Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złudzenie_optyczne

wariuje bez faceta

Polecane posty

na imprezach to tylko sami napalency, w pracy nikogo nie poznam, nie studiuje już, koleżanki mają młodszych kolegów ode mnie, więc chyba do konca zycia jestem skazana na samotnosc, łaaaaaaaaa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym mial wylane
na taka narzekaczke:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały żałosny
a 12 cm mogłby być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkfmniwg
cholera mam tak samo sami ruchacze na necie tez juz nie próbuj nie ma sensu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkfmniwg
mam l= 19cm fi= 4cm mogę być, daj namiary a 4 orgazmy pod rząd zapewnione. Notabene;1-szy gratis, następne po 50$ Oto JamCi: http://stuff.swir.us/2007/04/01/ja%C5%9B_fasola.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadza się..
a szukalas w domu starców?? Tam ciężko o ruchacza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złudzenie_optyczne Nie przesadzaj masz pewnie jakieś wyjebane wymagania a teraz nad sobą się użalasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizieo
a 13 cm moze być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złudzenie -> choćby jadą autobusem możesz do jakiegoś zagadać :P poza tym w pracy można poderwać kogoś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gay club 7
musisz pokazać piersi . albo rowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdybyś spotkała niebystrego i niezaradnego, ale pociągającego Cię fizycznie? Krótko mówiąc, gdyby warunek "przystojności" był spełniony (ale tylko ten warunek), byłoby ok? Podjęłabyś się trudu wychowania takiego? To ważne pytanie, bo kobieta jest też od tego, by dobrze wpłynąć na faceta Można też zadać pytanie w drugą stronę: czy podjęłabyś się upiększenia brzyskiego inteligentnego i bystrego chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ja chyba szybko się poddaję i wycofuję... ale dobra, niech będzie, że dałabym szansę temu pierwszemu, ale jeśli by się nie zmienil to nic by z tego nie było. O ile zaradności można sie nauczyc o tyle bystrosci raczej nie, wiec cienko to widzę. A jesli byłby bystry i inteligentny tak jak mowisz, ale niezbyt urodziwy, to chyba tez duzo nie da sie zrobic w tej kwestii. Bo pewnych cech fizycznych nie da sie zmienic. A jesli mi sie nie podoba, nie ma chemii, to przykro mi,ale nic z tego nie bedzie, nie moja wina. Mialam kilka takichprzypadkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasu
musisz się sama postarać, ja jestem w podobnej sytuacji do Ciebie ale mam przynajmniej tyle szczęścia, że w pracy mam kontakt z ludźmi i trafiają się laski które same zagadają :) ale taka na stałe to ciężko znaleźć, mimo, iż pozornie jest w czym wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka topiku ma rację - nie ma chemii, więc nic na siłę, lepiej wybrać stan wolny niż na siłę go zmieniać nie ma też się co przejmować demografią - nawet jak będzie dużo dzieci, to nic to nie pomoże, jeśli nie będzie dla nich pracy. I za trudną sytuację demograficzną nie ma co winić singli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariuje bez kobiety
a ja bez kobiety. Nawet w tym samym wieku jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×