Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polaroid***

Nie zaszczepiłam swoich dzieci przeciwko odrze, swince, różyczce. nadal się boje

Polecane posty

albo poczytaja że ktoś zachorował na odrę i miał komplikacje i zaraz uogólniaja, że odra zabija ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ibuprom zatoki na zatoki? stomatoloszka doucz się trochę, ze to nie pomaga trzeba zrobic rtg zatok i dopiero wtedy leczyć sie u LEKARZA na zatoki, ale nie tym co ty Ja pierdolę, no nie mogę. KURWA, lekarzem jesteś?! jestem pod stałą opieką laryngologa. To taki specjalista od tych spraw. Jak nie ma leczenia przyczynowego, to niestety musi być objawowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madajaja
Skoro ibuprom nie pomaga, to po co sprzedają go w aptekach, następne placebo dla zarobienia kasy którego działanie jest takie samo jak woda ? Naprawdę co niektórzy tu są ograniczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhhaaaa
no dziwne, bo w mojej rodzinie takim ibupromkiem to leczą się bez konsultacji z lekarzem, z konsultacją zupełnie czym innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madajaja
Przeszliśmy poza tym z dzieckiem wszystkie szczepienia obowiązkowe,ostatnie mieliśmy kilka miesięcy temu i mamy się dobrze. Ja co rok szczepię się na grypę , nie choruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
niby lekarz a leczy sie ibuprom zatoki :):) Padłam:) Wylecz przyczynę, a nie minimalizuj skutki ibupromem lekarzu od siedmiu boleści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto normalny bierze ibuprom zatoki??? Jezu, Ty musisz być stomatoloszka nieźle walnięta Ja biorę a raczej brałam, bo już nie mam problemów. Znam wiele osób, które tez je biorą. Jakoś zawsze sprawiały na mnie wrażenie normalnych. :o Stomatoloszko - na zatoki polecam balsam kapucyński. U mnie zdziałał cuda. Ale nie wiem, jakie ma efekty uboczne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rafinki jeszcze
jak was czytam to mam wrazenie jakbym rozmawiala ze slepymi o kolorach albo jakbym byla na dyskotece z gluchymi co jedna z was to bardziej puknieta w czaszke:( jak wogole mozecie z takim zacieciem wypowiadac sie na tematy,o ktorych nie macie zielonego pojecia! pokonczylyscie studia kafeteryczne i madrujecie sie jak byscie wszystkie rozumy pozjadaly a w sumie jestescie tepymi rozlazlymi babami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhhaaaa
tabletki z krzyżykiem tez były takie super, ale podobno już nie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leczyłam się conajmniej 3 antybiotykami w tym doxycykliną i niestety efekt krótki. Jakbyś znał trochę anatomię to wiedziałbyś że rejony przyzatokowe to obszary, gdzie jest mnóstwo uchyłków i zachyłków, tam gromadzą się bakterie, do których antybiotyki nie bardzo mają jak dotrzeć, dlatego leczenie jest bardzo trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhhaaaa
ale do tematu stomatoloszka to odpowiedz na pytanie dlaczego dziecko zachorowało mimo sczzepienia, i dlaczego szczepi sie w wiku 13 miesięcy chłopców, skoro taka mądra jesteś i wszystko wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhhaaaa
na świnkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stomatoloszka to odpowiedz na pytanie dlaczego dziecko zachorowało mimo sczzepienia, i dlaczego szczepi sie w wiku 13 miesięcy chłopców, skoro taka mądra jesteś i wszystko wiesz? Na oba pytania odpowiedziałam, poszukaj sobie we wcześniejszych postach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj tej jonoforezy, mi naprawdę bardzo pomogło, miałam 10 zabiegów i na 10 lat stykło nie znam się czy to się na wszystkie zatoki robi, ja miałam chore u nasady nosa, chyba sitowe się nazywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhhaaaa
nie to nie ty odpowiedziałaś tylko inna koleżanka wyszukała, a ty niby potwierdziłaś ta tezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhhaaaa
ano nie przy wieku powtórzenia kolejnej dwaki tez sie nie wstrzeliłaś także lepiej zajmij sie swoimi sparwami, a przede wszystkim zdrowiem tej biednej malutkiej dziewczynki i zamień ten spryskiwacz na coś lepszego, bo ją wykończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhhaaaa
dlaczego nie pierwszy raz głupota lekarzy nie zna granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhhaaaa
wystarczy nie zrobić odpowiednich badań i katastrofa gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
stomatoloszka, myślisz, ze jak napiszesz "jestem pod opieką laryngologa" to od razu wszyscy uznamy, że jestes dobrze leczona? :) antybiotyki Ci nie pomagają ale ibuprom zatoki jest świetny? Jesteś dziewczyno tak niekonsekwenta w swoim toku rozumowania, że aż boli. A sprawdzałas grzyby? Pewnie nie, bo tylko antybiotyki zapodałas, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhhaaaa
przykłąd pewnie będziesz chciała dziecko chore na białaczkę, biorace chemię, przyjęte do szpitala z infekcją lekarze zwlekali 2 dni z rtg i innymi badaniami, podawali coś tam... dziecko umiera na niewydolność oddechową i inne cuda, matka mdleje, widziałam to na własne oczy a wystarczyło tak niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś znał trochę anatomię to wiedziałbyś że rejony przyzatokowe to obszary, gdzie jest mnóstwo uchyłków i zachyłków, tam gromadzą się bakterie, do których antybiotyki nie bardzo mają jak dotrzeć, dlatego leczenie jest bardzo trudne Czytanie ze zrozumieniem i odrobina inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhhaaaa
ty jesteś debilna, co to za teksty? okazałao się, ze 4 latek miał brzybicze zapalenie płuc, co w leczeniu chemią jest bardzo niebezpieczne, ale wyleczalne, ale bez badań, no cóż i to w renomowanym szpitalu, nie napisze jakim jeśli liznęłaś choć trochę medycyny, to powinnas wiedzieć o czym piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhhaaaa
to nie jest zwykłe dziecko, tylko na chemii i chore na białaczkę zdajesz sobie chyba sprawę co to oznacza tylko szybka diagnoza mogła go uratować, ale nie pierniczyli sie bo myśleli, ze to gardełko, jak dzecko już ledwo żyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×