Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kocham Tatry

Cień na teście ciążowym - potrzebna interpretacja, foto

Polecane posty

Witajcie, dziękuje wszystkim za gratulacje :) Po południu mam wynik bety, więc zobaczymy na czym stoję, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Wczoraj późnym wieczorem zrobiłam paskowy test ciążowy, bo mi troche zostało i kreska wyszła bardzo wyraźna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję:) My jeszcze dziecka nie planujemy, ale nakupiłam tyych paskowych i od czasu do czasu robie (nie wiem po jaka cholere) i doszukuje się przynajmniej chociaż takiego cienia jak u Ciebie (chyba licze na niepokalane poczęcie:D)wiem, głupie, może to już instynkt? W każdym bądź razie dużo zdrowia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivienne:)
i jak tam beta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
no i super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwiw990088
miałam jeszcze bledszą, też jestem w ciąży :) Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosienka88
Kocham Tatry GRaTULUJĘ!!!!! Ja jestem teraz w identycznej sytuacji jak Ty... Z tym ze ja mialam pierwszy cykl stymylowany CLO dzis zrobilam test na 2 dni przezd spodziewana @. Sama nie wiem jak go zinterpretować.... Dodam zdjęcie wieczorem które zrobiłąm kom liczę na waszą pomoc. Tak bardzo bym chciała dostać taki prezent pod choinkę- widomość że jestem w ciąży. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zos
hello dziewczyny jest tu jeszcze ktos?? Zdjecie niestety jest takiej sałbej jakosci ze nic na nim nie widac :( ale jutro rano zrobie nowy test i moze wtedy cos sie stanie bardziej jasne... Odezwijcie sie dziewczyny... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosienka88
test wyszedł tak samo jak ten pierwszy, robiłaqm go oczywiscie z porannego moczu... juz nic nie rozumiem. Dzis powinnam dostać @ ale nie dostałam.... poczekam jeszcze jutro i w wigilję rano zrobię jeszcze jeden test... ta niepewność mnie wykańcza... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratuluję!
Do autorki - ja czekam na taki piękny cień! Nie wiem jakim sprzętem obracały dziewczyny które na pierwszym zdjęciu nic nie widziały???? Dla mnie to była blada krrseczka a nie żaden tam cień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aduś1
Witam, Na forum jestem pierwszy raz. postanowłam dołączyc do tego tematu bo jestem w takiej samej sytuacji, dzis jest mój 24dc i rano zrobiłam test ciążowy, po 5 minutach wynik był taki jak u Autorki czyli ta druga kreska bardzo blada, ale po tym co przeczytałam mam jednak nadzieję że się udało, test powtórzę w niedziele jeśli wcześniej @ się nie zjawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aduś1
Dzięki Kocham Tatry! Mój mąż wrócił z pracy i pokazałam mu ten test i zapytałam ile widzisz kresek a on na to że dwie, więc się ucieszyłam bo myślałam że to tylko moja wyobraźnia. Staramy się od 7 miesięcy. Ale jeszcze muszę poczekac bo cykle mam 25-27 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aduś1
Witajcie. A więc dzisaj 28dc powtórzyłam test i mam dwie grube krechy!!! Udało się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam cień na tescie ciążowym... bylam na becie wyszla mi hcg>0.100, ale ginekolog kazał zrobić mi te badanie mimo ze to byl 6 dzien po owulacji, wynik mógł być fałszywy? Za wczesnie zeby cos wyszło moim zdaniem... poczekam do dnia spodziewanej miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchcinka
Hej! Nie wiem czy na tym wątku ktoś jeszcze w ogóle sie wypowie ale i tak napisze ;) No wiec jutro powinnam dostać @ , dzisiaj rano juz nie wytrzymałam i zrobiłam test i wyszedł cień cienia... Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią mi juz od dobrych 10 dni ze coś sie dzieje. Najpierw zaczęły mnie z 2-3 dni po owu bolec piersi, na dzień dzisiejszy nadal bolą i spuchły o dobry jeden rozmiar. Dodam ze normalnie przed @ tez mnie bolą ale Max 2-3 dni przed a nie zaraz po owu.. dodatkowo od jakiś 5-6 dni czuje sie wykończona, ciagle zmęczenie mnie nie opuszcza. Ok na codzien jestem typem śpiocha ale to teraz to przegięcie ;) i na koniec nieprawdopodobnie drażni mnie dym papierosowy. Jesteśmy teraz na wyjezdzie we Francji i czasami nawet nie potrafię zlokalizować kto w moim otoczeniu pali a dym i tak czuje i zbiera mi sie na wymioty. Pisze bardziej zeby sie wygadać, mam nadzieje ze ciąże potwierdzi (albo nie daj Boże wykluczy) test który zrobię w niedziele jak juz będziemy w Polsce. Jeżeli ktokolwiek to przeczyta to trzymajcie kciuki, na pewno napisze jak sie sprawa rozwinęła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchcinka
Hejka, zrobiłam kolejny test , 28 dc - POZYTYWNY! kreska jeszcze nie mocno czerwona ale tylko cieniem tez juz na pewno nie jest ;) jutro beta we wtorek ginekolog ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchcinka
Angelowa11 Dzięki! Beta i ginekolog potwierdziły 4tc <3 Trzymajcie kciuki zeby sie wszystko utrzymało to w grudniu bedzie na świecie nowy piękny człowieczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomóżcie...okres spóźnia się 3 dni, zrobilam test i widać ,tak mi się zdaje cień. Mój partner twierdzi,ze to za słaba kreska i możereakcje chemiczne w teście ja powodują...juz wariuje zerknijcie oto zdj testu: nordtest https://zapodaj.net/9fc62c9baffea.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może być pozytyw. Powtórz z porannego moczu na nowym teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam tak samo na teście i jestem teraz w 13 tyg ciąży. Idź na bete albo powtórz test za 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusiaporazdrugi
Tez taki mialam i bede mama blizniakow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na pewno ciąża. Ja też tak miałam. Teraz staram się o drugie dziecko i też chciałabym mieć na teście choć tak blada kreseczke:-) Gratuluję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mil89
tak to ciaza. taki sam mialam w 1wszej ciazy i tez myslalam ze nagatywny. po 2 dniach powtozylam i juz byla sporo ciemniejsza .Gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mil89
Hej. a teraz ja mam dylemat. Staramy sie z meżem o 2 dziecko juz rok.ale od czerwca bardzo intensywnie i dalej nic nie wychodzi. Dzis 29 cyklu 9- 10 dni po owulacji. wczoraj wieczrem zrobilam test i mi sie wydaje ze widze krawedz kreski ale taki slaby ze moj maz twierdzi ze to ryska na ekranie testu. a ja cos widze. czy sa jakies szanse ze to jednak ciaza ? Dodam ze od paru dni czuje kucie jakby w jaknikach i od czasu do czasu boj jak przed okresem . Natomiast szyjka jest wysoko twarda ale rozpulchniona oraz bardzo ciasno zamknieta i sporo sluzu kremowego lepkiego. co o tym sadzicie.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długie masz cykle? Najlepiej zrobić kolejny test za kilka dni z rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mil89
No i tu jest wielki problem. bo moje cykle wachaja sie najdluzszy 48 dni a najkrotszy 17 dni. wlasnie taki krotki mialam.ostatni a wczesniejszy 32 dni. Badam szyjke , mierze temp. robie testy owul ktore mi caly czasy wychodza .nawet zakupilam mikroskop owulacyjny , w ktorym ani razu nie widzialam tych paproci. raz tylko jakies dziwne geste plamy kreski. a tak pojedyncze kropki. owulacj wydaje mi se ze byla 14.01 poniewaz tem spadla do 36.00 rano na papierze spora ilosc sluzu i bol jajnikow. a nastepneho dnia tem skoczyla do 36.4 . Test napewno powtorze moze jutro albo za 2 dni jak wyyrzymam oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×