Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Czkawka 1

Obudziłam się o 3:30... poczulam się szalenie dziwnie nagle

Polecane posty

Gość tak sie zastanawiam.....
czyli zalezy mu na tym jak wygladasz a nie jaka jestes... IMO....tak czulem ze o to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak sie zastanawiam..... czyli zalezy mu na tym jak wygladasz a nie jaka jestes..." hah - no dokladnie :P On szuka zdesperowanej laski na Sylwestra i nie rozumie, ze ja mam inne plany i towarzystwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa holandia...dziwny kraj...ludzie mówią np. jedni po flamandzkiemu inni po francusku i ciekawe jak sie tych dwóch holędrów dogada...chyba po łacinie albo angielsku :o dobrze że w Polsce nie ma czegoś takiego... a jak Holędrzy ? :classic_cool: przystojni? mili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holandia, ale zaraz obok. Bardzo mili, Holendrzy tez - brzydcy jak cholera. Ale kulturalni - nie jak polacy, maja dziwny jezyk to fakt ale tam raczej rozmawia sie po flamandzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocaine - moze masz racje :( ale nie chce tak myslec... mialam jednego chlopaka tu stacjonarnie...eh kurde :( no i teraz se virtualnego szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMO! popaprancu co sie z toba dzieje ? kiedys sie jako tako zachowywales, a teraz? te wyzwiska, te bzdury Juz nie loffciasz Sztamy ? Tak sie srales za nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa kurde pomyliłam holandie z belgią :D ale jestem udana... wszystko przez ten benelux... skoro brzydcy jak cholera to nie jade :classic_cool: na roli? to musialo byc ciezko..taka delikatna kobieta i rola...tym bardziej szacun dla CIebie ;) a wracając do realnych chlopów rok lizałam rany i może po prostu boje sie po raz drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam.....
"dobrze że w Polsce nie ma czegoś takiego.." tu sie nie zgodze... pogadaj z Kaszubem..Mazurem:) ok...komu w droge temu czas Dobranoc IMO....lapki na kolderke i glosno klaszczemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale kaszebe i inni mówią jednak też po polsku a to drugie to raczej folklor taki nieudana miłosc ...tak rzuciłam chłopa pozniej zrozumiałam że kochalam go jednak eh... potem znowu wyrzuty sumienia...skrzywdziłam Jego ..siebie... a teraz 22 lata...nie wyobrażam sobie miec faceta...planowac przyszlosc...jakos nie zazdroszcze koleżankom w zwiazkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jeszcze z rok, dwa musze sie nacieszyć wolnościa :) chociaż cały 2011 rok prawie przepłakalam (wiem miekka piczka ze mnie :D ) modliłam sie by wrócił itp... wtedy też mialam czas ,że zazdroscilam ludziom w szczesliwych związkach, ale teraz jakos sie uporałam z samotnoscią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czkawka, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem skoro nie jesteście razem to jakiś powód chyba był... swoja droga dziwne ze bycie w związku ogół postrzega jako jedyny wyznacznik szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×