Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus555

Zmiejszenie alimentów

Polecane posty

Gość Mi lenka
Moje przydupasy moja sprawa a mój syn już pełnoletni wyciąga aż 6stów hehe. Lepiej pieprzyć o przydupasach niż o frajerze kurwiarzu i jego przydupnicy toź to przecież aniołki,co was jej facet obchodzi nie jego dzieci może nie musi. A frajer niech się cieszy że na siebie alimentów nie zasądziła choć może i je dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghbnm
no to może frajer śmiec sie wywinie, a takie ku..rwy w wór i o mur, albo do roboty, nie zasłaniac sie chowaniem dzieci, bo na prace nie ma czasu a na przydupasów jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kant eeeeeen klaar
facet placi alimenty z 12 dniowym opoznieniem,bo pewnie tak ma wyplate a kurwiszcze komornika naslalo.To twoje dziecko tylko gluche czy nienormalne.Do przedszkola chodzi a ty do roboty stara ruro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galer23
agus zasadniecze pytanie, ile Ty dajesz na utrzymanie dzieci,ze takie roscisz sobie sumy od ex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daje 2000 zł w tym kredyt 600 zł mieszkaniowy wzięty w małżeństwie i jego długi 500 zł bo gdybym nie zapłaciła to komornik wszedłby na dom więc nie dziwcie się lekko nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co kobieta po rozwodzie ma już życia nie mieć tylko dzieci i problemy sama ich nie zrobiłam sobie najlepiej na kobietę zwalić wszystko a facet to aniołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córka chodzi na 5 godz do przedszkola i raz idzie 10 razy nie z dzieckiem chorym to nie jak z zdrowym a mieszkam sama żadnej pomocy i dzieci zadbane są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ex to mnie nie obchodzi wcale za swoje dostał i dostaje to był potwór znęcał się nad rodziną po rozwodzie wniosłam o znęcanie się psychiczne i fizyczne dostał 2 lata więzienia w zawieszeniu na 5 lat eksmisje z domu i kuratora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam bliźniaki
Zaprzeczasz sama sobie albo czegoś nie rozumiem. Raz napisałaś że jesteś z facetem który Ci pomaga i daje dzieciom na chleb a teraz napisałaś że jesteś sama i nikt Ci nie pomaga. Masz prawo ułożyć sobie życie i być szczęśliwa ale pamiętaj że Twój ex też ma takie prawo.Wszystko działa w dwie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koci koci koci
ale podłe kurwi*ko z ciebie,szmato wredna Jestes zwykłym pasożytem,utrzymujesz się z pieniędzy DZIECI,tusz dupe do pracy,zarób na siebie a nie okradaj dzieci,pewnie jeszcze swojego nowego dupczyka z tych pieniędzy utrzymujesz mąz jak bedzie cwany,to zminimalizują ci te alimenty do minimum Jak tak można okradac i żerować na własnych dzieciach??? Co cie obchodzi,ile ex zarabia??? Jestes wstrętnym,śmierdzącym gnojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki cwaniak w pierwszą komunię dziecka tak świrował że dziecko przed kościołem płakało powiedział że jak się odezwiemy to intensywna nas nie poskłada do spowiedzi nie poszedł a do komunii to pierwszy a na uroczystości to cały czas z kochanką pisał tyle go obchodziła komunia dziecka Ale ja byłam mądrzejsza i nagrałam wszystko kupiłam długopis z kamerą na allegro i zawiozłam to na prokuraturę na rozprawie karnej płakał jak dziecko do wszystkiego się przyznał bo prokurator mu powiedział że ma takie dowody że 12 lat mu daje na dzień dobry popłakał się i przyznał się miał cwaniak adwokata i nic nie pomógł jemu ja byłam bez adwokata i ma szczęście że się zgodziłam na taką karę jak mnie sędzia pytał bo by siedział teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koci koci koci
boisz sie,ze jak sąd przykręci ci kurek to zdechniesz z głodu,bo jestes niezaradnym życiową pasożytem i śmierdzącym leniem,ale na ruchańsko masz czas pisze to ja,kobieta,zeby nie było juz ja znam takie szmaciska jak ty,mam taką sąsiadke,az sie serce kraje,jak sie na to patrzy kurwisko nie pracuje,utrzymuje sie z pieniędzy które jej byly mąz przysyła na dziecko na solarium ma,na tipsy,najmodniejsze ciuchy a dziecko chodzi do swietlicy srodowiskowej przy kosciele dla najbiedniejszych dzieci ciągle tylko ryja naciąga na syna,ze taki sam skurwiel wyrosnie jak jego tata,kaze wypier....do taty itp,itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam faceta ale nie mieszkamy razem on mi pomaga ale to nie jego dzieci to on nie musi dawać dzieci mają ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dzieci obiad mają nigdzie nie chodzą ja na siebie idę sobie dorobić chodzę w sezonie do pomidorów jak mam możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam bliźniaki
Też znam taki przypadek. Matka nie zaprosiła ojca na komunie syna a liczyła już kasę ile ojciec da. Ojciec przyjechał na komunie,tylko do kościoła.Nawet nie mógł pobłogosławić dziecka bo facet mamusi to zrobił.Dał dziecku prezent żeby mama nie pogubiła się w liczeniu.Jemu serce się krajało że jest ojcem ale tylko do płacenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze czytaj ja mu nie zabroniłam błogosławieństwa tylko on odwalił skecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam bliźniaki
Dobrze przeczytałam i wielki szacun dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koci koci koci
chore dziecko to zadna przeszkoda w podjęciu pracy oprócz alimentów zapewne twoje dziecko ma orzeczoną niepełnosprawność i z tego tytułu równiez pobierasz świadczenia,więc nie pitol,ze mając ponad 2.500 na dzieci nie masz na chleb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam bliźniaki
Dodam jeszcze że była zrobiła z niego alkoholika co znęca się nad rodziną. A facet jest jak anioł.Jest teraz z moją znajomą i tworzą udany zgodny związek.Łatwo jest wystawić opinię. Masz prawo walczyć o dzieci i nie dziw się opiniami ludzi. Każdy na jakimś przykładzie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też znam facetów co wychowują sami dzieci bo mamusia poszła z kochankiem w długą dla mnie to jest zwykłe zero żeby zostawić własne dziecko bo faceta można zmienić dziecka nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam bliźniaki
I kobietę też,pamiętaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lenka wiem że należą mi się alimenty na siebie mam już pozew przez prawnika napisany jak wyjedzie za granicę to zaraz go składam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhtdfh
rozumiem kur...wo leniwa, że nie masz ani grosz i utrzymujesz sie z tych alimentów...sucz to ty krzywdzisz dzieci leniwa suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhtdfh
takie masz wydatki rusz sie ruro,a nie od rana na necie pipo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhtdfh
hehe apropos bolenia Twój tekst z "macochy łaczmy sie" "po co wziełaś sobie faceta z dzieckiem a teraz żalisz się normalne że ty będziesz zawsze ta druga powie że kocha cię a jak co to dzieci pierwsze będą rozwalacie rodziny to cierpcie" i kogo boli i o co chodzi nierobie je...bany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty autorko ile lozysz
na dzieci ;/ kurwa wam to alimenty nawet po 20 tysiecy by ne starczyly ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koci koci koci
bo takim pasożytom dać palec to ci całą rękę upier.... okradasz swoje dzieci szmato jedna,co ty im w zyciu zapewnisz??? alimenty wysokie masz,rente+dodatek pielęgnacyjny dziecko ma i ty smiesz pisac,ze nie masz na chleb??? parszywa suko,trzeba by było cie namierzyc i zgłosic to do MOPS-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhtdfh
juz mówiła ,ze niłozy wcale, ale maz był taki niedobry, ze teraz go karze tym ,ze sam musi utrzymywac dzieci, ona tez pasozytuje i okrada kalekie dzieci, ale juz niedługo...nie, nie żeby to badziewie miało isc do pracy, chodzi o to , ze nidługo jak tylko ex wyjedzie za granice i bedzie zarabiał wiecej zakłada sprawe o alimenty na siebie. I jak tu załowac takiego śmiecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×