Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złudzenie_optyczne

wariuje bez faceta

Polecane posty

to czego oczekujesz po tym forum? zostają dwie opcje dajesz sobie spokój z facetami. Druga opcja zaczynasz szukać faceta ale to Ty go podrywasz. Fakt że może być rozczarowanie i to nie jedno ale próbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednym słowem szukasz ciacha
a niby jak mam rozumieć to że większość nie pociąga cię fizycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muts
no wlasnie, 80C :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to do dzieła. Działaj wieloetapowo na necie próbuj ruszaj po imprezach. Wykorzystaj każdą okazję. Z siedzenia w domu nic nie osiągniesz. A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz slyszalam, ze jestem wybredna,ale nei zgadzam sie z tym :O mialam dwoch chlopakow i jakos nie uwazam,zeby byly to ciacha:D normalni chlopacy, choc mieli cos w sobie co mnie przyciagnelo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym Cię oni pociągali? dość krótkie były te związki? z czyjej winy się rozleciały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednym słowem szukasz ciacha
przyłącze się do 2 ostatnich pytań zadanych przez kapselko, skąd jesteś i co takiego musi mieć ten ten ktoś aby cię rozpalił?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma podobny problem co autorka, tylko ze jestem mezczyzna, czasami usmiechaja sie do mnie kobiety np w autobusie ale nie mam odwagi by do takiej zagadac a mam 20 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
":46 [zgłoś do usunięcia] złudzenie_optyczne teraz jest tyle tych portali, gdzie mozna poznac kogos, ze biuro matrymonialne nie mialoby racji bytu pewnie" Ale bredzisz:P.Przecież tam nie sprawdzają kto do kogo pasuję a byś mogła(z moją pomocą) im to uświadomic:classic_cool:.Jestem profesjonalista i się zawsze sprawdza:classic_cool:.Przynajmniej jak twierdze że do siebie nie pasują:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muts
"zapomnialam, ze prawdziwa kobieta powinna wazyc 50 kg i tylko wtedy jest atrakcyjna" no wlasnie widac, ze zapomnialas :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak krotkie, bardzo. Jeden 2 miesiace a drugi pol roku :O ten co 2 miesiace ujał mnie swoja opiekunczoscia, troska i podobalo mi sie jak sie stara. Ale pozniej sie okazalo, ze najbystrzejszy nie jest, jak dowalił jakimś tekstem to niewiadomo było czy sie smiac czy plakac, byl zazdrosny i w nieciekawym towarzystwie sie obracał. a drugi to po prostu normalny chlopak, z ktorym dobrze sie gadalo, dodam, ze na poczatku nei podobal mi sie, traktowalam go jako kolege, ale jak zaczal sie starac to musze przyznac ze zakochalam sie. Pozniej jednak zaczal mnie olewać i juz dluzej nie moglam tego zniesc, wiec zakonczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden z chłopaków był zazdrosny - czyli zapewne zależało mu na Tobie, podobałaś mu się, ja twierdzę, że autorka topiku niejednemu facetowi zawróci w głowie i niejeden zwraca na nią uwagę, ale umówmy się - faceci też są nieśmiali i to właśnie często pięknych dziewczyn nie podrywają, myślą sobie "taka ślicznotka pewnie nawet nie będzie chciała pogadać z takim przeciętniakiem" i to samo pewnie myśli autorka topku, gdy widzi takiego samokrytycznego chłopaka, który pewnie jest przystojny, ale uważa siebie za przeciętniaka czy jest rozwiązanie: ktoś musi spytać, gdzie są warzywa na półce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednym słowem szukasz ciacha
proponuję więcej otwartości wobec innych. możliwe że masz tam wokoło kogoś tobą zainteresowanego ale zwyczajnie go nie zauważasz lub ten ktoś dobrze to ukrywa. kobiety są ponoć wrażliwsze, wypatruj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale on mial chyba jakis problem ze soba. Ciagle do mnie dzwonil, jak nie odbieralam to mi pisal, ze pewnie teraz z kims jestem :O Kiedys zadzwonil, odebralam na ulicy idac do sklepu, pyta sie czy jestem sama bo slyszy tam jakiegos faceta :O a to byl koles przechodzacy obok. szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zakładasz konto na portalu i jedyne co robisz dalej to czekanie aż biały książę napisze, to nie dziwię się sytuacji wyjściowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezależnie od tego jak oceniasz takie zachowanie to oznacza, że mu się podobałaś, faceci czasem tak reagują, gdy pojawia się lęk, że mogą stracić skarb, nie przejmuj się wspomnieniami tego związku, pomyśl, że jesteś wyjątkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprawda, spotkalam sie kilka razy z osobami z netu, ale albo rozbierznosc interesow albo nie odbieralismy na tych samych falach, nie powiem, bo zdarzalo sie ze to mi sie on podobal a ja jemu nie i dalej nic z tego nei wynikalo, chociaz mi by on pasowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednym słowem szukasz ciacha
szukaj między samotnymi, ewentualnie prawiczkami :O każdy z nich doceni to że w końcu kogoś poznał. a braki w doświadczeniu..nadrobi kiedyś z tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek kojarzy mi sie z niezdecydowanym facetem, zakompleksionym bo przeciez faceci nie maja wartosci wiec jakby sie nadazyla okazja to by juz ktoras przelecial a tak to taki gapcio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczuss
ja jestem sam. Nigdy nie miałem i nie szukałem dziewczyny, i nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli studiuje to nie musi zarabiać, ale jeśli nie, tylko siedzi z dupa w domu i rodzice go utrzymuja to cos jest juz nie tak. zreszta nie spotkalam sie z takim przypadkiem , bo wiekszosc osob ktore znam, tez przyjechalo z mniejszych miejscowosci do miasta w ktorych mieszkamy, wiec kazdy musi sie sam utrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×