Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus555

Zmiejszenie alimentów

Polecane posty

Gość Klaudia 22222
agus555 W Sądzie nie mów ,że facet ci pomaga.O alimenty na Siebie wystąp jak już znowu będzie w Niemczech.Dostaniesz wyższe, bo w tej chwili jak bezrobotny to będzie ciężko z ich uzyskaniem. Powołaj się na to,że on w styczniu znowu wyjeżdża ,więc prawdopodobnie z uwagi na to,że to bliski termin Sąd nie obniży alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibababab44
"Dać na bilet do kina!!, basen !!... korepetycje!!..." to sa zbedne rzeczy na ktore ojciec godzic placic sie nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 22222
alibababab44 no trudno, naucz sie tak wydawac by starczalo na nieco wiecej. Ale niby jak? Chętnie skorzystam z rady... Mam napisać do ZKM prośbę o obniżkę biletów, czy do Szkoły o zwolnienie z opłat za nią? Podręczniki i pomoce naukowe to co na forum prosić???????? A może do NFZ, aby moje dziecko miało np darmowe okulary(koszt 400-600zł), leki itp? Daj mi radę, a uwierz skorzystam z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibababab44
a jakie w szkole niby oplaty? bilet ma na znizke, okluary to wydatek nie co miesiac wiec te 600zl na mnie wrazenia nie robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 22222
alibababab44 "Dać na bilet do kina!!, basen !!... korepetycje!!..." to sa zbedne rzeczy na ktore ojciec godzic placic sie nie musi. Współczuję twoim dzieciom...Nie żal by ci było patrzeć jak cała klasa idzie do kina,jedzie na wycieczkę itp, a Twoje dzieci nie....bo alibabab44 oszczędza???????? Ja mogę oszczędzać na sobie,ale nigdy ,przenigdy na dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibababab44
a kredki to zdobione zlotem czy dlugopisy? bo tego tez sie co miesiac nie kupuje przeciez. a podreczniki na wyprzedazy co roku mozna kupic wiec to jednorazowy wydatekwe wrzesniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kmno
Jak idzie sobie dorobić raz na jakiś czas to może załatwić opiekę na codzień już nie ma tak fajnie. Piszesz golimy nogi że twój mąż jest super ojcem ale wygląda na to że dla wybranych dzieci bo nie wiem czy to dziecko z panienką powie o nim to samo. Cieszysz się z tego że mając 8tys płaci 450 a więc jakim to super ojcem jest jednemu kupi wszystko da miłośc akceptację wychowanie a drugie ma w dupie głęboko,pomyśl jedno faceci są jak kameleony zmieniają się on już jedno dziecko zostawił widać dla niego to nie problem. Nie naprawdę gdyby mój facet miał syna gdzieś gdyby ważniejsze dla niego były pieniądze niż syn nie był by moim facetem ale trzeba trochę w życiu przejść by je znać. Alimentów to on ma zasądzone 4stówy natomiast syn co miesiąc dostaje conajmniej drugie tyle i wie że ma ojca. Tak można powiedzieć że ten człowiek jest prawdziwym ojcem bo pomimo tego że rozstał się z matką chłopaka to zawsze syn był ważniejszy od tego co między nimi było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibababab44
Zal by mi bylo, ale myslaalm ze mowisz ze dziecko sobie chodzi jako zachcianka 2 razy w miesiacu np, a ze szkola to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 22222
alibababab44 a jakie w szkole niby oplaty? bilet ma na znizke, okluary to wydatek nie co miesiac wiec te 600zl na mnie wrazenia nie robia Ale taki wydatek podziel przez rok to wyjdzie 50zł/mcznie i już ci zostaje 400zł...:-) A szkoła do której chodzi to 800zł miesiąc w miesiąc,czyli 9600,00 rocznie. A teraz jeszcze prawo jazdy chce, bo od 16l można robić.Też koszta, bo i samochód trzeba kupić :-) Mieć dzieci to nie taka prosta sprawa.Dać im chleba ze smalcem,do popicia wodę i żyj...tak to ma być Twoim zdaniem??????????? Moim niestety inaczej.Decydując się na dzieci , a mam ich troje zdecydowałam się na podjęcie trudu ich wychowania,utrzymania, dania najlepszego wykształcenia.Czyż nie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibababab44
"A szkoła do której chodzi to 800zł miesiąc w miesiąc,czyli 9600,00 rocznie. A teraz jeszcze prawo jazdy chce, bo od 16l można robić.Też koszta, bo i samochód trzeba kupić " to sie usmialam jeszcze na noc :) jaka szkola niby 800zl kosztuje? zadna panwtowa nie, prawo jazdy moze zrobic jak sam zarobi, a wlasny samochód? hehe wex bo z kanapy spadne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibababab44
skoro na to wszystko sie zdecydowalas to nie ogladaj sie na alnty, zakasaj rekawy i sama zarób, wybacz ale samochód nie jest do zycia potrzebny, szanownej doopki autobusiekim nie da sie przewiesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 22222
alibababab44 a kredki to zdobione zlotem czy dlugopisy? bo tego tez sie co miesiac nie kupuje przeciez. a podreczniki na wyprzedazy co roku mozna kupic wiec to jednorazowy wydatekwe wrzesniu I tu się mylisz....bo w tym roku trzeba było nowe kupić.Nowy program nauczania wszedł....a ćwiczenia i tak zawsze nowe trzeba kupić...i nie przesadzaj, bo długopis to akurat 5 zł kosztuje,a kredki 15:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 22222
skoro na to wszystko sie zdecydowalas to nie ogladaj sie na alnty, zakasaj rekawy i sama zarób, wybacz ale samochód nie jest do zycia potrzebny, szanownej doopki autobusiekim nie da sie przewiesc? Teraz to ja się uśmiałam:-) Jak bym miała patrzeć na alimenty to moje dziecko w zimie w sandałach by chodziło... Mam przyznane na nią, coś takiego jak alimenty 15 lat temu,ale jak do tej pory jeszcze ich na oczy nie widziałam.....może za jakiś czas zobaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 22222
jaka szkola niby 800zl kosztuje? zadna panwtowa nie, prawo jazdy moze zrobic jak sam zarobi, a wlasny samochód? hehe wex bo z kanapy spadne Prywatne gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibababab44
nie musi chodzic do prywatnej szkoly, i to w lamnety nie moze byc wliczone w almenty no chyba ze sędziego chce sie rozbawic. bo to wymysł niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 22222
alibababab44 nie musi chodzic do prywatnej szkoly, i to w lamnety nie moze byc wliczone w almenty no chyba ze sędziego chce sie rozbawic. bo to wymysł niestety W jej przypadku musi, ma na to orzeczenie.Nie było to jednak liczone, bo gdy zapadał wyrok 300zł ona miała ok roku,więc do szkoły nie chodziła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibababab44
skoro ma orzecznie ze ze wzgledów zdrowotnych, nie wiem niedosluc itd, to nfz nie dorzuca sie nic? umie tylko swistki wystawiac ze dziecko nie nadaje sie miedzy zdrowe normalne dzieci? i skoro nie jest z nia do konca ok to moze niech sobie te mrzonki o prawku i samochodzie daruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 22222
Ma wskazania do uczenia się w grupie 5-10 osób z okresu podstawówki. Dzięki temu,że ją przeniosłam do tej szkoły dziś jako uczennica ostatniej klasy gimnazjum ma za sobą wszelkie trudności,z jakimi borykała się jako dziecko.Od września idzie już do publicznej szkoły średniej,chce być policjantką.Gdybym jej nie przeniosła mogłaby co najwyżej kible na dworcu szorować. To była moja decyzja i nijak ma się do alimentów, bo jak już wyżej napisałam ojciec jej na nic nie dał złamanej złotówki. Próbowałam Wam tylko uzmysłowić,że Autorka jest w trudnej sytuacji, bo ma chore dziecko i niestety koszty utrzymania takiego dziecka zawsze będą wyższe.Jej decyzje teraz = przyszłość dziecka. Oczywiście może pójść ona do pracy, ale co? Dziecko ma do kaloryfera przywiązać na 8 godzin???????? Wg Was zapewne tak , wg mnie nie. Wg mnie ma walczyć o jak najlepszą przyszłość dla dziecka i innej opcji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam wasze wypowiedzi i nie wiem czy płakać czy się śmiać każdej takiej mądrej na miesiąc dziecko niepełnosprawne nic więcej i wyła by Wy nie macie pojęcia jakie to poświęcenie ćwiczyć z dzieckiem 5 razy dziennie po 30 minut żeby dziecko chodziło do tego 1 godzina płatna raz dziennie 50 zł logopeda 35 zł 3 razy w tygodniu dojazd do kliniki 200 zł miesięcznie leki 200 zł buty ortopedyczne 500 zł baterie do implantu 60 zł na miesiąc a jak implant się zepsuje to głupi kabelek 780 zł tyle teraz płaciłam Wy macie pojęcie o zdechłych żabach A gdzie podstawowe rzeczy odzież jedzenie przedszkole Jak któraś taka mądra to zamienię się od ręki dam nawet 1000 miesięcznie i niech będzie z takim dzieckiem ja pójdę do pracy odetchnę i będę wśród ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 22222
agus555 Czytam wasze wypowiedzi i nie wiem czy płakać czy się śmiać każdej takiej mądrej na miesiąc dziecko niepełnosprawne nic więcej i wyła by Wy nie macie pojęcia jakie to poświęcenie ćwiczyć z dzieckiem 5 razy dziennie po 30 minut żeby dziecko chodziło do tego 1 godzina płatna raz dziennie 50 zł logopeda 35 zł 3 razy w tygodniu dojazd do kliniki 200 zł miesięcznie leki 200 zł buty ortopedyczne 500 zł baterie do implantu 60 zł na miesiąc a jak implant się zepsuje to głupi kabelek 780 zł tyle teraz płaciłam Wy macie pojęcie o zdechłych żabach A gdzie podstawowe rzeczy odzież jedzenie przedszkole Jak któraś taka mądra to zamienię się od ręki dam nawet 1000 miesięcznie i niech będzie z takim dzieckiem ja pójdę do pracy odetchnę i będę wśród ludzi Dokładnie tak jest.Ja ci szczerze współczuję i tak jak wyżej napisałam walcz o alimenty na siebie, bo zasranym obowiązkiem twego byłego męża jest utrzymanie zarówno Ciebie, jak i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibababab44
agus czuje zarzenowanie czytajac " Jak któraś taka mądra to zamienię się od ręki dam nawet 1000 miesięcznie i niech będzie z takim dzieckiem ja pójdę do pracy odetchnę i będę wśród ludzi " :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibababab44
klaudia, ty taka madra tak kazesz jej waczyc a co ty przez 15 lat robisz by dziecka wlasnego nie okradac z naleznych aliemntów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 22222
alibababab44 klaudia, ty taka madra tak kazesz jej waczyc a co ty przez 15 lat robisz by dziecka wlasnego nie okradac z naleznych aliemntów??? Ja jej nie okradam .Wyrok leży u komornika,odsetki lecą.Za dwa lata będzie pełnoletnia i niech zdecyduje co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 22222
w dodatku zabezpieczony dług hipoteką...nie rozumiem słowa okradam, bo nic jej nie wzięłam...a zapewniłam wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiefiloZofia
Agus - ty masz to dziecko głuche, głupie czy kulawe? Bo już ci sie chyba dzieci i choroby pojebały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama wychowuję moje dziecko
Przecież piszę!! pełen szacunek!! Nikt o zdrowych zmysłach Ci niczego nie zazdrości!! Współczuję z całego serca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 22222
alibababab44 klaudia, ty taka madra tak kazesz jej waczyc a co ty przez 15 lat robisz by dziecka wlasnego nie okradac z naleznych aliemntów??? Autorka nie może pracować, jakbyś nie zauważyła... A ty taka kochana matka,że za 450zł dziecko utrzymujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibababab44
klaudia a hdzie ja napisalam ze jakies dziecko za 450zl utrzymuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie jedna z was będzie mieć dziecko jeszcze albo wasze dzieci i jakby było chore to co na śmietnik byście wyrzuciły jak nie które potwory czy do grzejnika jak psa Dopóki nie masz to nie wiesz o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiefiloZofia
Nie wiesz na co chorują ci dzieci - i myślisz że nie wiadomo o co ci chodzi? O pieniądze i o kutasa ci chodzi ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×