Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EsencjaDobra

Problem z zrzuceniem wagi

Polecane posty

Gość Pozytywnie nastawiony
Witam ,ten problem dotyk wiele osób ,efektywne cwiczenia moga pomoc prosze sie zgłosić to pomogę maly700500@interia.pl,znam osoby ktore indywidualnie podejda do sprawy ,oraz wszystko online przez internet pomoga dobrac:)to naprawde dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapik22
Dieta i ruch, jedyna działająca recepta, nie można całej winy zrzucać na hormony, osobiście znam ludzi co maja w rodzinie w większości otyłych ludzi a sami dbają o linie i są szczupli, polecam poczytać o dietach http://osp-konczycewielkie.pl/o-dietach-slow-kilka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja95
Ja zawsze lubiłam jeździć na rowerze, jeżdżę i będę jeździć, więc nie mam problemów z nadwagą, ale pomyślałam że kogoś mogłabym moją pasją zaszczepić i przy okazji pomóc zrzucić wagę, przecież rowerem można jeździć na co dzień na przykład do pracy, po co zawsze samochodem, to w odchudzaniu nie pomoże, polecam poczytać jak dobrać odpowiedni rower dla siebie http://phrasuthon.pl/typy-rowerow-miejskich-czyli-dla-kazdego-cos-dobrego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrzebnie tak długo zwlekałam z zakupem tych tabletek.Może początki odchudzania z Foreverslim nie były łatwe ale potem wszystko poszło jak należy.Schudłam nawet więcej niż zamierzałam.Bez żadnych skutków ubocznych ani efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natallll
Polecałabym coś takiego jak Regenerum Vitae jakie na stronie regenerumvitae.pl sprzedają. Naturalny preparat, z testami klinicznymi. Nie jest to kolejny podejrzany proszek na odchudzanie jakich pełno w sklepach online. Tutaj skład jest jasny – ostropest, guarana, morszczyn. I tyle. Z mojego punktu widzenia to chyba najważniejsze było działanie morszczynu, który wspomógł mój metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×