Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Czkawka 1

Obudziłam się o 3:30... poczulam się szalenie dziwnie nagle

Polecane posty

gadam z ameryka :classic_cool: nie spie...tzn spie po 4 gofdziny chodze normalnie na zajęcia wyklady.. moze powinnam isc do pracy ale nie chcą mnie nigdzie : ( ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, co nie znaczy, ze jestem leniem i pasozytem ; ] Pracowalam za granica, kasy wystarczy mi na wiele miesiecy, wiec jest git :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam.....
ale przeciez nigdzie nie pisalem ze mi to przeszkadza...absolutnie. Tym bardziej Cie nie sledze...po prostu utkwila mi w pamieci Twoja dluga "stopka" acha...i nie jestem pomaranczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czkawka, jak Ty mozesz normalnie funkckjonowac? Zostaw dziewczyno w pizdu te czaty, mowilam Ci juz, tam sami klamcy i mitomani przesiaduja lacznie z bajkopisarzami, szkoda mlodosci i czasu Nie lepiej wyjsc do ludzi, poznac kogos..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty no to faktycznie gites mozna sobie zyc realizujac jakies fantazje wieksze czy mniejsze.. a za ktora granica jesli wolna spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :P po prostu wole wyjechac za granice, nazapierdalac sie - zarobic i siedziec w domku, niz pracowac za 800zl caly miesiac tu w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam.....
i jeszcze cos...masz ladny nos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała wyjechalas za granice? no czaty czatami ale przynajmniej angielski ćwiczę :P wczesniej wołami nie mozna było mnie zaciągnąć do nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam.....
Whiskacz...a Ty chyba cholewki smalisz do Malej cooo???:) Przyznaj sie urwisie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proste tez wole wyjechac spiac sie i zarobic troche grosza, po powrocie zawsze mozna poinwestowac i zyc jakos. mysle nad polnocna granica ;) jak mi firma padnie to spierdzielam stad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a aa o teraz doczytałam, sorry udzielałam porady sercowo psychologiczno seksuologicznej :D kurcze co ja poradze że lubię rozmawiać z ludzmi :P (chociaż że wole wirtualnych od realnych to akurat nie jest zdrowe:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czkawka, no bylam we wrzesniu wrocilam hah przynajmniej taki pozytek z tych czatow :P Zastanawiam sie - gdzie uciekles ? Whiskacz, where?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam.....
IMO....spocisz sie dziecko... Przytul Misia...kciuk do buzki i idz juz nyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lepiej wyjsc do ludzi, poznac kogos..? - na to pytanie czy jakieś inne było ? :P hmm własnie jakos nie wiem czemu mam opory...nie potrzebuje w sumie bliskości faceta narazie, wystarczy mi "psychiczne wsparcie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czkawka, oj wiem, ale marnujesz mlodosc, ktora moglabys duzo lepiej wykorzystac Zastanawiam sie - on mial mnie w doopie, dopiero jak zobaczyl fotke to sie zmienil he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×