Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwariowac mozna

córa domaga sie własnej łazienki i garderoby

Polecane posty

Gość zwariowac mozna

witam, doradzcie cos prosze bo mnie cholera bierze dzialka kupiona, na wiosne chcemy ruszyc z budowa, teraz wybieramy projekt domu..i tu zaczyna sie cyrk, cora lat 13 zazadala ze swojego pokoju wejscia do SWOJEJ lazienki i garderoby!! bo tak maja dziewczyny z MTV zwariowala totalnie. zagrozila,ze jesli tego nie dostanie to wyprowadza sie do dziadkow i zacznie wszystkim opowiadac jak to zle ja trkatujemy, a na koniec bezczelnie powiedziala, ze mozemy jej to zapewnic bo nas na to stac. myslalam,ze maz jej zaraz strzeli przez leb. owszem stac nas na to,ale to nie powod zeby mlodej robic prawie ze osobne mieszkanie, juz nie wiem jak jej przetlumaczyc, wojna o to na kazdym kroku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak A potem zarząda własnego samochodu i telewizji na urodzinach bo to też mają dziewczyny w MTV:P Nie wolno się dać wodzić za nos Zwłaszcza takim nastolatkom Zrobisz to raz a będziesz żałować bo za tym pójdą inne zachcianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajla90
Moim zdaniem osobna łazienka to nie taki głupi pomysł, ale jeśli nie chcecie przystawać na jej żądania to stanowczo odmówcie i ignorujcie fochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f55
i nie zapomnij, żeby kąpała się po was w tej samej wodzie to ją nauczy moresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowac mozna
ale jak to jej wylumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty chyba sobie żartujesz... jak 13 letnie dziecko może czegoś żądać od rodziców??? tym bardziej osobnej łazienki i garderoby :D jak tak dalej pójdzie to na 16 urodziny będziesz MUSIAŁA kupić jej własne mieszkanie bo prawka w Polsce jeszcze nie będzie mogła zrobić więc samochód się nie przyda. no chyba, że zażąda sobie bilet i utrzymanie w Stanach to i samochód trzeba będzie dorzucić...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f55
że was stać na wodę, ale może sobie pomarzyć, że się pierwsza wykąpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowac mozna
tyle to ja wiem ;) ale jej to przetlumaczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowac mozna
zażądała też, aby jej chłopak przychodził do nas na noc, o inaczej skoczy z okna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Twoje dziecko ma już chłopaka?????????Jezu jak Ty córkę wychowujesz:P Jak to jak jej powiedzieć?NORMALNIE: nie wymyślaj gówniaro i tyle:PZarobisz to sobie wybudujesz choćby 2 garderoby Póki co to my decydujemy o Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowac mozna
a komóra na komunię to ma być wypasiony smartfon z Andrzejoidem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowac mozna
nie ma chlopaka, to podszyw ;) jenny, mowisz serio??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f55
nie popełniaj też tego błędu żeby miała swoje łóżko, najwyżej turystyczne-rozkładane, jak sobie zarobi gówniara to sobie kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miumiuu
nie rozumiem w czym problem? skoro Was stać to sami powinniście jej zaproponować. Przynajmniej nie będzie przesiadywać we wspólnej łazience jak to nastolatki mają w zwyczaju, a garderoba to nic nadzwyczajnego. Ja miałam u rodziców garderobę tak jak moja siostra i rodzice. Łazienki były trzy- u rodziców, wspólna i u siostry, ale mi to aż tak nie przeszkadzało. Obecnie mam w sypialni osobną łazienkę i dla dziecka też zrobiliśmy pokój z osobna łazienką. Przecież to tylko wygoda dla wszystkich i zero kolejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daj sie autorko
Autorce pewnie nawet nie chodzi o to, ze musialaby wydac pieniadze na dodatkowa lazienke i garderobe dla corki, ale o sposob w jaki smarkata tego zarzadala. Ja zeby ja nauczyc posluszenstwa nie zgodzilabym sie, nie bedzie dzieciak pomialal mna i rzadzil. Uwazaj autorko, nie wolno zbyt rozpuszczac dzieci, bo pozniej sobie zazyczy domu i samochodu na prezent slubny, i tych zyczen i wyciagania pieniedzy od rodzicow nie bedzie konca, a szacunku bedzie zero. A Jenny jeszcze sie przekona jaka zadufana ksiezniczka jej wyrosnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro chce mieć... poszukajcie takiego projektu:) ale pod warunkiem ze bedzie sprzątała tą "swoją" łazienkę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agbdhdj
Rodzice jak zaczeli budowac dom to tez z osobnymi lazienkami. U gory są cztery pokoje, kazdy ze swoja malą łazienką. Jeden moj, jeden siostry, jeden brata i jeden goscinny. Mamy tez mala kuchnie wspolna dla wszystkich, choc jest to raczej aneks kuchenny. Na dole rodzice maja sypielane z lazienka, gabinet, lazienka wlasciwa(wanna, prysznic, toaleta-czesto mamy gosci), kuchnia wlasciwa polaczona z jadalnia i wielki salon. Jest tez wspolna duza garderoba. Lazienka w pokoju mlodej to nic zlego. Jest to odrobina prywatnosci i ulatwienie zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruellademone
Jeżeli chodzi o to co powiedziała córka to wydaje mi się, że nie wyglądało to tak, że ona powiedziała, że chciałaby mieć łazienkę, a wy odpowiedzieliście, że zastanowicie się tylko z góry powiedzieliście, że absolutnie nie i może zapomnieć i nastolatka się rozzłościła bo potraktowaliście jej prośbę jak nic nie wartą. Skoro masz pieniądze i budujecie dom i córa prosi o łazienkę i garderobę to w czym problem? Bo chyba nie było tak że przyszła i powiedziała albo mi to dacie albo wyprowadzam się tylko pewnie była wcześniej rozmowa i to nie jedna podczas której za każdym razem jej odmawialiście- zgadza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miom zdaniem to nie jest zły
pomysł.Młoda rośnie.Jak założy własną rodzine i bedzie was odwiedzać to będzie jak znalazł. Ale warunek musi być taki że sama będzie to wszystko sprzatała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje się że część osób nie rozumie problemu. oto on: "cora lat 13 zazadala ze swojego pokoju wejscia do SWOJEJ lazienki i garderoby!! bo tak maja dziewczyny z MTV zwariowala totalnie. zagrozila,ze jesli tego nie dostanie to wyprowadza sie do dziadkow i zacznie wszystkim opowiadac jak to zle ja trkatujemy, a na koniec bezczelnie powiedziala, ze mozemy jej to zapewnic bo nas na to stac." A wy tu zaczynacie że jeżeli ją stać to trzeba małej zapewnić łazienkę... :-O I co jeszcze? Może prywatny basen? 2 łazienki ułatwiają życie ale tworzenie specjalnie dla 13 letniej córki zdaje mi się wyrzucaniem pieniędzy w błoto. Autorko, moja rada to wpierw ukrócić jej telewizję i niech zajmie się czymś pożytecznym. A garderoba to już zupełny śmiech na sali :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowac mozna
daliscie mi troche do myslenia, zawsze to jakis obowiazek, systematycznosc itp.. hm, pogdam z mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzelusia słodka
a kim ty kurwa jesteś że będziesz nam tu mówić że czegoś nie rozumiemy , spadaj gówniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde wiesz teraz żaluje ze nie wybralam takiego projektu zeby córka miała własną łazienke... ale juz po ptakach bo dom już stoi :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wlasnie pasierbice w tym wieku i tez ostro daje w kosc, ale mam nadzieje ze takiej fanaberii nie dostanie,oby nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×