Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kocham Tatry

Cień na teście ciążowym - potrzebna interpretacja, foto

Polecane posty

Gość blanka85
Mnie to wygląda na ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie mniej więcej tak
właśnie te testy tylko niebieskie pokazywały ciążę 11 dni po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy przed użyciem było widać miejsce gdzie ten pasek ma się pojawić? jak tak to test raczej negatywny a jak nie to gratuluje :) a co do testów hmmm mi w drugiej ciąży pozytywny wyszedł w 17tc :P już dawno karta ciąży była a testy ciągle negatywne bo miałam niski poziom hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blada kreska bladą kreską. Ja przy obu ciążach miałam drugą kreskę słabo widoczną, jakby cień, mąż nic nie widział, ale u ciebie nie ma nawet cienia, a specjalnie wzięłam przybliżenie. Przykro mi, ale test jest negatywny, chyba że jeszcze za wcześnie zrobiłaś ten test. Zrób faktycznie za 5 dni, a uzyskasz pewność. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widzę ten cień. Zrób powtórny test. ja robiłam 6 dni po terminie @ i wyszły 2 krechy. Test robiłam wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawa83
ja miałam jeszcze bledszą i byłam w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wredniak witaj w klubie mam tez córeczke ur 27.02 2011 ale była planowana pierwsze podejscie bo moje kolezanki staray sie pare miesiecy i myslałam ze tez bede sie starac dobre pare miesisecy ale na szczescie nie było tak pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluskaaa1
moim zdaniem to ciąża ale wczesna:) miałam tak samo i w lutym spodziewam się synka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30już30
a jakie to są "ultraczułe testy, oczywiscie nie chodzi mi o test z krwi na bete bo to jednak troche zachodu z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martysiowadziewica
Jak nic jestes w ciazy. Chyba posikalabym sie ze szczescia, gdybym zobaczyla chociaz taki wynik testu u siebie. Gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Tatry
martysiowadziewica, nie życzę Ci taskiego testu, bo to tylko zmartwienia. Życzę dwóch porządnych, które nir zostawią wątpliwośći. Mój mąż po powrocie z pracy rzucił okiem na test i stwierdził, że coś tam widac. Ale obydwoje stwierdziliśmy, że cień jest zbyt wątły i nie ma co sobie nim głowy zawracać. Okresu nie mam dalej, po weekendzie zrobie inny test, jaki polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie pozytywny Też miałam bardzo bladą drugą kreseczkę a jak zrobiłam test z krwi to potwierdził ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njfk
pozytyw :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepiej beta hcg
Najlepiej udać się na badanie krwi - kosztuje tyle samo co sikany test, a peność masz 100%. Ale jeśli upierasz się na sikane testy, to wiedz, że większość ma czułość 25 mIU/ml, czyli taką sobie. Kup w aptece takie o czułości 15 mIU/ml lub jeszcze bardziej czułe - 10 mIU/ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiaca52
i co zrobilas drugi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Tatry
Zrobię po weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie test wyszedł pozytywnie. Miałam identycznie. Robiłam stosunkowo szybko + po południu. Wyszedł cień cienia ale nie miałam wątpliwości, bo oprócz tego miałam też inne objawy wskazujące na ciążę. No i jestem teraz mamą bliźniaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Tatry
U mnie z tymi objawami to rożnie. Boli mnie brzuch, niby jak na @, ale ten ból jest jakiś inny, poza tym mam sporo białego lekko wodnistego śluzu, brak apetytu. Więc mnie akurat ciężko się tymi "objawami" sugerować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkowa mamaaa
tez mialam podobnie. spoznial mi sie okres 4 dni, zrobilam po poludniu test, wyszedl cien cienia, nastepnego dnia powtorzylam i wyszly juz 2 wyrazne kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkowa mamaaa
z takich dziwnych objawow to mnie tylko piersi bolaly - ale zwalilam to na zblizajacy sie okres (nie planowalam wtedy dziecka tylko za jakies pare mieisiecy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77y67yuhhhj
miałam taki sam test, po 2 dniach kreska też była taka blada, a teraz syn ma 8 miesięcy i gada poswojemu :) ja poszłam na bete dla pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka P.
Miałam taki sam, jestem w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa kiecka
Kocham Tatry, wiesz już coś nowego? Dla mnie test jest pozytywny, ale ja bym dla pewności powtrzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialena7666
lepsze sa testy strumieniowe niz paskowe - u mnie w drugiej ciazy tez byla taka blaaaada krecha, dwa testy zrobilam i to samo bylo az w koncu zrobilam test cyfrowy ktory pokazal ciaze i ze to 1-2 tydzien. mysle, ze jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Tatry
No wiec zrobilam ta bete i mi wyszlo Hcg 1.42 mlU/ml co to znaczy? Podobno ciaza powyzej 5 jest ale czemu mi nie wyszlo 0 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Tatry
Podszywom dziękujemy :) Nie zrobiłam żadnej bety. Zamierzam drugi test zrobić po weekendzie, jaki pisałam wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×