Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arminka:) 33

Przyjażń ?takie naturalne ,a tak ciezko o nią w dzisiejszym życiu :(

Polecane posty

Gość Arminka:) 33

Witajcie mam 33 lata 2 dzieciaczków, rodzinę dom ,a czuje sie żle ,sama jak palec...przyjaciel?? sama juz nie wiem czy kogokolwiek można tak nazwać dziś,zastanawiam się czy ludzie potrzebują dziś przyjażni??,pozdrawiam wszystkich tych którzy czuja s ie samotni..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, ciezko o prawdziwa przyjazn, ja jeszcze nikogo nie nazwalam w ten sposób, zawiodlam sie juz wiele razy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arminka:) 33
ciasteczko26 witaj w klubie u mnie to samo możemy sobie ręke podać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quark
Im szybciej sama pojmiesz że możesz być czyimś przyjacielem tym szybciej uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie czy przyjażń jeszcze istnieje dzięki za pozdrowionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arminka:) 33
quark,ofiarujesz komuś przyjażń a jak ktoś wyczuje ze moz e z niej kożystac to robi to na maxa przykre ale prawdziwe:( mam nadzieje ze jeszzce istnieje ta normalna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quark
no niestety jesteśmy społeczeństwem konsumpcyjnym i trzeba się liczyć z ponoszonymi stratami, ale czy w przyjaźni nie chodzi raczej o to, żeby nim być a nie go mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arminka:) 33
:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
mówisz o przyjaźni , tak naprawde to nigdy nie wiemy na kogo trafimy i jakim okaze sie człowiekiem bo " Człowiek jest tajemnicą - z tajemnicy przybywa i w tajemnicę odchodzi."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arminka:) 33
mówie o przyjażni tak ,dawniej przyjażń był a i trwała latami ludzie sie szanowali i wspierali a teraz co???? udawanie wszystkiego tak by kogoś tylko wykożystać.chyba wadi przyznasz mi racje dawniejsz e przyjażnie były na lataa teraz te??...............:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Może jest tak że jakie czasy tacy ludzie tylko że tak jest właśnie dzięki nam nawet teraz może zamiast rozmawiać z sąsiadem pisze z osoba której nie znam i nie poznam bo czyż nie jest tak że coś co powinno łączyć tak naprawdę nie dzieli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
przyjaźnie nawiązuje się zazwyczaj w szkole lub na studiach, później to już znajomi. Jeżeli po drodze starzy przyjaciele wytrzymają naszą biedę lub bogactwo bez zawiści i złości, jeżeli nie ma znaczenia z kim się związaliśmy ile mamy dzieci, jeżeli przyjaźnimy się nie po coś( korzyści,znajomości) ale aby pogadać szczerze bez nadęcia i popisów z wiarą że nie przeczytasz o tym na drugi dzień w gazecie to jest to prawdziwe szczęście, szóstka w totka . Przyjaźn tak jak miłość nie czai się na każdym kroku. Ten kto może powiedzieć, że ma choćby jednego to już jest bogaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie czesto tak jest, ze 'przyjaznie' z dziecinstwa nie przetrwaja tej próby, jaka jest bogactwo bez zawisci, osiaganie sukcesów lub przeciwnie bieda...:( To smutne, zawsze chcialam miec przyjaciólke, ale niestety, zadnej z kolezanek, nawet tych ze studiów lub czasów szkolnych nie moge nazwac przyjaciólka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×