Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus555

Zmiejszenie alimentów

Polecane posty

Dzisiaj dostałam wezwanie do sądu były mąż wniósł o zmniejszenie alimentów płacił 2000 zł 140 na jedną córkę i 600 na drugą teraz chce 800 na mniejszą i 400 na drugą pracował za granicą teraz zjechał na pauze na 2 miesiące zarejestrował się jako bezrobotny i poszedł o zmniejszenie a w połowie stycznia jedzie dalej do pracy do Niemiec w pozwie napisał że alimenty płacił regularnie ale kłamie bo alimenty śćiągane są przez komornika cały czas i zamiast 10 mam 22 i o połowę mniej młodsza córka jest chora ma głuchotę i wszczepiony implant ślimakowy ręce mi opadły jak dostałam to pismo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafomanniebylejaki
Walczopieniadzetazebycizotalonakurspoprawnegopisania. Bo mi ręce opadły jak przeczytałem Twój post. Bez kropek, przecinków i innych znaków przestankowych. Że o wielkich literach nie wspomnę. Wnieś w sądzie o alimenty na siebie, w celu uzupełnienia wykształcenia. Umotywuj to tak: "ajakijaprzykladdamwysokisadzieswoimdzieciąjakbedetakpisac" Powinnaś wygrać. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ty jesteś mądra wykształcenie mam pisać umiem a tutaj mogę tak pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agus555
a ile Ty zarabiasz? Mieszkanie masz własnościowe czy wynajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katariahorwa
Kobieto co ty chcesz żeby cię ex całe życie utrzymywał 1400 złoty na jedno dziecko to kosmos, a za 2000 nieraz całe rodziny żyją. Ty chyba też masz obowiązek choćby w jednej trzeciej dokładać się do utrzymania dzieci. Twój mąż też istota żywa i samym powietrzem żyć nie da rady. I żeby nie było nie jestem żadną nekst tylko zdrowo myślącym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mnie tylko dzieci ja nie pracuję opiekuję się małymi dziećmi a młodsza córka jest chora i wymaga całodobowej opieki ex zarabia 8000 zł rozwód z jego winny niech płaci jak chciał kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu mnie nie boli z tego się cieszę bo żyję na nowo mam super faceta mi chodzi tylko o dzieci bo to one cierpią najbardziej i wszyscy zapominają o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym mogła zrobić tak jak ex kite zawinąć i pojechać za granicę zarabiać szaleć ale ja dla dzieci będę walczyć do końca tylko dla nich bo córek nie zostawię za nic na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie...
ale teraz jest na zasilku dla bezrobotnych i nic nie jest PEWNE, wiec pozniej jak wyjedzie znów do niemiec to złóz o podwyzke, a poki co jest bezrobotny, nic nie zarabia wiec z czego ma ci placic te 2 tys. to oczywsite ze sad obnizy alimenty. Obastawiam wszystkiego max 400-500zl, bo skad ma wziasc jak nie pracuje? a te 400zl zawsze pozyczy gdzies i jak znajdzie lepsza prace to odda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polamanakreska
A ty z czego żyjesz? Kto cię utrzymuje? Nowy przydupasek? Czy dzieci? Czy raczej przydupasek i dzieci - coś totakwygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parus
agys555, i dobrze mu tak, wcale się nie pddawaj, lump ma co chciał mieć, sam sobie wybrał. Niech płaci lowelas jeden!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polamanakreska
A może być i tak, że te dzieci utrzymują i ciebie i przydupaska. Todopirożałoba, jak obniżą i nie będzie stać na przydupaska. Albo na dzieci. Trudnywybórmożebyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest na zasiłku a w pozwie napisał że da 1200 zł więc duży ma ten zasiłek co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak do wiadomośći to jestem z facet który sam na siebie pracuję i to on mi daje pieniądze na utrzymanie dzieci żeby miały na chleb a ex ma komornika i duże zaległośći to obecny facet dał prezent córce na urodziny bo tatuś zapomniał że córka ma 6 lat nie oceniajcie faceta jak nie znacie bo takich jak on to na palcach można policzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam bliźniaki
agus555 a tak do wiadomośći to jestem z facet który sam na siebie pracuję i to on mi daje pieniądze na utrzymanie dzieci żeby miały na chleb a ex ma komornika i duże zaległośći to obecny facet dał prezent córce na urodziny bo tatuś zapomniał że córka ma 6 lat nie oceniajcie faceta jak nie znacie bo takich jak on to na palcach można policzyć To dzieciom nie starcza 2000 na chleb?! Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polamanakreska
Czyli utrzymuje cię facet. I twoje dzieci też. A za co on ci daje pieniądze? A poprzedni facet też ci daje pieniądze, tylko akurat nie ma. Co dajesz w zamian jednemu, a co drugiemu? Kim ty jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina malina 300
1. skoro i tak nie placi to co ci za roznica czy bedzie mial zasadzone 2tys czy 1200? 2. a na fundusz sie nie zalapiesz? wtedy jakby oblizyl do 1200 to tysiaka bys chyba z automatu z FA dostala? odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi lenka
Czego wy jej zazdrościcie? Głuchego dziecka czy tej kasy? Która z was zawistnych bab ma ciężko chore dziecko a frajer jak często bywa zawinął tyłek w troki? Ma może któraś menda ,zna koszty utrzymania i trud wychowania takiego dziecka? Może dobrze gdyby każda choć po jednym miała a facet rzadko wytrzymuje chorobe dziecka więc może to przed wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak mi zazdrościsz to wychowaj dziecko chore ty nie masz pojęcia ile kosztuje wychowanie takiego dziecka lekarze rechabilitacja specjalne przedszkole leki szkoda mówić jakbyś to doświadczyła to byś tak nawet nie mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina malina 300
odpowiesz mi autorko, lub moze wy panie wyzej mi pomozecie w jej rozumowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że z funduszu tyle nie dostane ale niech ma zasądzone dług będzie rósł aż odsiedzi cwaniak swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina malina 300
to nawet nie probujesz w furnduszu? fundusz max 500zl na dziecko wyplaca wiec jak masz 2 tysie teraz to tysiaka powinnas dostswac przeciez. nie dodtajesz nic a nawet koło funduszu sie nie zakrecilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polamanakreska
Bo są ludzie. I ludziska. I są kurwy. I kurwiska. Ale połączenie ludziska z kurwiskiem - to dla dzieci dramat. Nawet jeśli dzieci są ślepe i głuche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi lenka
Tak są ludzie i ludziska,są kurwy i kurwiska,są też debile którzy piszą w temacie o którym nie maja pojęcia. Zrozumieć to mogą tylko rodzice dzieci chorych. Do tej co się uparła przy funduszu przeczytaj może pierwszy port ten facet ma komornika i ściąga z niego niecałą kasę więc o jakim funduszu mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghbnm
to chodzi w koncu o dzieciaki czy o udupienie, masz super faceta, to czemu żal dupe sciska, myscisz sie i dupa,że dobro dzieci pipo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polamanakreska
A ty ile wyciągasz Mi lenka na chorych dzieciach, przydupasach, komornikach i funduszach? Starca na stercza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi lenka
A że jest w niej chęć zemsty trochę się nie dziwie śmiecia który zostawia chore dziecko należy walnąć w zakuty łeb,a może by tak odchodząc zmusić by nie zapomniał do kochanki zabrać też dzieci w końcu sam podjął decyzje o wolności niech odchodząc uwolni kobietę od odpowiedzialności za swoje decyzje. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×