Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

kolejny pozytywny test,już 3ci..z kalendarza wychodzi mi termin na 14sier. tylko,że ja nie uwierzę,że będę miała 2gie dziecko póki ginekolog mi tego nie powie,a na wizytę jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama sierpniowa:-)
urodziłam dwoje dzieci w sierpniu i stwierdzam, że to najlepszy okres na chodzenie w ciąży zwłaszcza, że mam porównanie ponieważ teraz będę rodzić w marcu (obecnie 26 tc) i nie ma porównania;) także zazdroszczę terminu wszystkim przyszłym mamom sierpniowym tutaj obecnym;) gratuluję wszystkim :) i życzę spokojnych miesięcy i zdrowych maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kiedy iść do lekarza...? przedwczoraj miałam termin okresu który nie nadszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide do lekarza jak juz będzie 7dmy tydzień,żeby coś zobaczyć. A czy sierpień jest takim dobrym miesiącem na rodzenie dzieci? No nie wiem,przetrwać najgorsze czerwcowe i lipcowe upały z wielkim brzuchem...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama sierpniowa:-)
30już30-------> kiedy miałaś ostatnią @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mama sierpniowa- ja za to rodziłam pierwszego synka w marcu-na sam koniec marca i uwazamze to jest wlasnie najlepszy moment na dziecko bo zaczyna sie wiosna, zieleń, slońce i latwiej znosic ew.depresje poporodową :) -albo jej elementy :) a sierpień to już jesien za pasem i okres urlopu macierzynskiego przypadnie w niekorzystnym terminie no ale...trudno sie mowi i już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama sierpniowa:-)
zapewniam, że łatwiej przetrwać lato niż teraz męczyć się z wielkim brzuchem, tymi wszystkimi swetrami, kurtkami, czapkami itp.;) to i tak dobrze, że lodu jeszcze nie ma, bo z moim wielkim brzucholem, to aż strach na takie ośnieżone chodniki wychodzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama sierpniowa:-)
rodzić może i lepiej, ale mnie chodziło o to kiedy wygodniej chodzić w ciąży z wielkim brzuchem;) jeśli ostatnią @ miałaś 10 listopada, to najlepszy moment na pierwsze usg będzie około 20 grudnia (tak najwcześniej), bo wtedy zaczniesz 7 tc więc na pewno będzie już wszystko widoczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się męczyłam strasznie jak były upały maj/czerwiec 2010...no może masz rację,tylko ten urlop macierzyński zimą...cóż,stało się teraz sobie same terminów nie zmienimy;) Oby tylko wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama sierpniowa:-)
no pewnie:) najważniejsze by ciąża i poród odbyły się bez komplikacji, a kiedy, to już jak Bóg zdecydował;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wy dziewczyny obliczacie tygodnie? Ja szukałam w różnych kalkulatorach ciąży i wychodzą mi różne wyniki a to 3 tydzień a to 6. Ostatnią @ miałam 1 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama sierpniowa:-)
shelly4--------> ciążę zawsze liczysz od ostatniej @ zatem jeśli u Ciebie jest dziś 40 dc (5t 5d ciaży), to oznacza, że jesteś w 6 tygodniu ciąży choć lekarze zawsze liczą tylko te skończone tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki. Na różnych stronach różnie podają. 22 idę na usg to powinnam sie dowiedzieć od fachowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka :)
Czy któras z sierpniowych mam, ma juz jakies dolegliwosci? ja nie siusiam czesto, nie bola mnie piersi, nie mam mdlosci. Lekko pobolewa mnie brzuch. pozwód do radosci czy strachu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bolą piersi czasem tak że dotknąć nie mogę. Bóle w podbrzuszu też mam jak np. szybciej wstanę i to raz z jeden raz z drugie strony. Innych dolegliwości nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lissy_Bee
Gratuluje przyszlym mamom! Wczoraj bylam u lekarza i rowniez potwierdzil u mnie ciaze, termin porodu 10 sierpnia. Mam nadzieje, ze wszystko ulozy sie dobrze, niestety ostatnia radosc zakonczyla sie u mnie bardzo smutno w 8 tygodniu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lissy_Bee
napisz cos wiecej,mialas usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lissy_Bee
Wczoraj na usg malo bylo widac, wczesnie jeszcze, pod koniec grudnia pojde znowu. Martwie sie, mam od tygodnia zapalenie zatok i teraz jeszcze o ciazy sie dowiedzialam. Żeby tylko powtorki nie bylo bo nie wiem jak to przezyje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lissy_Bee ale czemu od zatok miałoby być poronienie ? wydaje mi sie ze absolutnie nie... choc i ja sie niepokoje stanemswego zdrowia, bo od kilku miesiecy mam podejrzenie astmy (nigdy wczesniej nie mialam, niestety pokasłuje teraz caly czas przewlekle)-no i jaki to bedzie mialo wpływ na ciąże....?tez mam rózne obawy ech jeszcze chyba do mnie nie dociera ten dzisiajszy wynik testu....:) i troche jednak tez mnie przeraża-nie tylko cieszy...niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lissy_Bee
Mam goraczke, katar, pozapychane wszystko, eh. Siedze na zwolnieniu na razie i lecze sie po domowemu. Wczesniej mialam zatrucie pokarmowe i potem okazalo sie ze radosc byla przedwczesna, wiec teraz jestem baaaardzo ostrozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lissy_Bee
Bardzo czekamy z mezem na dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok temu o tej porze również powstał wątek TERMIN SIERPIEŃ 2011, który do tej pory istnieje. Życzę Wam dziewczyny abyście się tak samo zżyły jak my i tak samo sobie pomagały. A przede wszystkim bezstresowego i bezproblemowego okresu oczekiwania na dziecko. I nie przejmujcie się złośliwymi pomarańczkami. My mamusie z sierpnia 2011 trzymamy się razem i wspieramy. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey a jak z waszymi objawami ? bo mnie bolały piersi bardzo i bolał brzuch jak na okres ... od 3 dni wsumie nic nie czuje ... czesciej sikam ... piersi bola ale o wiele mniej ... ... boje sie zeby wszystko było ok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam objawów raczej, pierswi bolą ale b.lekko, spać sie chce ale to mi jak zawsze :)-zresztą odstawiłąm kawę od wczoraj jak sie dowiedziałam, poza tym zero zachcianek (może jeszcze nie mam?)ale w tamtej ciąży też nie miałam żadnych zachcianek.... no może do słodyczy mnie jakoś nie ciągnie a w jesieni wcześniej byłam skłonna do ich zajadania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tylko boli brzuch jak na okres i mdlosci mam rano w pierwszej ciazy tez tak mialam a czy sierpien taki cudowny... zgadam sie z Toba Miss. M. upaly z brzuchem... ja tez sie meczylam w lipcu, sierpniu choc jeszcze tak ogromnego brzucha nie mialam ale grzalo strasznie i bylo ciezko, jeszcze do tego raz pojechalam nad morze zeby sie ochlodzic to nabawilam sie tlyko bakteri, ale dokladnie terminu sobie nie wybierzemy ;) wazne, aby dzieciaki byly zdrowe bo nie ma nic wazniejszego!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Mam nadzieje ze juz w ciagu kiku nastepnych dni bede mogla sie juz oficjalnie do Was przylaczyc. W pit 9.12 mialam dostac @ ktorego nie dostalam wczoraj 10.12 rano zrobilam test negatywny. Od wczorajszego popoludnia mam jasnobrazowe plamienie a dzisiaj temperatura spadla mi 2 kreski. i mam okolo 36,8 .Czy ktoras z Was miala plamienie implantacyjne i czy tak mniej wiecej ono wygladalo? Troche boje sie zrobic kolejny test. Ale nie czuje tez nadchodzacej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×