Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złudzenie_optyczne

wariuje bez faceta

Polecane posty

wiesz wazne jest nastawienie, co innego jesli szuka a nie moze znalezc a co innego jesli pasozytuje na rodzicach :O tu gdzie mieszkam nie ma problemu z praca, zawsze sie cos znajdzie, chociazby na magazynie, zadna praca nei hanbi, liczy sie zaradnosc:) powiem Wam cos jeszcze. Ost. bylam w kinie z facetem poznanym na necie, potem on sie do mnie nie odzywal, wiec pogodzilam sie juz z tym, ze nie wpadlam mu w oko. Stwierdzilam, ze ja tez sie narzucac nie bede, bo facet, troche za wysokie progi dla mnie, przystojny, sympatyczny, dobrze usytuowany. Ale sie odezwal o dziwo i znwou kino proponowal i z tekstem czy nie wymaga ode mnie za duzo i niby sie umowilismy niby luzno ze w niedziele pojdziemy do tego kina,ale sie nei odezwal wiec ja sie narzucac tez nei bede, zrestza nie bylam przy kasie wiec nawet nei mialam tyle zeby za siebei zapalcic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutyrebolewski
Ja sie pierwsza nie odezwę, żeby się nie narzucać, jakie to typowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to za siebie zapłacić? a to on nie powinien? kurczę, czy to tylko u mnie na Mazowszu takie dziwne zwyczaje, że płaci ten, kto zaprasza, krótko mówiąc, płaci chłopak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby mi kazala zaplacic za siebie to by bylo nasze ostatnie spotkanie ;) nie lece na kase ale tu chodzi o szacunek do kobiety zresztą mi nawet koledzy stawiają chociaz nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiedzialam czy mu sie podobam czy nie,skoro on tez sie nie odzywal, poza tym tak jak mowilam,to jest wlasnie ciacho, wiec nawet nei probowalam nic.. nie wiem czy powinien czy nie, ale glupio napisac do niego, to co idziemy do tego kina i wymagac ze on zaplaci, lepiej miec przy sobie jakas kase i zaproponowac chociaz grzecznosciowo, ze zaplace za siebie. Wiem, ze jego na to akurat stac, ale czulabym sie jakbym go naciagala. Dzisiaj tez pytal sie co robie, ale tylko tyle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy facet pisze "co robisz" do dziewczyny, która mu się podoba, to często oznacza to: "odezwij się miłości mojego życia!" no bo co by to miało oznaczać innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj byś się zdziwiła nie jedna starsza kobieta mi powiedziała ze jestem jak na swój wiek bardzo dojrzały, po prostu wiem czego kobieta oczekuje no i przede wszystkim szanuje każda kobietę bo nie lubie wykorzystywać ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko tematu, to że facet nie pisze czy nie planuje spotkania, to nie znaczy że nie myśli o Tobie, otóż np. w danym momencie on może nie mieć czasu albo skończyły mu się preteksty do tego, by zaczepić Cię sms-em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×