Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus555

Zmiejszenie alimentów

Polecane posty

Dla własnego dziecka walczyłam i walczyć będę żeby jak najbardziej na prostą wyszła w przyszłości bo ja wiecznie żyć nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiefiloZofia
BUUUUUUUUUUUUU HAHAHAHAHAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 22222
alibababab44 klaudia a hdzie ja napisalam ze jakies dziecko za 450zl utrzymuje? Jeśli to nie ty (było o tym wyżej) to przepraszam. Ale napisałaś basen , korepetycje ...zbędne rzeczy. Niestety dla niektórych nie są one zbędne, gdyż są dzieci z różnymi problemami i dla niektórych taki basen,czy korepetycje mają wpływ na ich przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiefiloZofia
dla niektórych taki basen,czy korepetycje mają wpływ na ich przyszłość. A dla niektórych nie mają wpływu. Klaudia -> zapewniam cię że dla twoich dzieci nie mają. Taki debil jak ty przyszłych profesorów ani olimpijczyków nie narodził. Raczej chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MI LENKA
O filozofowi argumenty się skończyły może już tylko obrażać na nic więcej go nie stać. Co kaska na alimenty spierdala i trzeba bez niej żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie się nie skończyła byłam dziś w sądzie zrobiłam odwołanie dokumenty przedstawiłam i może zapomnieć o zmniejszeniu raczej mogą mu dowalić teraz Przy okazji udałam się do prokuratury i złożyłam zeznania że ukrywa dochody z zagranicy bo stać go na takie alimenty a że zarejestrował się jako bezrobotny to pracować jemu się nie chce tak powiedział prokurator a to że nie pracuje to ma wyrok za znęcanie się i właśnie teraz tak robi więc dobrego adwokata niech bierze teraz bo prokurator ostry wie o co chodzi i zna takich cwaniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
agusiu wariatko piszesz ze: A właśnie się nie skończyła byłam dziś w sądzie zrobiłam odwołanie dokumenty przedstawiłam i może zapomnieć o zmniejszeniu raczej mogą mu dowalić I rozumiem ze te wszystkie zapewnienia masz od babki z biura podawczego? czy tez moze gdzies na korytarzu dorwalas sedziego i w trybie przyslieszonym jednodiowym byla rozprawa hmm? nie sraj ogniem aguś bo do sprawy jeszcze troche, wiec nie ciesz sie, bo babka z podawczego gówno wie jest tylko od przyjmowania papierków i na tym jej misja sie konczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Co to za bzdury? Ktoś nie pracuje to się znęca. A ktoś kto się zarejestrował jako bezrobotny to znaczy ,że mu się pracować nie chce. Skoro jednym z warunków i możliwości uzyskania pracy jest właśnie zarejestrowanie się jako bezrobotny. Dochody zaś jakieś ma z zagranicy. Już dawno takiej bzdury nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Co to za bzdury? Ktoś nie pracuje to się znęca. A ktoś kto się zarejestrował jako bezrobotny to znaczy ,że mu się pracować nie chce. Skoro jednym z warunków i możliwości uzyskania pracy jest właśnie zarejestrowanie się jako bezrobotny. Dochody zaś jakieś ma z zagranicy. Już dawno takiej bzdury nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Co to za bzdury? Ktoś nie pracuje to się znęca. A ktoś kto się zarejestrował jako bezrobotny to znaczy ,że mu się pracować nie chce. Skoro jednym z warunków i możliwości uzyskania pracy jest właśnie zarejestrowanie się jako bezrobotny. Dochody zaś jakieś ma z zagranicy. Już dawno takiej bzdury nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
"""" 11:58 [zgłoś do usunięcia] Z Zniecierpliwiony agusiu wariatko piszesz ze: A właśnie się nie skończyła byłam dziś w sądzie zrobiłam odwołanie dokumenty przedstawiłam i może zapomnieć o zmniejszeniu raczej mogą mu dowalić I rozumiem ze te wszystkie zapewnienia masz od babki z biura podawczego? czy tez moze gdzies na korytarzu dorwalas sedziego i w trybie przyslieszonym jednodiowym byla rozprawa hmm? nie sraj ogniem aguś bo do sprawy jeszcze troche, wiec nie ciesz sie, bo babka z podawczego gówno wie jest tylko od przyjmowania papierków i na tym jej misja sie konczy.""""" To nie mój wpis ,chociaż się z nim zgadzam. Nie mniej proszę tego nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×