Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kocham Tatry

Cień na teście ciążowym - potrzebna interpretacja, foto

Polecane posty

Gość (@)
a nie lepiej zajść do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Tatry (autorka)
Z czym? z tym testem? Nawet jeśli to początek ciąży, to i tak lekarz tego nie potwierdzi, bo za wcześnie. Plan mam taki: 5 rano test, jesli dalej będzie "cien" watpliwości, lub dwie kreski to beta tego samego dnia. A jesli wyjdzie jedna kreska lub przyjdzie @, no to nie ma co się dalej zastanawiać. SWOJĄ DROGA, NIE DOSC ZE KTOS BEZCZELNY SIE PODE MNIE PODSZYWA, TO JESZCZE KRADNIE MÓJ NICK. BARDZO DZIĘKUJĘ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Tątry
Podszywie wyzej spadaj. Robilam bete i martwi mnie ten wynik nie wiem co mam myslec, to jestem wkoncu w ciazy czy nie? Na forum bocian.pl czytala m ze kazdy wynik powyzej 1 to juz ciaza ale b.wczesna bo jakby ciazy nie bylo to by bylo 0. Tak więc mysle ze ciaza jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Tatry (autorka)
Jak chcesz udowodnić, że nie jesteś podszywem, to wklej proszę druge zdjęcie z testem? Bo wiesz, ja zrobiłam dwa :) I mogę Ci udowodnić, że nie jestes w jego posiadaniu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Tatry (autorka)
Na razie wydaje mi się, że nie ma sensu. Cały czas czuję, że @ nadejdzie, dwa dni spóźnienia, to jeszcze nie dużo. Myslę, że jak zrobię drugi test w poniedziałek, to już pokaże wyraźnie czy jestem w ciąży czy nie. O ile nie dostanę @ w weekend. nawet jeśli dalej ktoś się będzie pode mnie podszywać, postaram się Was poinformować co wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób ten test, bo tak samo czekam na wynik jak Ty :D Też z drugim czekałam 5 dni, to były najdłuższe dni w moim życiu. Ale z objawów to dużo białej wydzielina, miałam tak samo!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie ja miałam objawy: czułam się dokładnie jak na @ z tym, że jednak trochę inaczej - miałam bardzo mocne huśtawki nastrojów, brzuch bolał mnie jak na @ i bardzo mocno bolały piersi. Już po wykonaniu testu zaczęły mi się łamać paznokcie. Autorko, Ty chcesz być w tej ciąży czy nie? Słuchaj, jak masz jakieś wątpliwości zmierz sobie temperaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ro to
wyluzujcie kobiety. Autorka chce poczekać no i ok. Po co za chwilę ma medytować nad kolejnym testem czy to cień cienia czy kreska. :O Cóż wy takie wszystkie w gorącej wodzie kąpane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (@)
Ja jestem chyba z innej bajki.........:( Jeżeli chcesz by była ciąża to poczekać i wszystko fajnie - cieszyć sie i otworzyć szampana...... jeżeli nie chcesz być to do lekarza jak najszybciej.... Trzymam kciuki by byłaś zadowolona tak czy śmak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla pewności, że piszecie z właściwą osobą, zabezpieczyłam swój nick hasłem. mama na 2 etatach, tak, chce być w ciąży, z mężem staramy się o to. Natomiast staram się mieć do tego zdrowe podejście. Zawsze biorę margines 3 dni, że moja @ może się spóźnić. Od 4 cykli robię test w dniu spodziewanej miesiączki i zawsze wychodziła jedna wyraźna kreska bez cienia wątpliwości. Teraz wyszedł mi cień i po prostu się zastanawiałam, czy taki cien coś może sugerować... czy mam jakieś objawy? Mam ale one równie dobrze mogą wskazywac na zbliżający się @. Troche mnie mdli, odrzuca od jedzenia, jeste rozdrażniona. No i ta wydzieklina, przynajmniej 3 razy dziennie ide z podpaska do łazienki, bo mysle, przylazła, a tu biała wodnista wydzielina... Piersi nie bolą, nigdy nie bolały, nawet na @. Ale to wszystko objawy subiektywne. Zobaczymy co po weekendzie będzie sie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wole ci.e.bie
Jak ci wyszla beta 1.42 to w ciazy nie jestes albo poronilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wole ci.e.bie
Aha czyli z ta beta to podszyw. Ale autorko czemu nie chcesz zrobic testu z krwi? Mi test z moczu wyszedl pozytywny dopiero w 9 tygodniu! A o ciazy wiedzialam wczesniej z bety wlasnie:-) a takie blade kreski to mi zawsze wychodzily nawet jak w ciazy nie bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i masz bardzo dobre do tego podejście, widzę, że jesteś bardzo ostrożna. Tak trzymać. Jeśli masz jakieś wątpliwości a nie chcesz robić testu, spróbuj mierzyć sobie temperaturę. Ja tak robiłam po teście (robiłam tylko jeden) i miałam zawsze wysoką, przez pierwsze tygodnie ciąży i to był znak, że jednak ciąża jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
ja tam sądzę, ze ciąża, u mnie pierwszy test też wyszedł blado, a następnego dnia już normalnie. Z resztą kreska jasna bo jeszcze mało hormonu, ale jednak JAKIŚ ŚLAD pokazało - moim zdaniem jesteś w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhahaha. Mj
Temperatura jako oznaka ciazy hehe wiekszej glupoty nie slyszalam ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taką sobie z mężem ustaliliśmy strategię. Ja się na testach nie znam, wyszedł cień i to najgorsze, co mogło wyjść ;) Dlatego dałam zdjęcie do interpretacji, czy ktoś miał podobnie. Na moje oko test jest negatywny i ból brzucha sugeruje, że @ moze nadejsc w każdej chwili, więc wole sie miło zaskoczyc, niż niemiło rozczarować :) zreszta, teraz zbliza sie weekend, wiec ciężko z pobieraniem krwi w moich okolicach. Poniedziałek bedzie dobrym dniem, jesli tylko poranny test wyjdzie pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
Buhahaha. Mj Temperatura jako oznaka ciazy hehe wiekszej glupoty nie slyszalam ;-D A ja nie słyszałam by ktoś o tak podstawowej rzeczy nie wiedział, buahahahaha :D Autorko, taki ból też miałam i myślałam, że to @ ;) Ale jestem w ciąży :) Masz rację - na razie nie ma co się nastawiać, zrobisz test z porannego moczu i na pewno się dowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzałko :) Ten ból był dokładnie taki sam jak na @? Mnie zastanawia, że zawsze mnie bolał brzuch na @ tak mniej więcej dzień, dwa. A ten ból brzucha mam mniej więcej od pięciu dni?? Jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
jak dla mnie to był taki sam :) tyle, że @ się wcale nie pojawiała, a zawsze bolało mnie tylko w dniu, w którym miała przyjść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhahaha. Mj
To juz naprawde trzeba miec paranoje zeby temperature w cipsku mierzyc i tylko na podstawie temp w waginie uwazac ze jest sie w ciazy nie robiac zadnych testow :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos w tym jest bo ja rowniez mialam wrazenie ze zaraz dostane @ i non stop biegalam do wc a okazalo sie ze w 4 tyg bylam :) i tez oddrzucilo mnie od jedzenia ale to wszystko przypisywalam stresowi w pracy tylko moja bratowa sie smiała ze w ciazy jestem i zebym testa zrobiła wiec po pracy skoczylam do apteki ,tylko zaszalałam i kupilam sobie taki co w przyblizeniu pokazuje tyg i wyszedł pozytywnie ale dla sprawdzenia go umowilam sie na badanie krwi .dzis jestem mama uroczej dziewczynki:) kocham tatry ja cie podziwiam za spokuj i opanowanie i zagladne jak wyszedl test po wekendzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos w tym jest bo ja rowniez mialam wrazenie ze zaraz dostane @ i non stop biegalam do wc a okazalo sie ze w 4 tyg bylam :) i tez oddrzucilo mnie od jedzenia ale to wszystko przypisywalam stresowi w pracy tylko moja bratowa sie smiała ze w ciazy jestem i zebym testa zrobiła wiec po pracy skoczylam do apteki ,tylko zaszalałam i kupilam sobie taki co w przyblizeniu pokazuje tyg i wyszedł pozytywnie ale dla sprawdzenia go umowilam sie na badanie krwi .dzis jestem mama uroczej dziewczynki:) kocham tatry ja cie podziwiam za spokuj i opanowanie i zagladne jak wyszedl test po wekendzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
Buhahaha. Mj a słyszałaś o czymś takim jak usta na przyklad? Tam też można mierzyć temperaturę wiesz? i nikt tu nie mówi, ze to ma być jedyna metoda na sprawdzenie czy jest się w ciąży, ale to jeden z objawów... czy Ty jeszcze w gimnazjum jesteś, że takich rzeczy nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berta31, na pewno się odezwę :) Dziewczyny, zamieszczając to zdjęcie, przypuszczałam, ze badą głupie odzewy. Ale nie sądziłam, że poznam tutaj fajne dziewczyny, które doradzą, poradzą, wytłumacza, wesprą :) mama na 2 etatach, strzałka :), kreska100, berta31 Dzięki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×