.). Pani Monika kilka miesięcy temu dowiedziała się, że choruje na żółtaczkę typu C. Pan Jacek od wielu lat cierpi na zaburzenia osobowości oraz niedorozwój umysłowy. Od trzech lat Pani Monika i Pan Jacek są w ciężkiej sytuacji finansowej. Nie mają wiele pieniędzy na życie. Bardzo często musieli zmieniać mieszkania, ponieważ nie wystarczało im na czynsz. Mają nadzieję, że tym razem sytuacja się nie powtórzy. Pani Monika opiekuję się córką. Chciałaby skończyć szkołę średnią, zdać maturę i rozpocząć kurs na prawo jazdy. Niestety najpierw musi ukończyć leczenie, poza tym ze względu na chorobę męża boi się zostawić go samego z córką. Ja nie rozumiem, jak mozna wyjsc za czlowieka ktorego boisz sie zostawiac z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjnghjdghdfg
mieszkam na wsi. jestem z lubelskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boi się, bo jest chory, nie z własnej woli!!!!!!!!!!!!! zachorował to go rzuce pfff ..........ty byś tak postąpiła??? włączcie myślenie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na niedorozwój umysłowy
chyba nie choruje się jak na katar..... nagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffff......
wymyślacie takie banały że aż żal..............biedota z kafeteriii sami macie chrapke na paczke!!! Polaczki biedaczki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n , j ; ;
az sie cos cisnie na usta: Pani Kamila (21 l.) i pan Mateusz (20 l.) wspólnie wychowują córkę Nikolę (3 l.) Trudna sytuacja rodziny spowodowana jest niskim dochodem miesięcznym pani Kamili i brakiem pracy pana Mateusza, który nieustannie poszukuje zatrudnienia. Rodzina spłaca kredyt, zaciągnięty na swe przyjęcie ślubne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na niedorozwój umysłowy
napisałam "chyba" bo się właśnie nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n , j ; ;
wirujaca, a umieszczytac ze zrozumieniem? Maz pani Monikiki OD WIELU LAT choruje na niedorozwoj umyslowy i ma zaburzenia. A dziecko ma 2 lata. Zatem pani Monika w wieku lat 18 zrobila sobie dziecko i wyszla za maz za tego faceta, wiedzac o tym doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam było coś, że jakaś 3 osobowa rodzina mieszka w 2 pokojowym mieszkaniu z kuchnią i łazienką ...ej ja też tak mieszkam...powinnam zgłosić sie po paczke? :classic_cool: podchodzę pod patologię? :o kurde..3 osoba rodzina to powinna mieszkać w conajmniej 6 pokojowym penthousie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n , j ; ;
Pani Agnieszka (30 l.) i pan Sebastian (35 l.) wspólnie wychowują trójkę dzieci: Grzegorza (10 l.), Oliwię (9 l.) oraz Jadwigę (4 l.). W rodzinie pracuje tylko pan Sebastian, a z jednej pensji ciężko jest utrzymać trójkę małych dzieci. Pani Agnieszka wychowuje dzieci i obecnie nie pracuje, chce jednak podjąć pracę, gdy dzieci trochę podrosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy sie smiac czy nie
Rodzina składa się z pani Jolanty (42 l.) i pana Sławomira (49 l.) oraz trojga ich dzieci: Andżeliki (19 l.), Tomasza (22 l.) i niepełnosprawnego umysłowo Mateusza (21 l.). Rodzina zaczęła słabo radzić sobie po urodzeniu się niepełnosprawnego Mateusza. Matka musiała zrezygnować z pracy, ponieważ dziecko wymaga całodobowej opieki. Andżelika i Tomasz jeszcze się uczą. Ojciec stara się w miarę swoich możliwości zapewnić rodzinie środki do zycia, jednak mimo zarejestrowania w Urzędzie Pracy od kilku lat nie może dostać stałej pracy. Mimo wszystko wciąż szuka, a także dorabia dorywczo. W związku z tym dochód rodziny nie jest wysoki, składa się na niego dochód z pracy dorywczej pana Sławomira, zasiłki i pomoc z MOPS-u, co stanowi niecałe 500zł na osobę, z których trzeba opłacić mieszkanie i leki dla Mateusza. Rodzina mieszka w skromnym, czystym domu, który ma 3 skromnie urządzone pokoje. Dom jest byłą leśniczówką, więc stale potrzebuje remontów, co w miarę swoich możliwości robi pan Sławomir. Często brakuje im pieniędzy na utrzymanie. Rodzina potrzebuje żywności i odzieży. Wśród ważnych potrzeb wymienili kuchenkę gazowo-elektryczną, gdyż ta, którą mają, jest w opłakanym stanie. " Angelika i Tomasz moga pracowac, nie musza od razu studiowac skoro sytuacja jest tak ciezka. "Mateusz marzy o telefonie komórkowym na kartę." yyyyy:O to chyba Mateusz nie jest jakos powaznie chory jak myslalam na poczatku skoro moze pisac smsy, chce dzwonic. No dajcie spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n , j ; ;
Mnie najbardziej rozzwalil ten kredyt zaciagniety na przyjecie slubne bedacy przyczyna biedy. Naprawde uwazacie, ze takich bezmyslnych ludzi powinno sie wspierac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhghjgjhgjghjhg
Koorfa, niech ktoś mi wytłumaczy na cholerę ROBIĆ tyle DZIECIAKÓW, skoro nie potrafią sami się utrzymać? No nie wierzę po prostu, co za zacofanie... Wszędzie jest "Pani Maria (36 l.) i Pan Wiesio (40 l.) wychowują ósemkę dzieci." Bocian im je przynosi? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow miała 15 lat
Wcześnie zaczynała...nic tylko współczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwrwawawamaryhaha
hahaha,bo naroznik pasuje do SALONU :D:D:D Dziwne to,naprawde... Rozumiem,ze ktos nie ma kasy,ale takie potrzeby jak gry kopmuterowe,suszarki, narozniki,okapy.... Ja tez sie zglosze, potrzebuje auta,bo nie mam czym dojezdzac do pracy,a na mpk nie mozna w pelni polegac :D:D:D:D Audi A6 kolor czerwony max.2letni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×