Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kocham Tatry

Cień na teście ciążowym - potrzebna interpretacja, foto

Polecane posty

Gość gość
Szanse są, objawy są dość obiecujące. Powtórz test. Dziś już powinna byc kreska bardziej widoczna, a jak nie dzis to jutro już napewno. Hcg przyrasta o ok 100% co ok 48h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mil89
Hej.test powtorzylam dzisiaj i jest ta sama sytuacja moze ciut ciemniejszy cień ale wciaz cień. dodam ze od wczoraj wieczor boli mnie wciaz brzuch jak na okres. i mam klucia jakby w jajnikach. a co najdziwniejsze ze leci mi mleko z sutkow przy lekkim nacisnieciu. zauwazylam to dzis jak syn po mnie chodzil i poczulam mokre na bluzce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mil89 ja mam tak samo. W niedzielę powinnam dostać okres a nie dostałam. W sobotę zrobiłam test, w niedzielę i we wtorek i słaba druga kreska. Od soboty chyba powinna być już ciemniejsze a nie jest. Dziś kupię test i zrobię znowu jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mil89
Hej i tak w oczekiwaniu na fasolke dostalam okresu 31dc. Jestem zalamana to juz ponad rok staran i nic. Mam juz synka ale jet nie dosyt. i tak bardzo chciala zeby byla nie duza roznica wieku a tu juz rokuje na 4 lata roznicy. Co jet najgorsze 9 i 10 dpo testy mi wyszly tzn byly na nich widoczne krawedzi kresek jakby cienie. 11 dnia juz prawie nic nie widzialam. 3 dni temu zaczelo mi cieknac jakby mleko z piersi i dosc sporo. i wcale jakos na sile na gniotlam sutko. tylko lekko nacisnelam piers.To znaczy dowiedzialam sie tego przez synka jak lazik po mnie i poczulam mokre. Szyjke mialam caly czas do dnia okres wysoko rozpulniona i zamknieta. teraz sie obinzyla i lekko otwozyla ale tez jakby byla na w pol zamknieta. Tak sam z temp byly wyzsza a dnia okres spadla o 3 kreski. Wczoraj bylam na jakichś badaniach hormonalnych ktore sie wykonuje w czasie okresu. wyniki maja być koło wtorku. A w poniedzialek ide do lekarza w zwiasku ztym niby mlekiem w piersiach. powidziala pielegniarka ze to bardzo dziwne. Dodam ze mieszksm UK i tu nie jest tak kolorowo jezeli chodzi o służbe zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, tu autorka wątku. Mój cień ma już 4 i pół roku. Co więcej 30 stycznia zrobiłam test i jest kolejny cień :) Już nie mam wątpliwości że jest to test pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×