Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

niemila konsultantka orange

Polecane posty

witam :) jakies pol godziny temu mialam telefon z orange mam abonament, jestem zadowolona mam 150minut do wszystkich i 6tys min do 5wybranych nr w orange place 59zl i mi to starczy i dzwonila babka ze doda mi 150minut do wszystkich ale abonament wzrosnie o 90gr mowie ok zgadzam sie a pod koniec rozmowy kiedy spytalam ja czy dbrze rozumiem, okazalo sie ze mi zabierze te 6tys min, w zamian da 150minut do wszystkich dodatkowo i powiedzialam ze w takim razie sie nie zgadzam na co ona ze prosze pani to dla pani lepsze, tamtych min pani nie wykorzystuje zaczela mi krzyczec przez telefon ze to dla mnie lepsze :o ja mowie stop! halo! ja sama wiem co jest dla mnie lepsze i nie chce zmieniac taryfy a ona do mnie doslownie podniosla znowu glos ze ja nie wiem co ja mowie bo ja tamtych minut nie wykorzystam :o moge to gdzies zglosic ze babka taka niemila, ze krzyczala mi do telefonu? nie jestem nadgorliwa, w dupie mam babe ale strasznie to nieprofesjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jej nr, bo dzwonila z normalnego, bo zazwyczaj dzwonia z zastrzezonego kurde bylo mi naprawde dziwnie, juz ja podnioslam glos ze mowilam ze ja wiem co jest dla mnie lepsze i nie chce nic zmieniac ona znowu swoje ze ale prosze pani! to jest dla pani lepsze! podniesionym glosem ciagle mowila, chyba nie tak rozmawia sie zklientem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za ch..... obsługa
Skandal tak rozmawiać z klientem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×